سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15557
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۰۳ نظر
خانه » اخبار برتر » فرار از واقعیات با دیپلماسی تکذیب! / اینجا سیاسی کاری حرف اوّل را می زند
Print This Post
پیرامون رویه ی قابل تأمل این روزهای رئیس شورای شهر؛

به راستی، آیا رئیس محترم شورای شهر که نخستین ماه های عضویت خود در شورا را تجربه می کنند، قرار است تمام طول 4 سال دوره عضویت خود را به همین منوال و با “کذب محض دانستن” واقعیات مسلم ادامه دهند؟

سلام دلفان- برای آنانی که با رسانه ها سر و کار دارند و اخبار روز مملکت را پیگیری می کنند، تکذیب های گاه و بیگاه مسئولین و سیاسیون به امری عادی تبدیل شده است. این موضوع آنقدر عادی شده که حتی اگر مسئله ای که مانند روز روشن است و احیاناً دُم خروس آن نیز بیرون زده، تکذیب شود، برای کسی تعجّب آور نخواهد بود!

در شهر خودمان نیز برخی مسئولین محترم از این قافله عقب نمانده اند و در این میان گویا رئیس محترم شورای شهر می خواهد پرچمدار این زمینه باشد.

pic006

وی چند روز گذشته مطابق رویه خود یک خبر سلام دلفان را تکذیب کرد ( اینجا). آقای احمدیان، پیش تر و زمانی که بحث انتخاب شهردار جریان داشت نیز یک خبر سلام دلفان را تکذیب کردند (پشت پرده تأمل برانگیز طرح گزینه شهردار غیربومی اینجا)

پرواضح است که وی و سایر مسئولین از این حقّ برخوردار اند تا چنانچه مطلبی خلاف واقع به آنان نسبت داده شد را تکذیب کنند. امّا آیا بناست برخی مسئولین با یک تکذیب رسانه ای، بر واقعیات موجود سرپوش بگذارند و همه چیز را تمام شده بدانند؟!

سلام دلفان در آن مقطع برای عدم دامن زدن به حواشی و برای اینکه به روند انتخاب شهردار خللی وارد نکرده باشد، هیچ پاسخی به تکذیبیه آقای احمدیان نداد، امّا از آنجایی که به نظر می رسد این مسئله به رویه ای خطرناک از سوی وی تبدیل شده و با این عمل، هم رسانه های شهر متهم به نشر اکاذیب می شوند و هم در خصوص علل برخی مشکلات شهر آدرس غلط به مخاطبان داده می شود، در مورد تکذیبیه آن روز و تکذیبیه امروز رئیس محترم شورای شهر نکاتی را یادآور می شود:

1- ابتدا بخش هایی از تکذیبیه آن روز آقای احمدیان که در گفتگو با یکی از سایت های شهرستان مطرح شده بود عیناً آورده می شود:

” وی با ابراز گلگی از برخی شایعات مبنی بر اینکه بعضی از اعضاء شورا از جمله شخص بنده به پیشنهاد یکی از نمایندگان مجلس در استان به دنبال انتخاب شهردار غیر بومی هستیم  گفت: این شایعات توهین به نمایندگان مجلس و همچنین توهین به اعضاء محترم شوراست که با رأی مردم به این مسئولیت گمارده شده اند و لذا من به شدت این موضوع را تکذیب می کنم.

احمدیان در ادامه اظهار داشت: ما اعضاء شورا با تمام توان خود برابر سوگندی که در آغاز دوره یاد کرده ایم تلاش خواهیم کرد در تمام تصمیم گیری های خود رضای خدا و مردم منطقه را مد نظر داشته باشیم و کوتاهی نخواهیم کرد از جمله اینکه در انتخاب شهردار کوچکترین نفوذ و فشار خارج از دایره شورا را نخواهیم پذیرفت و تنها چیزی که مد نظر است توانمندی و مدیریت گزینه انتخابی است ولا غیر”

و امّا پس از گذشت چند روز از این سخنان، همه مردم به وضوح مشاهده نمودند که برخلاف گفته رئیس شورای شهرکه “در انتخاب شهردار کوچکترین نفوذ و فشار خارج از دایره شورا را نخواهیم پذیرفت”، اتفاقاً برخی دست های خارج از دایره شورا عامل اصلی تعیین شهردار هستند! و این مسئله ای بود که همه مردم، از سیاسی و غیرسیاسی گرفته تا پیر و نوجوان! از آن مطلع بودند. مردم به وضوح می دیدند که پشت سر 3 کاندیدای شهرداری نورآباد 3 تن از سیاسیونی که یا قبلاً در قدرت بوده اند و یا برای دست یافتن به قدرت در آینده در حال مهره چینی هستند، قرار دارند و شخص رئیس شورا نیز در این بازی مشارکت فعّالی دارد.

Strategy-politics-chess

دخالت عوامل خارج از دایره شورا در تعیین شهردار و فضای سنگین سیاسی که در جلسات شورا حاکم بود باعث شد که برخی مسائل از سوی اعضای شورا به رسانه ها کشیده شود. محمّدحسین ستاری در گفتگو با سلام دلفان از این مسئله به شدّت انتقاد کرد ( اینجا) و سیّدامین نوربخش نیز در گفتگو با همان رسانه ای که آقای احمدیان امروز برای تکذیب مطلب سلام دلفان به سراغ آن رفته، از وجود دست های پشت پرده در انتخاب شهردار خبر داد (اینجا).

این در مورد یک قسمت از تکذیبیه رئیس شورای شهر. در مورد قسمت دیگر تکذیبیه که به بحث “گزینه غیربومی” و “دست داشتن یکی از نمایندگان خرم آباد در طرح این گزینه” مربوط می شود نیز باید گفت که؛

رئیس محترم شورای شهر از ابتدا عزم خود را جذب کرده بودند که فردی غیربومی به نام آقای “الف” را در کرسی شهرداری نورآباد بنشانند و در این راستا، هماهنگی های لازم را نیز با برخی اعضای شورا انجام داده بودند. البته آنها برای اینکه از حسّاسیت های افکار عمومی نسبت به موضوع شهردار غیربومی بکاهند، یک دلیل جالب را زرورق پیچی کرده بودند و می خواستند با این توجیه موجه که “شهردار باید قدرت جذب بودجه داشته باشد” نیّت خود را عملی سازند.

مخاطبان گرامی اگر به مصاحبه های برخی اعضای شورا در آن ایّام مراجعه نمایند، مشاهده خواهند نمود که ” قدرت جذب بودجه” یکی از اصلی ترین معیارهایی بود که برای انتخاب شهردار از آن یاد می شد. امّا به راستی، فرد موردنظر که سابقه مدیریتی خاصی ندارد و کم سن و سال نیز می باشد، قدرت جذب بودجه مدّنظر آقایان را از کجا آورده بود؟ پاسخ این سؤال در خبر سلام دلفان به صراحت آمده بود؛ وی ارتباط خوبی با یکی از نمایندگان خرم آباد دارد و مدّتی است که برخی ها سعی می کنند به هر شکلی که شده وی را وارد چرخه مدیریتی کشور نمایند. به همین خاطر چندسال قبل نیز او را برای شهرداری دورود مطرح می کنند که مورد اعتراض شدید مردم قرار می گیرد (اینجا) و بدین ترتیب به مراد خود نمی رسند.

آقایان این بار و به واسطه رابطه خوبی که با برخی اعضای شورای شهر نورآباد دارند وی را برای شهرداری نورآباد مطرح می کنند و به اعضای شورای شهر وعده می دهند؛ مادامی که وی شهردار نورآباد است مشکل بودجه ای برای شهر نورآباد بوجود نخواهد آمد!

000_aviucpl.jpgb_

در اینجا سؤالی که جای طرح دارد این است که آیا اساساً می توان نام این  مسئله را قدرت جذب بودجه نهاد؟ و آیا قدرت جذب بودجه به این شکل، قابل اتکا است یا خیر؟

امّا اینکه چرا اعضای شورا می بایست به گزینه پیشنهادی(بخوانید تحمیلی) نماینده مذکور گردن می نهادند را باید در رابطه خوب وی با برخی اعضای شورا جست و جو کرد ( که سلام دلفان بیشتر به آن نمی پردازد)

شوربختانه برخی از اعضای شورا که چند روزی بیشتر از یادکردن سوگندشان نگذشته بود، با این اقدام می خواستند نخستین معامله سیاسی خود را در کسوت نمایندگی مردم در شورای شهر کلید بزنند! آنهم تحت لوای دلسوزی برای مردم و جذب بودجه برای شهرداری! البته که شهرداری این شهر از کمبود بودجه رنج می بَرَد، امّا این اقدام چیزی جز فراهم کردن زمینه برای کامروایی برخی سیاسیون منفعت طلب نبود.

pic0031

خلاصه اینکه همه چیز مهیا بود تا این معامله سیاسی جوش بخورد و فرد کم تجربه ای که حتّی یک تجربه مدیریتی جدّی در کارنامه خود نداشت به عنوان شهردار نورآباد انتخاب شود، که خبر سلام دلفان و افشای پشت پرده تأمل برانگیز این ماجرا، قدری محاسبات را به هم ریخت.

رئیس محترم شورا برای اینکه مدیریت بحران! کرده باشد به سراغ یکی از رسانه ها رفت و علاوه بر اینکه خبر سلام دلفان را به شدّت تکذیب کرد، دفاع جانانه ای نیز از نمایندگان مجلس(!) به عمل آورد و برخی مطالب سلام دلفان را توهین به نمایندگان مجلس و اعضای شورا قلمداد کرد.

وی همچنین برای اینکه توجّه افکار عمومی را از موضوع شهردار غیربومی منحرف کند، از شانس بالای شیخی (شهردار فعلی) برای انتخاب مجدد به عنوان شهردار سخن می گوید!

pic061

ادامه مصاحبه را بخوانید:

“وی همچنین اظهار نمود ، این احتمال که شهردار فعلی دوباره اکثریت آراء را به خود اختصاص دهد و به عنوان شهردار مجددأ انتخاب شود بسیار است ، چون حقیقتأ تا جایی که ما داریم می بینیم و برای مردم هم محسوس است آقای شیخی تمام تلاش خود را برای انجام وظایف خود به نحو احسن بکار گرفته است و ما نیز همین را میخواهیم”.

این درحالی بود که فردای همان روز، فرد غیربومی مورد نظر، به همراه رئیس شورا در نورآباد مشاهده می شود! و در همان حال با خبرنگار ما تماس می گیرد و ضمن گلایه از درج خبر مورد اشاره، بخش هایی از آن (از جمله سن خود که 63 است و سلام دلفان با استناد به یکی از سایت های استان آن را 65 عنوان کرده بود) را تکذیب می کند و در عین حال، سعی می کند که نظر سلام دلفان را برای حمایت از خود جلب کند!

به راستی اگر آقای شیخی از شانس بالایی برای شهردارشدن برخوردار بود، پس چرا رئیس شورای شهر سعی داشت با برقراری ارتباط تلفنی میان فرد غیربومی و خبرنگار سلام دلفان از موانع سر راه انتخاب وی به عنوان شهردار بکاهد؟

و باز باید پرسید که؛ اگر آقای شیخی از شانس بالایی برخوردار بود، پس چرا بدون اینکه حتّی برنامه ای از وی گرفته شود-همانند سایر کاندیداهای شهرداری- از دایره رقابت خارج شد؟ تا جایی که وی مجور شد در جلسه نهایی انتخاب شهردار حاضر شود و برنامه های خود را ارائه کند و جالب اینکه نظر بیشتر اعضای شورا را نیز به خود جلب کند!

معلوم می شود که آقای شیخی نه تنها از شانس بالایی برخوردار نبوده، بلکه اساساً گزینه از پیش حذف شده این رقابت بوده! و شاید یکی از دلایل این “از پیش بازندگی” این بود که؛ وی در بین کاندیداهای مطرح، تنها گزینه ای بود که هیچ یک از سیاسیون شهر پشت سرش حضور نداشتند!

امّا ممکن است این سؤال برای مخاطبان پیش بیاید که آیا سلام دلفان برای این ادعاهای خود ( اینکه از ابتدا قرار بوده گزینه غیربومی شهردارشود، ارتباط نزدیک برخی اعضای شورا با نماینده مزبور و دست داشتن وی در این زمینه و…)، سندی نیز دارد؟

در پاسخ باید گفت: بله، سند وجود دارد و سند آن نیز خود رئیس محترم شورای شهر است!

چگونگی آن را در ادامه بخوانید؛

در روز انتخاب شهردار و قبل از آغاز جلسه نهایی انتخاب شهردار که بحثی میان رئیس شورا و خبرنگار ما(بر سر حضور یا عدم حضور رسانه ها در جلسه) از یک طرف و از طرفی دیگر بین وی و یک عضو دیگر شورا اتفاق می افتد، ایشان به صراحت می گویند: “من از ابتدا نظرم این بود که آقای الف(غیربومی) شهردار شود”. و در ادامه ی جر و بحث با عضو مورد اشاره و برای اینکه به رُخ وی بکشد که او نیز حامی گزینه غیربومی بوده، چندین مرتبه خطاب به وی می گوید: ” مگر قرار نبود آقای الف شهردار شود؟… ما مگر قرار نبود آقای الف را تا آخرین مرحله بالا بیاوریم؟” این عضو شورا نیز در جواب می گوید: ” بنده به احترام شما در مراحل نخست به وی رأی دادم، امّا گزینه ما نبود و توسط ما معرفی نشده بود و در نهایت نظرمان از وی برگشت”

قابل ذکر است که آقای احمدیان این مطلب را به شکل پنهانی و درگوشی به یکی از اعضا نمی گوید که اکنون مسئله ای پنهانی از وی افشا شده باشد، بلکه آشکارا و در حضور دوتن از خبرنگاران و دو تن از اعضای شورا این مطلب را می گوید.

در بیان دلیل “نقش نماینده خرم آباد در این ماجرا” نیز گفتنی است که؛

در ادامه ی همان بگومگوی قبل از آغاز جلسه انتخاب شهردار، آقای احمدیان خطاب به خبرنگار ما می گوید: ” شما در خبر خود به نماینده خرم آباد توهین کرده اید و از وی به عنوان کسی که در ماست مالی کردن پرونده انتخابات شورای شهر نقش داشته یاد کرده اید”

وقتی خبرنگار ما از وی می پرسد که: ” چرا شما اتهامی که متوجه نماینده شهر دیگری است و خود وی نیز در این خصوص موضعی نگرفته را تبرئه می کنید؟” می گوید: ” بالاخره نماینده کشورمان است و ما وظیفه داریم که از همه نمایندگان مجلس دفاع کنیم”. البته آقای احمدیان توضیح نمی دهند که آیا اگر نماینده هر کدام از شهرهای دیگر استان مثلاً بروجرد، دورود، پلدختر یا جایی دیگر نیز مورد سؤال قرار گیرند و یا اتهاماتی متوجه آنان باشد، وی از آنان نیز دفاع خواهد کرد یا خیر!

دفاع تمام قد رئیس شورا از عملکرد انتخاباتی این نماینده که عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر استان بوده، در حالی صورت می گیرد که سلام دلفان پیش تر و به شکل مفصل به نقش برخی نمایندگان مجلس در ماستمالی کردن پرونده انتخابات شورای شهر نورآباد پرداخته و جالب اینکه هیچ کدام از آنان کوچک ترین پاسخی نه به این مطالب و نه به سؤالات صریح امام جمعه دلفان (اینجا)در این رابطه نداده اند.

با این حال معلوم نیست که چرا یادآوری این موضوع تا این حدّ باعث برآشفتن ایشان می شود و در قامت وکیل مدافع این نماینده ظاهر می شوند.

سؤال دیگر در مورد “غیربومی بودن شهردار” این است که آیا در سایر شهرهای استان لرستان هیچ گزینه متخصص، متعهد و آزمون پس داده ای که توان رفع مشکلات شهرداری نورآباد را داشته باشد، وجود نداشت تا آقایان سراغ فردی بروند که به هیچ وجه امتحان خود را در مناصب مهمّ پس نداده و ابهاماتی نیز در مورد او وجود دارد؟

پس صرف غیربومی بودن شهردار، مشکل و محلّ چالش رسانه ها و افکار عمومی نیست، بلکه مسئله چیز دیگر است که توضیح داده شد.

قابل ذکر است که آقای الف در همان ارتباط تلفنی با خبرنگار ما، ارتباط خود با نماینده مورد اشاره را تأیید نمود.

2- همانطور که در ابتدا گفته شد، رئیس شورا چند روز گذشته نیز به یک خبر دیگر سلام دلفان(شهردار شدن اسماعیل میرزایی در هاله ابهام) واکنش نشان داده است:

” رئیس شورای شهر نورآباد با انتقاد از برخی رسانه های شهرستان که با درج اخبار کذب موجب تشویش افکار عمومی می شوند؛ صحبت های انجام گرفته در خصوص تایید نشدن شهردار انتخاب شده نورآباد را تکذیب نمود و افزود: این گونه اقدامات باعث جوسازی در سطح شهر می شود و از رسانه های که بناست چشم و گوش شهر باشند انتظار نمی رود این گونه حرکات را انجام دهند.

هوشمند احمدیان با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه تایید نهایی شهردار یک چارچوب اداری خاص دارد اسماعیل میرزایی نیز در حال سپری کردن مراحل اداری کار خود می باشد و هنوز هم با مشکلی در این زمینه مواجهه نشده است”.

در این خصوص، برادر ارجمند؛ جناب آقای احمدیان توضیح دهند که اگر خبر سلام دلفان کذب است، پس نماینده سابق دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی- که به ایشان نیز قرابت خاصی دارند- برای چه امری با مسئولین استان رایزنی کرده اند؟

برادر احمدیان! چرا واقعیات را انکار می کنید و رسانه ای که به رسالت خود عمل کرده را “ناشر اخبار کذب” و خلاف واقع معرفی می کنید؟

آقای رئیس! رسانه ای که باید چشم و گوش مردم شهر باشد، آیا باید مردم را در جریان لابی های فعّال شهر قرار دهد یا خیر؟ نکند منظور شما از “چشم و گوش مردم بودن رسانه ها” این است که چشم و گوششان به شما باشد؟

جدای از این، سلام دلفان هیچ قضاوتی در خصوص تأییدشدن یا نشدن نهایی حکم آقای میرزایی نکرده است و این از متن خبر کاملاً پیداست (اینجا) و صرفاً از اتفاقی که در روند بررسی صلاحیت وی رخ داده، خبر داده و اینکه دو لابی در این راستا فعّال هستند؛ یکی به نفع ایشان و دیگری بر علیه ایشان.

در ادامه مصاحبه آمده است:

” وی همچنین اعلام کرد که هنوز هیچ کدام از شهردارهای معرفی شده استان لرستان حکم نهایی خود را دریافت نکرده و همگی در حال سپری کردن مراحل اداری کارشان هستند و صحبت کردن از لابی های سیاسی در این مورد کذب محض است”.

این قسمت از بیانات وی نیز هیچ ارتباطی با خبر سلام دلفان ندارد، زیرا در خبر مورد اشاره به هیچ وجه سخنی از طولانی شدن تأیید حکم شهردار منتخب نشده است.

جالب اینکه در این قسمت، آقای احمدیان لابی های سیاسی علیه آقای میرزایی را نیز تکذیب می کنند! (… صحبت کردن از لابی های سیاسی در این مورد کذب محض است).

به راستی، آیا رئیس محترم شورای شهر که نخستین ماه های عضویت خود در شورا را تجربه می کنند، قرار است تمام طول 4 سال دوره عضویت خود را به همین منوال و با “کذب محض دانستن” واقعیات مسلم ادامه دهند؟

DSC01639

آقای احمدیان! تا چشم بر هم نهید 4 سال فرصت خدمتگذرای شما نیز سپری شده است… و بدانید که مردم با هیچ کس عقد اخوت نبسته اند، پس…

 1. نویسنده دیدگاه: شهروند
  مهر ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۵۹

  از روشنگری و اخلاق مداری شما و تعهد و احساس مسئولیت در قبال مردم بسیار ممنونم .
  ۱‏)‏ این شورا ضعیف ترین شوراست زیرا چند نفر با چند هدف و انگیزه متفاوت به شورا راه پیدا کرده اند .
  ۲‏)‏ چند نفر از اعضا با مهندسی انتخابات و با تخلف به شورا راه یافته اند که بعلت عدم اعتماد نفس خود را نماینده واقعی مردم نمی دانند . از جمله …… .
  ۳‏)‏ آقای اسدی به ۵ نفر از اعضا قول هایی داده بود و آقایان بخاطر منافع خودشان دنبال انتخاب اسدی بودند !!
  ۴‏)‏ فرهنگ ” دور زدن ” و ریا و یک امر رایج و عادی برای بعضی اعضا شده است !
  ۵‏)‏ ای شورا ضعیف ترین و ناهماهنگ ترین شورا بوده و خواهد بود چون به هم راست نمیگن و برنامه ندارند و در جلسه اول با هم درگیر شدند و بعضی به هم توهین ناموسی گردند !
  ۶‏)‏ برای انتخاب شهردار ۲۰ را سر کار گذاشتند و برنامه خواستند و کسی هم برنامه ارائه نکرد و در آخر یک نفر را مدیر ضعیف و برکنار شده را انتخاب کردند !!!!!
  ۷‏)‏ در آخر با یک پروژه طولانی و بی هدف همه را مسخره کردند . 

 2. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مهر ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۴۸

  هوالوکیل سخنی با اعضاء شورای شهر و مدیریت محترم سلام دلفان: شما مدیر محترم؛به جای پرداختن به حواشی و ضعفهای مدیران (اموزش و پرورش و شورای شهر ) بهتر است دوستانه اینگونه نقاط ضعف و عملکرد نا مطلوب از سوی انان را به خودشان اطلاع دهید ودر صورت تکرار انرا اطلاع رسانی نمایید و شما اعضای محترم شورا که توانستید رای اکثر مردم را به خود اختصاص دهید،حال شما بیایید به یمن این اعتماد،برای این شهر خدمت رسانی نمایید تا شاید جواب این اعتماد را داده باشید در پایان شکوفایی و ابادانی شهرمان ارزوست.

 3. نویسنده دیدگاه: سهرابی
  آبان ۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۵۷

  سلام
  بنده ی خدا میخواست تمرین تکذیب بکنه نه عده ای از سیاسیون اصلاح طلب این کار را میکردند .
  غافل از اینکه … کاملأ حواسش هست !!
  آفرین سلامی ها . بارک الله 

  • نویسنده دیدگاه: عامر به معروف
   آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۰۰

   آقای سهرابی اصلاح طلبان اکثرا” راستگو و جوانمردند کسانیکه دروغ می گین و تکذیب می کنند افراد بی شخصیتی هستند مثل شما و هم طیفیهای شماکه اینجوری به دیگران تهمت می زنید

   • نویسنده دیدگاه: سهرابی
    آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۴:۳۳

    آقای عامر به معروف جان
    حتمأ میدانید که آمر با الف است نه عین !!
    این جهالت نشانه بی ادبی است . بزرگتان که اکبر گنجی بود معتقد به همجنس بازی بود . کاش عامرش کنی !!!

    • نویسنده دیدگاه: ناشناس
     آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۵۷

     آفرین سهرابی
     چرا فقط اکبر گنجی ؟
     بزرگانشان که سکولار و لائیک بودند و تشریف برده اند به فرنگ و ینگه دنیا و از آنجا بر علیه اسلام افاضه ی ( دشمن فیلنگ ) می کنند !
     آنهم لیدرشان که سوروس مدار بود !
     اینهم نوچه هاشون که در کلاس بجای درس جوک می گویند !!
     عزیزجان ناراحت نباش اصلاحات رفت به زباله دان تاریخ . چون واقعأ “ز” بودند !
     الان هم به روحانی امید بستند که زهی خیال باطل !!!
     ببخشید

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۴۷

      من نه اصولگرام و نه اصلاح طلب
      ولی شما اصولگرا ها خیلی پر رو هستید
      از خاتمی هم دل پری دارم
      اما خودتان خوب میدونید آقای خاتمی چه پشتوانه مردمی دارد
      مردم از اصولگرا ها متنفرن
      حالا شدید طرفدار روحانی!!!!!!!!!!!!
      اگر خاتمی نبود که از روحانی حمایت کنه که این همه رای نمی اورد.
      هر چند خودتان را زده اید به خواب و فکر نمی کنم به این زودی ها از خواب بیداز بشوید…………….

    • نویسنده دیدگاه: اعتدال
     آبان ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۰۰

     قابل توجه عامر به معروف:
     شما همواره در اشتباهيد
     همواره مثل تسو در فيلم جومونگ قدرت را صداقت و خدمت اشتباه گرفته ايد
     همواره دنبال قدرت هستيد تا خدمت به ملت ايران
     بعد شما چپي هاي دلفان ادم هاي عقده اي هستيد البته بعضي ازشون خانواده هاشون باعث شدن متعادل فكر كنن ولي امثال شما خسر الدنيا و الاخره هستيد
     برو كمي فكر كن بعد حرف بزن
     چرا كه يك ساعت تفكر برابرساعت سال عبادته

   • نویسنده دیدگاه: من
    بهمن ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۶

    عامر(؟؟) منظورتون سازنده معروفه؟ اون که شما نیستی!

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۰۴

   هوشمند که خودشو اصول گرا می دونست

   • نویسنده دیدگاه: بچه های بالا
    آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۲۷

    سلام بر بچه های سایت محترم سلام دلفان اگه میشه به این آقایانی که درمورد دوست عزیز آقا هوشمند حرف میزنن به اونا بگید آقای احمدیان 26سال داشت مدیر شد جوان ترین مدیر ایران شناخت شد رئیس اداره ورزش جوانان شد همایش پیاد روی برگزار کرد سه همیایش برتر ایران شناخت شد.
    عضو شورا شد سپس رئیس شورا شد آدمه ریسک پذیری بود پست ادار ورزش عطایش را به لقایش داد تا آیا عضو منتخب شورا می شود یا نه ریسک پذیر هم هست احتمال این که از شورا استفاء دهد تا در امتحان بالا تری جهت خدمت به مردم عزیز دلفان خدمت نماید زیاد است دعا کنید که این جوان نورآباد را آباد کند خدا کمکتان کند

    به امید روزی که هوشمند دانه فکر کنید

    • نویسنده دیدگاه: هی داد هی بیداد
     آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۰۶

     داداشی اقای ا……. …… هیتهای ورزشی را برد وصرف خودنمایی کرد برید از هیتهای ورزشی بپرسید به نتایج مطلوبی میرسید

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     آبان ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۲۶

     برادر عزیز می خواهی معرفیت کنم؟ شما یا نوچه مدیر جوان هستی یا………………………………. ،با آقای مدیر جوان از ………………….. یا اصلا نمی دانی مدیریت چیه یا …………………. با آقای مدیر جوان هم صحبت شده ای که اینقدر اطلاعات مفید از ایشان داری . داداش خودتو بتکان این افراد فقط در صدد پر کردن عقده ی مدیریتی خود هستند واز ساده لوهای …….مثل تو بار می کشن

   • نویسنده دیدگاه: ولات
    آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۲۳

    ایشان همه طور گراست از هرجهتی باد بیاد میره….

 4. نویسنده دیدگاه: حامد
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۵۴

  باید به شما سلام دلفانی ها دست مریزاد وخسته نباشید گفت باور بفرمایید وخدا شاهده نماینده قبلی مجلس چند روز پیش واسه جلب رضایت استاندار و تاییدیه اسماعیل میرزایی خرم اباد بودن کل بازی زیر سر اقایان شورا ع.ک وهمچنین ه. ا است

 5. نویسنده دیدگاه: 110
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۱۳

  شیخی می توانست شهردار خوبی برای دلفان باشد ولی…

 6. نویسنده دیدگاه: لر
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۱۵

  متاسف از این خبر.
  بازخم دم سلام دلفانی ها گرم

 7. نویسنده دیدگاه: یاسر
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۲۱

  شفاف سازی های سایت سلام دلفان،الخص در مورد آموزش وپرورش وشورای شهر،دغدغه های جوانان بیکار بومی را بیان میکند،هرکس که چنین دغدغه هایی ندارد بطور حتم در پی منافع خویش است واز روشنگری سخت پریشان.

 8. نویسنده دیدگاه: ورزش
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۵۳

  باسلام به سایت سلام دلفان
  اقای ……..خودش یکی از افراد قسم خورده بود ولی متاسفانه ایشان یکی از اولین کسانی هست که واسه پست ومقام ونام ونشان همه چیز را زیر پاه میگذاره وحاضره حتی از بیت المال سوئ استفاده کنه ولی به نام ومشهوریتی دست بیابد

  • نویسنده دیدگاه: جمعی ازورزشکاران
   آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۵۱

   به نظر ما منفورترین عضوشورای شهری این دوره اقای ه.ا میباشد ما باتحقیق حرف میزنیم زیرا ایشان کارش را با دروغ وکلک شروع کرد

 9. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۵

  درود بر شرف شما
  از الان جلو ریا را بگیرید . مردم از رسانه ها این خبرها و نقدها را میخواهنج نه اخبار سوخته و تمجید از مسئولی که هنوز نیامده و صد خبر و تحلیل براش نوشتند !!
  فردا باز می ماند !

 10. نویسنده دیدگاه: رفیق بی کلک مادر!
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۳۸

  کس که از سیاسیون حامی ندارد را اتفاقا” باید به او فرصت می دادند که شاید از .. بهتر می بود.این چنین کسی می توانست بدون وابستگی به دیگران کار کندو فکرش متوجه شهرداری می بود البته شما هم می دانید که این شهر تازه به “شهر “تبدیل شده و فعلا” مرد خودش (مرد باند بازی) رو میخاد. وسلام

 11. نویسنده دیدگاه: رفیق سابق احمدیان
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۵۶

  سلام وعرض احترم به مسئولین سایت سلام دلفان
  من خودم رفیق اقای احمدیان بودم ایشان جهت ………………………………………………… ولی با توکل بخدا وهوشیاری چندنفر از اعضای شورا ریاست ایشان تا اواخر92 به اتمام میرسه

 12. نویسنده دیدگاه: همکارسابق هوشمند
  آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۱۱

  بروبچه های سلام دلفان .خداقوت
  اقای احمدیان مطمئن باشید روز قیامت باید جوابگوباشید این زندگی چند روزه به سرعت میگذره واین پست ومقام الکی وتوخالی هم در حال گذراست
  شما حدود25نفر از گزینه های شهرداری را سرکار گذاشتی بطوریکه از چند روز بعداز انتخابات شهردار موردنظر تو معلوم بود؟
  شما با حیله خودتان بعضی از اعضای شورا را دور زدی وسرکار گذاشتی؟
  شما به ورزش دلفان خیانت کردی وبه اکثر ورزشکاران وعده توخالی دادی؟
  درضمن شما حرف خودتان را تکذیب میکنید وبه رسانه ها هم توهین وتهمت میزنید؟

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۵۴

   البته دست اینجور افراد خیلی سریع برای همه رو میشه ولی متأسفانه ایشون مثل …..سرشون رو زیر برف کردن فکر می کنن کسی از واقعیات باخبر نیست ولی اشتباه می کنن این مردم از همه چیز آگاه هستن پس باید خیلی سریع از خواب غفلت بیدار بشن و مرد ومردانه با مردم رو راست باشن البته اگه عمدا خودش رو به خواب نزده باشه که در این صورت ……..

 13. نویسنده دیدگاه: اشنای هوشمند
  آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۳۳

  بهتره همه ی شما عزیزان رو روشن کنم ،به خدای بزرگ قسم همین اقا در دوران مسئولیتش در اداره ورزش به تمامی دوستان از جمله شخص بنده قول اهدای حکم یا تقدیرنامه ی ورزشی با مهر وامضای ایشان البته با یه قاب عکس کاملا نفیس رو دادن البته بهتره که یاداور شم این هدایا در ازای رای دادن به شخص ایشان بود(جالب اینکه شخص بنده و بیشتر کسانیکه مورد الطاف ایشان قرار گرفتند یه عکسم با شورت ورزشی ندارن)خنده دارتر اینکه هر ورزشکاری کسب مقام کرده با دستور ایشون و هزینه خودش بنر خریده که حضرت والا فقط مجوز نصب اونا رو داده!!!! و بنام اداره ی ورزش وجوانان تمام شده! این گوشه ای از عملکرد کاری ایشونه! شما رو بخدا از چنین فردی میشه انتظار عملکردی غیر این داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: بدنساز
   آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۵

   خدارا شاهدمیدانم اقای ….. جهت عضویت درشورا از هرگزینه ای سوء استفاده میکرد از مدیریتش از تک تک ورزشکاران وحتی حدود1500عدد لوح وقاب ولباس ورزشی وتوپ فوتبال وحتی از هزینه بیت المال تربیت بدنی هم استفاده میکرد وحال بازیرکی خودش اعضای شورا را گول زد که ایشان رابه عنوان ریاست انتخاب کنند البته باید واسه اعضاشورا تاسف خورد که ایشان را انتخاب کردند وگذشت زمان همه چیزرا ثابت خواهد کرد

 14. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۴۵

  با سلام و تشکر از دوستان در سایت سلام دلفان
  دوستان عزیز دلیل اصلی مطرح کردن آقای اسدی برای شهرداری نورآباد از طرف ه.ا این بوده که آقای اسدی و حامی اصلی آن(نماینده خرم آباد) به ه.ا قول داده بودند که در صورت شهردار شدن اسدی، ه. ا را از هواشناسی به طور دائم به اداره ورزش و جوانان منتقل خواهند کرد.
  علاوه براین، این آقای به اصطلاح رئیس …………………. بنا شده، بنابراین چه انتظاری از این آقا دارید. فقط متعجبم که اعضای شورا چگونه گول این آقا را خورده اند.

 15. نویسنده دیدگاه: طاها علوی
  آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۲۶

  وقتی که آقایون از انتخاب شهردار خارج از نیروهای شهرداری و عدم موفقیت او در گذشته تجربه کسب نکردند و باز هم مدیری فاقد تجربه در مدیریت شهری را انتخاب کردند و به جای سیاست کاری ، کار سیاسی را سرلوحه ی اولین اقدام خود قرار دادند باید فاتحه ی این شورا و این شهرداری را خواند . انصافاً اقدامات و کارهای انجام شده توسط آقای شیخی ادامه ی عمران و آبادانی شهر نورآباد در دوران تصدی آقای غلامی بود ولی افسوس که شورای شهر به جای غرس و آبیاری این نهال ، تیشه بر ریشه ی آن زدند . ناگفته نماند بنده پسر خاله آقای شیخی نیستم اما نسبت پسرخالگی سیاسی با بعضی از آقایون شورا دارم .

 16. نویسنده دیدگاه: يا حسين(ع)
  آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۵۵

  تهمت زدن از زشت ترین كارهایى است كه اسلام آن را به شدت محكوم ساخته است. آیات قرآن و روایات متعدد اسلامى كه درباره این موضوع وارد شده است، نظر اسلام را در این زمینه روشن مى سازد: «وَ مَنْ یَکْسِبْ خَطیئَةً أَوْ إِثْمًا ثُمَّ یَرْمِ بِهِ بَریئًا فَقَدِ احْتَمَلَ بُهْتانًا وَ إِثْمًا مُبینًا»؛ «و کسی که خطا یا گناهی مرتکب شود، سپس بی گناهی را متهم سازد، بار بهتان و گناهِ آشکاری بر دوش گرفته است.
  خودمان را اصلاح كنيم

  • نویسنده دیدگاه: حقیقت
   آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۰۲

   این حرفها تهمت نیست بلکه حقیقت است درضمن حرف حقیقت تلخ است ولی باید انرا گفت

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۰۶

    اگر حقيقت است كه حق با شماست.
    اگر هم حقيقت نيست بايد جوابگوي خدا باشي.
    دو حالت بيشتر نداره!!!!!

    • نویسنده دیدگاه: الله داد
     آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۳۱

     مطمئن باش تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها براکم……
     دوست دارم مردم بادید کامل وتحقیق قضاوت کنند برا باوکم پس چیزهایی هست

 17. نویسنده دیدگاه: من
  آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۱۹

  اتفاقا به منم قول لوح تقدیر و حکم قهرمانی داد
  اما نه بهش رای دادم و نه ازش حکم گرفتم
  اما برای دیگر اعضای شورا متاسفم بخصوص اونا که خودشون رو با سواد نامیدن

 18. نویسنده دیدگاه: تاسف
  آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۶

  این سایت شده جا عقده خالی کردن یه سری افراد
  متاسفم واسه این انگ زدنا واسه این کوته بینیا واسه این همه افترا تهمت ها ومدیران عقده ای سایت

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۰

   حقیقت تلخه …….

   • نویسنده دیدگاه: کرمی
    آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۳۱

    داداش به جان خودم به سید الشهدا خودتم میدونی کاملا همه ی گفته دوستان عین حقیقته. متاسفانه با وجود چنین اشخاصی نبایستی امیدی به فردا داشت

 19. نویسنده دیدگاه: منطقی
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۰۶

  اول تشکر از سایت سلام دلفان که بی پرده همه ی کامنت ها رو ارائه می کنه. امید اینکه سایتهای ملی هم به این رویه رو بیارن
  دوم اینکه من هیچ امیدی به یک شورایی که شالوده اش بر دروغ و تقلب آراء ندارم. وسلام

 20. نویسنده دیدگاه: حمید
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۰۱

  باسلام
  مطالبتون جنبه بی طرفانه ندارد.اگرچه اعتقاددارم می بایستی شورای محترم باشفافیت بیشتری پاسخگوی مطالبات شماباشد.

 21. نویسنده دیدگاه: خاصمراد
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۵۱

  با سلام خدمت همه دلفانی ها.آقای احمدی بزرگتر از این حرفهاست باهاش رفاقت نکردید تا بدونید چقدر بزرگوار تشریف دارند کور کورانه قضاوت نکنید فردای قیامت باید جواب گو باشید،البته کامل نیستند اما دراین عصر عالی اند.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۷

   باوه خاصی ، کسی نگفته هوشمند با دوستاش بده ما میگیم …. نمیخوایم ……… شما میگید …….. اتفاقا هوشمند با زیرکی دوستاشو می دوشه

 22. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۴۳

  شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی               هر لحظه به دام دگری پا بستی
  گفتا شیخ هر آنچه گویی هستم                اما تو چنان که می نمایی هستی ؟
  سلام.
  ديشب رفتم رو سايت BBC
  با اين كه ضد جمهوري اسلامي هستند اما اجازه تاييد كامنت هايي رو نميدن كه به كسي توهين شده باشه!
  به نظر شما اگه كسي كه بي طرف باشه و سايت هاي ما رو با اونها مقايسه كنه چه نتيجه اي ميگيره!!!!
  نميدونم تا كي بايد سرمون رو مثل كبك زير برف كنيم
  امروز هوشمند دزده
  ديروز فرماندار خيانتكار بود
  اموزش و پرورش داره گند ميزنه
  فردا يكي ديگه خراب ميكنه
  به نظر شما مردم چرا بايد با اين همه گند به نظام ما بدبين نشن?!!!!
  به نظر شما , ايا داريد به ايران خدمت ميكنيد?!!!!
  دوستان(دشمنان) عزيز به نظر بنده شما بد جور فكر ميكنيد

  • نویسنده دیدگاه: حرف حق چقد به دل میشینه
   آبان ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۲

   زنده باد منم میخواستم همینو بنویسم دیگه نمینویسمش زنده بادددددددددددددد

   • نویسنده دیدگاه: شهروند1000
    آبان ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۲۴

    من مطمئن هستم سایت سلام دلفان سایت کاملا” بیطرفیه چون اصل حقیقت را میگه چه واسه دوست وچه واسه دشمن
    اقای ……. باتقلبیهای فراوان رای اورد ومطمئن باشیددر انتخابات حق اکثر کاندیدها پایمال شد
    خشت اول گر از اول کج باشد تا ثریا رود دیوار کج
    چرا اقایان شورا با سرعت بیشتر دقت را فدای قول وقرارهای زیادی کردند چرا پای طایفه گری به وسط امد وشهردار راسریعا” انتخاب کردند گزینه های اصلح ومتخصص زیادی وجود داشت
    پس مطمئن باشد این شهردار منتخب سریعا” برکنارهم میشه؟

  • نویسنده دیدگاه: یاسین عبدولی
   آبان ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۳۲

   سلام عزیز جان
   گر باده خوری طعنه مزن مستان را
   بنیاد مکن تو حیله و دستان را
   تو غره بدان مشو که می ، می نخوری
   صد لقمه خوری که می غلام است آن را !
   این شعر خیام حکایت امثال جنابعالی و دوستان ماهواره ای شما است که با سیاه نمایی سعی در تخریب دیگرانی که هدفشان روشنگری و نهی از منکر و دفاع از حقوق این مردم محروم است را دارید .
   بچه های سلام دلفان جوانان مومنی هستند که بدون تردید بیشتر از من و تو با شرعیات و حقوق الناس و احکام آشنایند و دل در گرو دین و اسلام و امام دارند .
   آنها جوانان تحصیلکرده ای هستند که همه اهل تحلیل و تفسیرند و سایت شان مبین این حقیقت است .
   آنها اهل رسانه اند و هدف شان از کار رسانه ای ، آگاه سازی ، نظارت و بهبود وضعیت است وگرنه هیچ منافع مادی و شخصی ندارند .
   بدون تردید همه آنها جوانانی ارزشی ، اخلاق مدار و عملگرا هستند که هدف شان نه تمجید و تملق ، بلکه نقد منطقی و منصفانه در جهت حل مشکل است . پس هدف آنها تخریب نیست .
   پیام ها و کامنت ها حرف ، حرف ، درد دل و بازتاب های افکار عمومی اند .
   در مورد شبکه ماهواره ای bbc فرموده بودید . آن شبکه استعماری و ضد انقلابی است و تمام اخبار و تحلیل های آن بر علیه جمهوری اسلامی است . دیگر مهم نیست که چه کامنت هایی را منتشر می کند .
   اما باعث تأسف است که شما آن شبکه را تأیید می نمایید .
   خداوند همه ما را هدایت کند . 

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۰۸

    اقا ياسين
    اولا كسي BBC رو تاييد نكرده(ميگيم كه طوري عمل نكنيم كه از اونها بدتر شيم)
    دوما فرموديد كه سلام دلفاني ها با سوادن!!!!
    اگه نميدونيد بدونيد كه حد اقل مدرك تحصيلي اين افراد از 90 درصد مردم پايين تره.
    س. م . م ديپلم فني
    ع. ك ديپلم تجربي
    ص. س متولد 61 و پارسال تونست از پيام نور ليسانسش رو بگيره!!!!!!
    ولي بقيه مردم سطح سوادشون معلومه!!!!
    خوش باش

    • نویسنده دیدگاه: یاسین
     آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۴۰

     عزیزم دیدی خبر نداری ؟
     دیدی مغرضی ؟
     دیدی چشم دیدن نداری ؟
     تو چند سال پیش بچه های سلام دلفان را دیدی .
     تا کور شود هر آنکه نتواند دید‏!‏
     این مطالب و تحلیل های سایت را که می بینی همه محصول کسانیه که به نظر جنابعالی بیسوادند !!
     تو از ۱۰ نفر دانشگاهی تاپ یک نفر را میشناسی که او هم ا لان داره ارشد میخونه .
     تو چقدر سواد داری ؟
     خداوکیلی دانشجوی علمی کاربردی نیستی ؟‏!‏
     حق داری غصه بخوری و بسوزی .
     اگر میتونی یک سایت بزن تا معنی بیسوادی و ناتوانی را خوب لمس و حس کنی .
     خدا شفا بده انشألله
     آمین . 

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۲۹

      اقا ياسين خان
      اگه به سايت زدنه كه…
      در ضمن قول ميدم كه مدرك من و رفيقام كه كه از ديد شماها بي سواديم!!!!!! هيچ كدوم زير ارشد نيستيم.
      به خدا همه مردم خوبن
      به خدا اكثر جوانها با سوادن !
      چرا خيال ميكني مردم احمقن و خودتون با سواد.
      در ضمن حاضرم قسم بخورم كه رتبه دانشگاه من و دوستام از 90 در صد كسايي كه ميشناسي بهتر بوده. حداقل تو بيست سال اخير.

     • نویسنده دیدگاه: ....
      آبان ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۵۰

      این روزها معنی با سواد تغییر کرده اونیم که تو گفتی جز ده تا دانشجوی تاپه هیچی حالیش نیست

    • نویسنده دیدگاه: شگرعلی
     آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۴

     تشکر وسپاس از بچه های شجاع سایت سلام دلفان
     ما معرفت شمارا قبول داریم وازسایت حقیقتگوی شما پشتیبانی میکنیم
     به امید پیروزی حق برباطل

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۳۶

    در ضمن شعري هم كه گفتيد, دقيقا تاييد حرفهاي منه.
    واقعا حرف دل ما رو زدي!!!
    اگه انسان يك ذره شعور داشته باشه ميفهمه كه اين شعر واقعا خطاب به سلام دلفانه!!!

 23. نویسنده دیدگاه: به ولای علی بی طرفم
  آبان ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۲

  سلامی های عزیز که دوستان صمیمی بنده هستید ایا این ره که شما میروید به ترکستان نیست؟ به راستی که شما هم اگر کوفه بودید این روزها با حسین بودید یا با هجمه و شایعات سپاه ابن زیاد ؟ آیا به اصول دین یعنی همان معاد اعتقاد دارید ؟ ایا روز قیامت را قبول دارید؟ چرا این همه افراط بیایید شما هم رویه مردمی را پیش بگیرید که اعتدال را خواستند و به مردم احترام بگذارید . اقایان عزیز الف .ش-ص.س و شما م.م -ع .ک شما چرا؟شما که عمری اسم نوکر حسین را یدک کشیدید. و در پایان در حیرتم از مرام این مردم پست این طایفه ی زنده کش مرده پرست . یاعلی انشاء الله پل صراط را طی کنید …..

 24. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۵۳

  با سلام به همه اهالی با صفای دلفانی ( مردمی که همیشه حقشان ضایع شد )
  مدتیه غایب بودم
  جا داره انتخاب این شورا های خیلی خیلی خیلی کارآمد رو به همتون تبریک بگم !!!!!!!!!!!!!!! ( البته بعید میدونم به کارآمدی شورای قبلی و نماینده فعلی و نماینده های قبلی باشن !!!!!!!!!!!!!!! )
  بگذریم …
  راستی ارگان هایی که باید این آقای شهردار رو تایید کنن کدوم ها هستن . واقعا اگه ایشون تایید شه باید از این شهر رفت ( خداوکیل جدی میگم )
  یه کم به خوتون بیاید .
  یه کم در مورد این آقا از مردم روستا ها بپرسید .
  چه وضعیه !!!!!!!!!!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: علی داد
   آبان ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۱۵

   شهری که هوشمند ریس شورای شهرباشه واقای اس.م به عنوان شهردار انتخاب کنند خداوکیلی باید تا ابد فاتحه ابادانی ان شهر راخواند انهم فاتحه بدون خرما……..
   این اقا قبلا” در کرمانشاه بود ووضعیت هوای شهرنوراباد را به هواشناسی استان لرستان اعلام میکرد وحال شب خونه بوده شهردار نوراباد را انتخاب کردند؟؟؟

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۹

    ایول ما لکها بزرگان بزرگی داشته ایم که پیرو فرمایش بزرگی فرموده:
    ای لیه ؛ارا ای لا مردان خوه

 25. نویسنده دیدگاه: سجاد
  آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۰۶

  بزرگواران اینقدر هوشمند و امثالهم را تخریب نکنید.از ماست که برماست.خودمان انتخاب کردیم .حتی اگه تقلب کرده باشن باز خودمان کمک کردیم.اگه ۹ نفر کننده.اقتصاد دان و مهندس انتخاب میکردیم مطمنا یک شهردار در شان خودشان انتخاب میکردن .پس بزارید اینها هم که محصول کاشت خودمان هستند برداشت کنیم هرچند ثمری نداشته باشند.مهندس عباسپور بیچاره تو سی دی تبلیغاتیش گفت به مهندسین معماری .عمران و امتحان پس داده رای بدین نه به من و امثال من کو گوش شنوا.پس بشینیم و عقب افتادگی شهرمونو بازم تماشا کنیم اینا از شورای دور سوم بدتر عمل خواهند کرد چون این سال از بهارش پیداست.سلام دلفان زنده باد .

  • نویسنده دیدگاه: چرا؟
   آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۰۳

   جناب سجاد که از آقای عباسپور دفاع می کنی، این رو بدون که آقای عباسپور اگر راست می گفت اون حقایقی رو که در باره انتخابات شورا بلد بود رو می گفت.
   مگر با یکی از سایت ها مصاحبه نکرده بود و گفته بود که به زودی دست به افشای حقایق خواهم زد؟ پس کو؟
   نکنه قولی چیزی بهش دادن؟

   • نویسنده دیدگاه: پندار
    آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۹

    خداوکیلی مهندس عباسپور از خیلی از این شوراها وشهردار منتخب شورای تقلبی خیلی بهتر وبابرنامه تر بود
    مهندس عباسپور اهل منطق وعدالت است
    حال بیایید مقایسه کنید بین عباسپور وشهردار منتخب شورای تقلبی هرکدام برنامه هایشان در حضور مردم ارائه بدهند باهردو مصاحبه کنند

   • نویسنده دیدگاه: سجاد
    آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۲۹

    سلام دلفان چرا باهاش مصاحبه نمیکنه ؟به ایمیل من یه شماره بدن تا با عباسپور ارتباطشون بدم.من باهاش صحبت کردم اما سایت میل به مصاحبه با ایشان را ندارن.این شماره مهندس عباسپوره هرچند شاید راضی نباشه شمارشو میزارم اما انقدر منش داره که برای درد و دل با مردم مصاحبه داغی رو داشته باشه.سلام دلفان لطف کنه باهاش مصاحبه کنه.ممنون از توجه شما و سایت نسبت به مشکلات شهر

    • نویسنده دیدگاه: reza
     آبان ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۲۸

     شیر مادرت اینقده اسم یه شخص رو پت نکنید تو سر مردم بکوبید ،تقلب نموند که این اسم تو انتخابات شورا انجام نده آقا اینقده از لحاظ شخصیتی وابسته نباش حداقلم وابسته هستی به کسی وابسته باش که کارنامه پاکی داشته باشه نه کسی که کثافت کاریش گند به همه صندوقای رای زده باشه

     • نویسنده دیدگاه: ضد عقده
      آبان ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۰۸

      ……….. عقده ای تهمت نزن!!!!!!!!

      • نویسنده دیدگاه: reza
       آبان ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۵۰

       من تهمت نمیزنم چیزی که ثابت بشه تهمت نیست دیگه ثابت شده شمایین که دارین توهین میکنین اونم بخاطر کی

       • نویسنده دیدگاه: ضد عقده
        آبان ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۲۷

        خدات هدایتت کنه

        • نویسنده دیدگاه: reza
         آبان ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۸

         مرسی عزیزم خدای من و تو یکیه انشاله شمارم هدایت کنه

 26. نویسنده دیدگاه: برادر
  آبان ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۴۷

  خدا كنه خوبها موفق باشن و بدها هدايت شن!
  اميدوارم اين شورا هم اخر سر كارنامه خوبي داشته باشه .
  واسه موفقيتشون دعا ميكنم.
  البته اونها هم بايد به انتقادهاي مردم گوش بدن و از راهنمايي مردم خودشون رو بي نياز ندونن.
  قربان همه نوراباديها
  به دوستان عزيز هم توصيه ميكنم يه كم كمكشون كنيد
  من يقين دارم بچه هاي سلام دلفان پاكن . شايد يه كم انتظارشون بالاست. شايد هم از هوشمند احمديان زياد انتظار دارن. ولي من به صداقت سلام دلفان شك ندارم.
  واسه سلامتي همه نوراباديها صلوات

 27. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۵۱

  وقتی یه عده بچه یه سایت خبری راه اندازی میکنن که نوچه یه عده مخ کلنگی همچون(آقای ش ش) می شوند مسلماً انتظاری بیشتر از این از اونا نیست، سایت سلام دلفان هنوز انتخابات برگزار نشده بود طبق سناریوهایی که اگه لازم باشه میگم کی و کجا طراحی شده بود علیه هوشمند احمدیان موضع گرفتید، خب اینکه کاندید شما رأی نیاورد تقصیر هوشمند چیه!!! خداوکیلی خجالت نمیکشید از اینکه یکساله تیتر اول خبرهاتون شده هوشمند احمدیان!!! از اینکه هوشمند احمدیان انسان مهمی هستن و باید تیتر اول تمام خبرها بشه شکی نیست اما برای ایشون سبکه که تیتر اول هر روزه سایت شما بشه. بس کنید دیگه.اینو هم بدونید که با این شایعه پراکنی ها و توهین ها و اخبار کذب هیچ غلطی نمیتونید بکنید پس بهتره خودتونو خسته نکنید.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۵

   اقای …… عدد وارقامی نیست که بزرگ بشه ایشان بهخاطردروغهاش وزیرابی رفتنهاش بزرگ شده وخبراول سایتهاشده
   ایشان به خاطر …..گذاشتن سر ورزشکاران بدبخت چه پسر وچه دختر بزرگ شده ودراین روزها دستش رومیشه

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۵۶

    قطعا افرادي نظير هوشمند هم دشمنان خطرناكي دارن, هم دوستان با وفايي.
    خدايا به دوستانش كمك و دشمنانش رو هدايت كن!!

 28. نویسنده دیدگاه: مهمان
  آبان ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۰

  سلام
  به قران به امام زمان من خودم یکی ،از هوشمند بدم میاد هیچ روی خوشی ازش ندارم ولی بیاید با انصاف باشیم هر حرفی رو بهش نزنیم
  خدایی یکی از جوان های موفق شهره ولی یکی مثل بنده که ازش خوشم نمیاد هر حرفی رو بهش میزنم که تخریب شه
  به ولله این کامنت ها رو اگر هوشمند بخونه جز خراب شدن روحیش که نتونه برای شهر اونطور که باید کار کنه ، دیگه هیچ سودی نداره
  از مدیر محترم سایت هم خواشمندم دیگه این مطلب رو برداره به خدا کامنت ها رو که خوندم عرق شرم کردم.

  • نویسنده دیدگاه: هوشیار
   آبان ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۳

   اولا” اقای احمدیان چه بخاد ونخاد هیچی واسه شهرنمیکند ونخواهد کرد چون هدف ایشان خدمت نیست ………..

 29. نویسنده دیدگاه: پيرولي مرادياني
  آبان ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۱۰

  با سلام خدمت تمامي خوانندگان سايت سلام دلفان يه واقعيتي را بايد بگيم بخدا قسم اين شهرما اينقدر بدبخت كه نخبش شده ………. بابا چرا اينقدر ………… را بزرگش ميكينيد اين …………………… چه برسه بخواد يه كاري برا اين مردم بدبخت بكنه اين فقط…………………………………………….چه … به تربيت بدني وهواشناسي زده !!!!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۲۲

   واي واي
   چه قدر دلش پره كه اين جوري داره حرف ميزنه!!!!!!!
   اقاي پيرولي با فاميلي مرادياني
   راستش رو بگو واسه چي عصباني هستي?
   نكنه…….
   شايد هم ……
   درسته?!!!?!!!!?!!!!
   در ضمن مملكت ما قانون داره. مگه ميشه كسي چهار ماه نره سر كار و حقوق بگيره!
   نه فقط به هوشمند بلكه داري به خيلي ها تهمت ميزني!!!

  • نویسنده دیدگاه: دانشجو
   آبان ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۲۵

   ایشان به قول مردم هم اصولگراست وهم اصلاح طب وهم هیچکدام وهردو
   ایشان ………………………………………….
   خواهشا” از تمامی مردم وعزیزان سایت میخواهم که ایشان رابزرگ نکنید چون کسی نیست وفقط از ………….. سوئ استفاده کرده ومیکند……………………………………………………………………………………………………………………….حال میخاد شهر را اباد کنه هی داد وهی بیداد از دست زمانه

 30. نویسنده دیدگاه: رفیق ودوست
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۲

  خصلت اصلی اقای احمدیان ……..میباشد

 31. نویسنده دیدگاه: محمد
  آبان ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۰۶

  با رای های ما ……..هم به سر ما زیادی خدا نگهدارش باشه ایشان نخوره کی بخوره
  ما باید ۹ نفر مهندس عمران و معماری و اقتصاد دان انتخاب کنیم تا آنها هم یه شهردار هم شان خودشان بیارن سپس شهر آباد میشه الان هوشمند عالیه واسه نابودی اون یه ذره ای که مونده از ویرانی دلفان مان.یا حق

 32. نویسنده دیدگاه: موسوی
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۳:۲۳

  قسم میدم به ابرو زهرا مرد باش و نظرم رو تو سایت بزارقسم
  مدیرت سایت هر روز باید میرفتم توسایت شما واز زحماتتون دیدن میکردم و واسه موفقیت شما هر روز دعا میکردم
  ولی حال با این خبرها نظرم در مورد شما عوض شد شما ابروی ی مسلمان را این چنین لگد مال میکنید ایا بعد ادعا میکنید که مسلمان هستید واسه این قسم دادم که حتما نظرم رو بزاری ی سوال جان مهدی ع اگه شیر علی شهبازی برنده انتخابات مبشد باز هم از اعضا شورای شهر اینگونه انتقاد میکردید چرا وقتی که می بینید دیگر پیش مردم هیچ جا و مکانی ندارید میخواهید دیگران را قربانی رفتارهای زشت خود کنید واقعا همین شما هستید که ابروی نظام و شهدا را زیر سوال میبرید

 33. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۳:۲۹

  خدا ازت نگذره ش ش که اینچنین نوچه هایی پرورش دادی

 34. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۳:۳۵

  اقای احمدی رای که بهت دادم نوش جانت واقعا حق ریاست رو داری بابا دمت گرم که اینطور مایه عذاب مدیریت این سایت و اربابانش شدی

 35. نویسنده دیدگاه: دلفانی دلسوز
  آبان ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۳۴

  باسلام و احترام خدمت مخاطبلن فهیم سلام دلفان
  از شورای محترم شهر نورآباد انتظار میرود از نیروهای کارآمد نورآبادی که در استانهای دیگر مشغول به کار میباشند در مدیریت شهری دلفان استفاده نماید چرا که چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.به عنوان مثال آقای امیر مدنی پور با تحصیلات آکادمیک در مدیریت صنعتی که از نیروهای بسیار کارآمد و جوان و از خانواده شناخته شده م معتمد نورآباد میباشند سالهاست که در شهرهای دیگر ارایه خدمت مینمایند و در حال حاضر در کلانشهر کرمانشاه مشغول به خدمت میباشند و جا دارد که شورای محترم شهرمان از ایشان در تصدی مدیریت شهری نورآباد استفاده نمایند.چرا که قطعأ میتواند منشأ تحولات بنیادین برای شهرمان باشند.

 36. نویسنده دیدگاه: دوست
  آبان ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۴۱

  با سلام
  یک سال است که اداره صنعت معدن و تجارت شهرمان بدون مدیر میباشد در حالیکه آقای مهندس محمد امین نوری از نیروهایی متخصص و باسواد و مسلط به زبان انگلیسی که از شرکت ملی صنایع مس ایران در این اداره مأمور بوده و از وجود ایشان در مدیریت این اداره استفاده نمیشود.ایشان از دوستان ما میباشد که برای مدییریت صنعت دلفان میتواند بسیار مفید باشد.

 37. نویسنده دیدگاه: عزیز دل
  آبان ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۵۳

  سلام
  امید است شورای اسلامی شهر نوراباد از امیر مدنی پور که از جوانان باسواد و دارای سوابق مفید کاری در کلانشهرهای تهران و کرمانشاه میباشند در تصدی شهرداری نورآباد یا مدیریت سایر دستگاههای اجرایی نورآباد استفاده نمایند.چرا وقتی دلفان چنین جوانان بسیار سودمند و لایقی دارد باید از نیروهای ناکارآمد غیر بومی استفاده شود مثلا آقای امیر مدنی پور در سالهایی که کمتر کسی با مقولات فرهنگی آشنا بود ایشان مبادرت به تأسیس سینمای ممتاز در این شهرستان محروم نمودند.ایشان همچنین میتوانند سکان مدیریت اداره صنعت و معدن شهرمان را به دست بگیرند.ایشان در حال حاضر علیرغم کار در کرمانشاه، تنها دفتر ایرانگردی و جهانگردی شهرمان را تأسیس نموده و مدیریت مینمایند

 38. نویسنده دیدگاه: شهر وند
  آبان ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۴:۱۹

  انصافا اگر ا- م مثل تیپ ولباس خودش مدیریت شهرداری را اداره کند شهرمان گلستان می شود خیلی خوش تیپ ولباسه

 39. نویسنده دیدگاه: نکته سنج
  آبان ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۳۳

  اقا شب عاشورا خوب تو هیئت حاجی ابدال زنجیر میزدی!!!

 40. نویسنده دیدگاه: سجاد
  آبان ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۱۱

  از مهندس عباسپور-مهندس شیخیان-دکتر حافظیان-خانم طهماسبی و…هوشمند رو انتخاب کردید این انتخاب خودتونه پس نتیجش رو هم ببینید.آخه چطور دلتون میاد با منتخب (…..)ببخشید منتخب شورا اینچنین برخورد کنین.بهش احترام بزارین که این آش دستپخت خودمونه

 41. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۵۳

  پيامها رو شمردم , هشتاد وشش پيامه !!!!!!!!!!”

 42. نویسنده دیدگاه: شهردارآینده تهران
  آبان ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۱۹

  سلام همشهریان ودوستان عزیز
  باورکنیدخجالت داره توقرن21انقدتوحاشیه باشیم
  بذاریم شورای شهروشهردارهراسمی میخوان داشته باشن وعضوهرگروه وجناحی میخوان باشن.چه فرقی به حال ما داره ماعمران شهرمون رو ازشون بخوایم
  من یه برنامه کلی ازشورای شهراصفهان رومیخوندم یه قسمتش واسم خیلی جالب بود(باورکنید فقط5درصدازبرنامه شورای شهربه انتخاب شهرداراختصاص داده شده بود)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  امادرنورآباد(لرستان)به جرات میگم که بیشتراز95درصدازبرنامه شورای شهربه انتخاب شهرداراختصاص پیدامیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(بنظرمن مقصراصلی مردم هستند)
  مردم عزیزکاری به اسم اشخاص نداشته باشین ازشون کاربخوایین اگه بهشون کمک نمیکنیم(پرداخت به موقع عوارض وپرهیزازاتهام وحاشیه)چوب لای چرخ پنچر توسعه شهرمون نذاریم
  امیرالمومنین میفرماینداگه کسی رودیدی شب رفت دزدی فردابه چشم دزدنگاهش نکن چون ممکنه وقت نمازصبح توبه کرده باشه
  پس خواهشا انقدباابرو واینده خودمون وشهرمون بازی نکنیم

  • نویسنده دیدگاه: باران
   آبان ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۵۶

   سلام
   متن خوبی بود ولی واسه نوراباد اصلا” کارایی نداره
   بعضی از اعضاشورا فقط سوءاستفاده شخصی واسمی میکنند وبعضی هم طایفه بازی ازجمله ……………..

   • نویسنده دیدگاه: شهرداراینده تهران
    آذر ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۷

    سلام مجددبه همشریان عزیزم
    مرسی باران خانم
    من وامثال شما انقدبایدبگیم تاایشالله یه گوش شنواپیدابشه

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۴۰

   یه تونی یونس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یا یوسفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 43. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۲۴

  سايت سلام دلفان فقط بلده انتقاد كنه?
  چرا از كار هوشمند احمديان كه اجازه نداد واسه رياست شورا واسش بنر بنويسن چيزي نگفت.
  در حالي افراد ديگه…

  • نویسنده دیدگاه: 123
   آذر ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۳۰

   راس میگه اگه بی طرفی هستید چرا بخاطر اینکه هوشمند نذاشت واسش بنر بزنن هیچی نگفتید!

   • نویسنده دیدگاه: ورزشکار
    آذر ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۴۳

    همش انتقاد الکی میکنید بزارید یه چند وقت بگذره بعد

 44. نویسنده دیدگاه: ورزشکار
  آذر ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۵۰

  آقای احمدیان یه جوان کوشا و مذهبیه انقد سنگ اندازی نکنید خدا خوشش نمیاد اگه کارش بد بود که مردم بهش رای نمیدادن چون آقای احمدی قبل از اینکه بیاد به شورا امتحان خودشو پس داده ….. احمدی(هوشمند) دوست داریم.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۴۱

   راست میگه قبلا” امتحان خودشوپس داده بوده………………………………………………………………………ورزش را کاملا” فلج کرد
   درضمن ایشان مذهبی نیست بلکه ………………

 45. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۲۵

  لطفا اسمی از مردم نبرید و مذهب را هم تخریب نکنیدچون همه می دانند این مرحله انتخابات چگونه انجام گرفت و البته یکسال دیگر هویت این مذهبی ها مشخص می شودو قاب ها وغذا دادنها و اصرافها و… ازخصوصیات مذهبی هانیست ای عریز!

  • نویسنده دیدگاه: شهردارآینده تهران
   دی ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۴۲

   سلام همشهریان عزیز
   باورکنیددیگه این رفتارهاوحرفای ازروی تعصبات قبیله ای وکورکورانه منسوخ شده.خواهش میکنم انقد باآبروی هم بازی نکنید.باورکنیدخداهمه چی روشایدببخشه جزحق الناس(خطاب به طرفداران هوشمندومخالفانش)
   عالم محضرخداست…

 46. […] » برای آنانی که با رسانه ها سر و کار دارند و اخبار روز مم… […]

 47. نویسنده دیدگاه: محمد علی میگه
  بهمن ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۴۴

  قابل توجه دوستان و دشمنان هوشمند و امر به معروف کنندگان عزیز
  باید حقیقت را گفت : . بگذارند مردم یک شهر در مورد مسولین و خدمتگزاران شهرشون اگاه باشند و اظهار نظر کنند در هر جایی هم موافق هست هم مخالف بنابر این (افزایش تعامل با عث افزایش اگاهی میشود )و هر ادم عاقلی از اظهار نظرهایی که همشهریانش در مورد مثلا (شورای شهرش) میکنند حقیقت را میابد . بگذارید مردم اگاه باشند .
  بنده بعنوان یک نقد میگویم : جناب هوشمند احمدیان لطف کن دوست و دشمن خود را بشناس و راز خود را با همگان در میان نگذار .
  ضمنا با این نظراتی که بنده خواندم . بنظر میرسد که اقا هوشمند به تنهایی شورای شهر میباشند مردم محترم در مورد دیگران نیز نظر بدهید. مثلا اقا قباد و ………..

 48. نویسنده دیدگاه: محمد علی
  بهمن ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۱۶

  با سلام خدمت دست اندر کاران محترم رسانه سلام دلفان :
  لطف کنید دلیل حذف پیام قبلی من را بنویسید ؟
  ضمنآ شما باید تمام پیامها را نمایش دهید .
  منتظر جوابم؟

 49. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۷

  درود برهوشمند احمدیان – البته اگه این کامنت رو بذارید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار