سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1532
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » جدیدترین آمار و ارقام انتخاباتی حوزه انتخابی دلفان و سلسله/ 184 شعبه برای جمع آوری 140هزار رأی/ اعلام صلاحیت ها تا دو روز دیگر
Print This Post
از سوی فرماندار دلفان اعلام شد؛
فرماندار دلفان در جلسه امروز ستاد انتخابات دلفان که با حضور استاندار لرستان برگزار شد بیاناتی را پیرامون وضعیت انتخابات در این حوزه و همچنین میزان شرکت کنندگان در انتخابات ...

فرماندار دلفان در جلسه امروز ستاد انتخابات دلفان که با حضور استاندار لرستان برگزار شد بیاناتی را پیرامون وضعیت انتخابات در این حوزه و همچنین میزان شرکت کنندگان در انتخابات بر اساس تازه ترین سرشماری عمومی اظهار داشت.

به گزارش سلام دلفان حجت الله نصیری پور در ابتدا به روند شکل گیری ستاد انتخابات دلفان و تشکیل هیئت اجرایی اشاره ای کرد و در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبان گفت : جلسات رسیدگی به صلاحیت داوطلبان شروع شد و کارهای مقدماتی را انجام داده ایم و امروز و فردا به پایان خواهیم رساند.

رئیس ستاد انتخابات دلفان در ادامه، آمار و ارقامی را مربوط به تعداد شعب و صندوق های اخذ رأی در حوزه های اصلی و فرعی دلفان و سلسله ارائه نمود.

وی در این زمینه اظهار داشت: در مرکز حوزه انتخابیه شهرستان؛ یعنی نورآباد 36 صندوق ثابت  و 40 صندوق سیار، درحوزه فرعی کاکاوند 31 صندوق سیار، حوزه فرعی سلسله شامل شهرالشتر 26 شعبه ثابت و بخش مرکزی الشتر 31 شعبه سیار وجود دارد که جمعاً 57 شعبه ثابت و سیار می شود. در حوزه فرعی فیروزآباد 5 شعبه ثابت و 16 شعبه سیارکه جمعاً 21 شعبه ثابت و سیار را شامل می شود.

نصیری پور افزود : جمع کل شعب اخذ رأی حوزه انتخابیه دلفان و سلسله 67 شعبه ثابت و 117 شعبه سیار است که مجموعاً 184 شعبه جهت جمع آوری رأی مردم آماده کرده ایم.

وی در پایان در خصوص تعداد واجدین شرایط رأی دادن گفت : بر اساس آخرین سرشماری سال 90 نزدیک به 140 هزار رأی دهنده واجد شرایط 18 سال به بالا دردلفان و سلسله داریم که ان شاء الله مردم با حضورشان پای صندوق های رأی مشت محکمی بر دهان دشمنان داخلی و خارجی بزنند.

گفتنی است دلفان به عنوان حوزه اصلی انتخابات و سلسله به عنوان حوزه فرعی آن مجموعاً یک کرسی مشترک در مجلس شورای اسلامی دارند.

 1. نویسنده دیدگاه: نيما
  بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۰۶

  سلام
  بهتر نيست بگيد سلسله و دلفان فراموش نكنيد الشتر علم را به شما اموخته است

  • نویسنده دیدگاه: علی
   بهمن ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۰

   اگه علم داشتید همه گروهبان نمی شدید

  • نویسنده دیدگاه: مجید زارعی
   بهمن ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۷

   چندبار خبر رو بخون شاید متوجه بشید فرعی هستید با سوات !!!!

 2. نویسنده دیدگاه: مجید زارعی
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۵

  علم و ثروت مهم هستن ولی فرهنگ مهمتر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار