سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15515
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش کاربران اینترنتی به توهین “نعیمه اشراقی” به خانواده شهدا +سند
Print This Post

این روزها بسیاری از مردم شهیدپرور ایران از برخی صحبت های “نعیمه اشراقی” به خشم آمده اند و سعی دارند این خشم خود را در شبکه های اجتماعی یا به صورت نظراتی در سایت های خبری مختلف نشان دهند

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران،پس از آنکه توهین های نعیمه اشراقی در صفحه فیسبوک خود به خانواده شهدا منتشر شد، کاربران اینترنتی از تمامی سنین، اقشار و طرز فکرهای مختلف در شبکه های اجتماعی،پایگاه های خبری،و وبلاگها نسبت به این صحبت های خانم اشراقی اظهار تاسف کرده و نسبت به آن موضع گیری کردند.

این کاربران اینترنتی با ارسال نظرات و یا ایجاد پست های مختلف در سایت ها و شبکه های اجتماعی خشم خود را نسبت به حرف های نوه امام (ره) نشان دادند.

پس از واکنش کاربران به این سخنان، نعیمه اشراقی صفحه فیس بوک خود را مسدود کرد و دامنه این اعتراضات بیش از پیش وارد سایت های خبری شد و کاربران ذیل خبرهای مختلف در این زمینه، مراتب اعتراض خود را به صحبت های خانم اشراقی بیان کردند.

اشراقی چه گفته بود؟

نعیمه اشراقی به وسیله اکانت فیسبوک خود کامنتی را منتشر کرده بود که هر کسی با خواندن آن متاثر و دل آزرده می شود.

البته بعد از برخی عکس العملها به صحبت ها، وی مدعی شد این کامنت توسط پروفایل جعلی منتسب به وی منتشر شده نه خودش ولی مشخص شد وقتی روی اسمی که آن کامنت را گذاشته کلیک کنیم به پروفایل مسدود خانم اشراقی می رسیم و مشخص می شود این کامنت توسط خود نعیمه اشراقی  منتشر شده است.

در ادامه به بررسی نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی و پایگاه های خبری و عکس العمل خانواده های شهدا به این سخنان می پردازیم:

واکنش کاربران در فیسبوک:

تصاویر ذیل گویا نظرات کاربران هست و نیاز به هیچگونه توضیح ندارد:

 

این تنها گوشه ای از نظرات کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به سخنان تاثر آمیز نعیمه اشراقی بود. درج کامل این نظرات در قالب یکی دو گزارش امکان پذیر نیست.

واکنش ها در شبکه های اجتماعی ایرانی

در شبکه های اجتماعی داخلی نیز کاربران ایرانی بیکار نبوده و تصویر و طرح های مختلفی را به خاطر این جریان ساخته و به اشتراک گذاشته اند. در زیر برخی از این طرح ها را می توانید مشاهده نمایید.

موضع گیری برخی کاربران و خوانندگان سایت های خبری:

پس از انتشار اخبار این توهین و واکنشهای بعضی مسئولین، کاربران این پایگاه به انتشار حرفهای خود در بخش نظرات خبرها نمودند که ذیل بخش از این نظرات برای شما انتخاب شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار