سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15769
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » آخرین عناوین » دختران میرحسین به ماموران حمله‌ور شدند
Print This Post

در حین دیدار صبح پنجشنبه، دختران موسوی و رهنورد با انجام رفتار و حرکات غیر عادی با ماموران زن حاضر در محل درگیر و به سوی آنها حمله ور شدند.

صراط: یک منبع آگاه گفت: در جریان دیدار دختران موسوی با پدر و مادرشان که پیش از این نیز مسبوق به سابقه بوده است، مأموران زن حاضر در محل با رفتار و حرکت‌های غیر عادی این افراد مواجه شده‌اند.

با توجه به رافت سیستم قضایی برای انجام ملاقات میان فرزندان موسوی با پدر و مادر خود، صبح پنجشنبه همزمان با عید غدیر دختران موسوی و رهنورد اجازه یافتند تا دیدار با پدر و مادر خود داشته باشند.

بر همین اساس، یک منبع آگاه گفت: در حین دیدار صبح پنجشنبه، دختران موسوی و رهنورد با انجام رفتار و حرکات غیر عادی با ماموران زن حاضر در محل درگیر و به سوی آنها حمله ور شدند.

این منبع آگاه افزود: به نظر می رسید این امر کاملا به صورت عمدی و سازمان یافته انجام شده تا آنها امکان فضاسازی رسانه ای برای فشار بر مسئولان امنیتی و قضایی را پیدا کنند.

وی اضافه کرد: نکته مهم در این میان این است که ظاهرا فرزندان موسوی از اینکه مدتی است فقط تحرکات خانواده کروبی در سرخط خبرها قرار دارد به شدت عصبی هستند و به همین منظور تلاش کرده اند با حاشیه سازی و ایجاد درگیری توجهات را به سمت خود جلب کنند.

این منبع آگاه گفت: به نظر می رسد یکی دیگر از دلایل رفتار پرخاشگرانه این افراد این بوده است که به فضاسازی برخی محافل ضد انقلاب در این باره که در روز عید غدیر اتفاق ویژه ای خواهد افتاد، دل بسته بودند و اکنون بی اعتنایی مردم و مسئولان به این جوسازی ها آنها را کاملا عصبی کرده است.

این منبع آگاه احتمال داد که انجام این تحرکات همزمان با گزارش مغرضانه احمد شهید علیه ایران آغاز یک حرکت هماهنگ داخلی و خارجی برای هجمه به نظام باشد.

منبع: فارس

 1. نویسنده دیدگاه: منطقی
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۱۲

  خاک بر سر خودتون و این تحلیلاتون. ابراز خشم یه دختری که نمیتونه زجر کشیدن بابا و مامانشو ببینه را ربطش می دن به آمریکا و اسراییل و … خاک بر سر تون

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۵۴

  واقعا افکار شما سلام دلفانی ها خیلی متهجر و دگمه

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۲۳

  سلام دلفان خجالت بکشید:

  خبر سیلی خوردن دختران رهنورد و میرحسین : کاش این دخترکان ذمّی بودند! کاش اینان یهودی بودند!

  “امام علی (ع) در خطبه ۲۷ نهج البلاغه فرموده اند: «شنيده ام كه يكي از آنها بر زن مسلماني داخل شده و ديگري، بر زني از اهل ذمّه. خلخال و دستبند و گردنبند و گوشواره اش را ربوده است و آن زن جز آنكه از او ترحم جويد چاره اي نداشته است. آنها پيروزمندانه، با غنايم، بي آنكه زخمي بردارند، يا قطره اي از خونشان ريخته شود، بازگشته اند. اگر مرد مسلماني پس از اين رسوايي از اندوه بميرد، نه تنها نبايد ملامتش ‍ كرد بلكه مرگ را سزاوارتر است.”

  خبر برای آن رهبر «فاجعه» بود و «مصیبت». از درد به خود پیچید و دردمندانه فریاد برآورد «اگر بعد از اين حادثه، مسلمانى از غصه بميرد جاى سرزنش نيست، بلكه مرگ او در نظر مــن شــايستـه اســت» (خطبه 27 نهج البلاغه).

  اگر این روزها مردی از تبار علی پیدا شود آیا خواهد گفت: «اگر بعد از اين حادثه، مسلمانى از غصه بميرد جاى سرزنش نيست»؟

  به گفته نرگس موسوی آنان امر به در اوردن همه لباس ها ولباس زیرمیکنند. این خواسته زشت، همراه با خواست و تفتیش خارج از شان و شرع و غیر متعارفی از سوی زندانبان مواجه می شود که به دلیل شرم آور بودن آن امکان بیان آن وجود ندارد.

  رفتار مامور مذکور بسیار وقیحانه بوده و بر این باورم هر کس صرف‌نظر از نگرش سیاسی‌اش باید آن را محکوم کند. مهم نیست با کروبی و موسوی هم نظر باشی یا مخالف، مهم آن است که به حرمت انسانیت و اخلاق این دست رفتارها را محکوم و حکومت را در قبال آن پاسخگو کنید.

  مصطفی همت فرزند شهید ابراهیم همت در واکنش به هتک حرمت خانواده میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در یادداشتی نوشت: درخواستی همچون در آوردن تمام لباس های خانم ها به بهانه بازرسی ، چیزیست که در گذشته در مورد زندان های رژیم صهیونیستی و برخورد سربازان صهیونیست با زندانیان زن فلسطینی شنیده بودیم . بنابراین وزارت اطلاعات باید واکنش جدی نسبت به این وقاحت و موارد دیگر احتمالی نشان دهد تا این لکهء ننگ را از دامان نظام جمهوری اسلامی ایران پاک کند و به جِد این موضوع را به مأمورین مربوطه و ارگان مسئولشان تفهیم کند که نه اینجا فلسطین اشغالیست ، نه رژیم صهیونیستی در اینجا حاکم است و نه مردم ایران ، مردم یک کشور تحت اشغال هستند .

 4. نویسنده دیدگاه: عامر به معروف
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۲۰

  اگر موضع می گیریم ماها را متهم به بی ادبی می کنید اگر چیزی نگیم خوب شما خدا و پیغمبر و سیره ائمه را نادیده می گیرید فقط از منابع افراطی همچون فارس و کیهان و مشرق و … مطلب می گیرید کپی پیس می کنید بخورد مردم پاک و نجیب شهرمان می دهید بارها این حقیر بعنوان یک شهروند از شما خواستم که بخاطر منافع شهرمان مسائل گروهی و جناحی را نادیده بگیرید و یا کمرنگ کنید اما …
  اما در رابطه با مطلب فوق: این برای امثال شماها تعجب آور نیست که با توجه به در دست داشتن تمام ابزارهای ممکن حقایق را برعکس بخورد مردم بدهید . حال من از شما سوال می کنم اگر کسی ولو هم جنس به یکی از اعضاء مونث خانواده شما بگوید تمام البسه ات را بیرون بیاورید بخاطر ملاقات با یک شخص چه عکس العملی نشان می دهید
  بخدا لشکر یزیدبن معاویه با اهل بیت امام حسین هم اینچنین نکرد درست است که شما اینکار را نکردی اما با این موضع گیرها قطعا” در این مفسده شریک خواهید بود ،
  ما ار ماموران امنیتی انتظار داریم که بجای سیلی زدن بر دختران سیده و شیعه و هم وطن خود جلوی دشمنان را بگیرند تا در دل خاک و میهن عزیزمان مردم را به شهادت نرسانند و مسائل امنیتی کشور را در جهان ضربه پذیر نشان ندهند شما را به مقدسات سوگند می دهم سوای مسائل باندی و جناحی که همه برادر و هم دین و مذهب و… هستیم پرداختن به این مطالب دلخوشی دارد یا ناراحت کننده است
  نکنید این کارها را که به نام جلاله خدا سوگند می خورم که برای شما آخرت ندارد

 5. نویسنده دیدگاه: همشهری
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۴۳

  شماها ادم بشو نیستید یه کم به اون مخ فسیل شده تون فشار بیارید بعد مطلبی ر ا کپی کنید
  اگر پدر ومادرتون بدون اینکه محاکمه کنند (به فرمان که فسیل دیگه)در حبس نگه دارند الان آسمان و زمین را به بافته بودین
  خجالت بکشین
  واقعا ننگ به نیرنگ شماها

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار