سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1542
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » فرماندار دلفان نخستین مهمان روی خط سایت/ کاربران سؤالات خود را بپرسند
Print This Post
پیش به سوی نهضت مطالبه و پرسشگری؛
همانگونه که پیش تر به اطلاع مخاطبان گرامی رسید، سلام دلفان در راستای سیاست های مطالبه گرایانه خود و نیز از آنجایی که سؤال و پرسشگری را حق و وظیفه ...

همانگونه که پیش تر به اطلاع مخاطبان گرامی رسید، سلام دلفان در راستای سیاست های مطالبه گرایانه خود و نیز از آنجایی که سؤال و پرسشگری را حق و وظیفه مردم و پاسخگویی را وظیفه مسئولین می داند، قسمت مهمان روی خط را دایر نموده است که در آن، مسئولین به سؤالات کاربران سایت پاسخ مکتوب می دهند.

انتخاب این مسئولین  برعهده خود مخاطبان سایت نهاده شد و آنان از بین چند گزینه ای که در قسمت نظرسنجی سایت قرار گرفت نخستین مهمان سایت را تعیین نمودند. در این نظرسنجی، فرماندار نورآباد ( به عنوان نخستین مهمان) و رئیس اداره آموزش و پرورش( به عنوان دومین مهمان) بیشترین رأی را کسب نمودند.

از این رو، شما مخاطبان عزیز به مدت یک هفته فرصت دارید تا با کلیک بر روی قسمت مهمان روی خط ( که در بالای آخرین عناوین قرار دارد) سؤالات خود را از فرماندار دلفان بپرسید و پس از آن ایشان نیز به این سؤالات پاسخ خواهند داد.

پس از وی، نوبت به رئیس اداره آموزش و پرورش می رسد که به سؤالات کاربران پاسخ دهند.

  1. نویسنده دیدگاه: مخ
    دی ۲۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۴۸

    همه دوست دارند تلاش بشه نماينده اي به مجلس بر كه براي مظلوميت اين شهر كاري بكنه .تورت خدا شما كه بعضي مشكل هارا مي توني حل كني بهشون فكر كردي .مثال سرعت اينترنت .مشكل اينكه بيشتر شبكه هاتلفزيون هرموقع هوا ابري ميشه قطع ميشين يا برفكين يا هزاران مشكل كوچك ديگه كه براي ما بزرگند؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار