سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15715
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » پسر منتظری، توهین اشراقی را ‘عملی مطلوب’ خواند
Print This Post

احمد منتظری توهین نعمیه اشراقی یه امام راحل و همسران شهدا را ‘عملی مطلوب’ خواند!

به گزار ش سلام دلفان به نقل از جهان، فرزند مرحوم حسینعلی منتظری در صفحه شخصی خود در مطلبی با عنوان “پس از طوفان” نوشته است: اینکه یک نوه نوجوان برای پدربزرگ خود که در سن کهولت است مطلبی را بگوید که باعث لبخند و سرور گردد و دقایقی ایشان را از حال و هوای سیاست و رهبری بیرون ببرد و باعث تنوّع بشود عملی مطلوب است.

وی مدعی شده که فقط انتقاد صادق خرازی و پسر شهید همت از نعیمه اشراقی، از روی حسن نیت بوده است.

پسر منتظری البته خطاب به این دو نفر هم نوشته است: آیا فرمایشات این دو بزرگوار به این معنی نیست که دایره آزادی‌‌ها آنقدر تنگ است که یک نفر نمی‌تواند شوخی نقل شده با پدربزرگ خود را بیان کند؟

منتظری در عین حال اشتباه نعیمه اشراقی را تنها “ترک اولا” دانسته است: البته اشکالی که می‌توان وارد دانست رعایت نکردن اصل «المجالس بالامانة» توسط خانم اشراقی است؛ ایشان صحبت‌های خصوصی یک جلسه خاص را نباید برای عموم فاش می‌نمود که این ترک اولایی بیش نیست.

تلاش وی برای تبرئه نعیمه اشراقی در حالی است که خود اشراقی در ساعات آغازین انتشار این توهین در فضای مجازی، از این جسارت آگاه و مدعی شد که صفحه فیس بوک او را جعل کرده اند؛ البته این موضوع مانع اعتراض گسترده خانواده های شهدا نشد. حال مشخص نیست که منتظری چرا کاسه داغ تر از آش شده است.

پسر محروم منتظری پس از مرگ پدرش، بویژه در ایام فتنه 88 بیت او را در اختیار افراطیون قرار داده و همواره در حمایت از آنان مصاحبه می کند و بیانیه می دهد.

  1. نویسنده دیدگاه: حسین
    آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۱۶

    متاسفانه بعد از مرگ هم دست از سر آبت الله منتظری بر نمیدارید.
    وای بر ما!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار