سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15752
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آیت الله مکارم شیرازی:دولت مذاکرات را در چارچوب مشخص شده پیش ببرد
Print This Post
خبرگزاری تسنیم: آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: باید از فعالیت‌های دیپلماتیکی که در جریان است، در داخل کشور حمایت شود و در عین حال مذکرات در چارچوب مشخص شده باشد. به گزارش خبرگزاری ...

خبرگزاری تسنیم: آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: باید از فعالیت‌های دیپلماتیکی که در جریان است، در داخل کشور حمایت شود و در عین حال مذکرات در چارچوب مشخص شده باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله مکارم شیرازی صبح امروز در دیدار با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک به مناسبت عید سعید غدیر اظهار کرد: فعالیت‌های دیپلماتیک باید مورد حمایت داخل کشور باشد.

مرجع تقلید شیعیان افزود: وقتی کارهای دیپلماتیک در حال انجام شدن است تا مشکلات حل شود، در کشور نیز باید حمایت صورت گیرد تا این فعالیت‌ها به نتیجه برسد.

استاد عالی حوزه علمیه قم، تصریح کرد: دولت نیز تلاش کند تا مذاکرات را در چارچوب مشخص شده از طرف نظام صورت دهد و فعالیت‌های دیپلماتیک خود را در چارچوب مشخص شده پیش ببرد.

آیت الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: مسائل معیشتی، بیکاری و مشکلات درمانی و مسائل مشابه این، از سوی دولت به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرد و مشکلات در این زمینه‌ها رفع شود تا زندگی مردم راحت تر پیش رود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار