سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15797
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نماینده پاکدشت: استیضاح وزیر کشور جدی است
Print This Post
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جدی بودن استیضاح وزیر کشور گفت: ۱۰ نماینده تاکنون استیضاح وزیر کشور را امضا کردند. فرهاد بشیری در گفتگو با مهر ...

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جدی بودن استیضاح وزیر کشور گفت: ۱۰ نماینده تاکنون استیضاح وزیر کشور را امضا کردند.

فرهاد بشیری در گفتگو با مهر ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: برخی نمایندگان مجلس از عملکرد وزیر کشور رضایت ندارند و به همین خاطر استیضاح آقای رحمانی فضلی جدی است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اکنون برخی نمایندگان مجلس در حال جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر کشور هستند که تاکنون ۱۰ نفر از نمایندگان مجلس این استیضاح را امضا کردند و تعداد امضا کنندگان در حال افزایش است. وی ادامه داد: عدم هماهنگی در برخی موضوعات و تغییر مدیریت ها باعث شده تا نمایندگان از عملکرد وزیر کشور رضایت نداشته باشند.

گفتنی است چند روز گذشته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز از عملکرد وزیر کشور انتقاد کرد.

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: وزیر کشور در نشست‌های مجامع استانی و کمیسیون‌ها گفته بود که در انتخاب استانداران با نمایندگان مجلس، نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه مشورت خواهد می‌کند، ولی در حال حاضر انتصابات در سطح استانداران و فرمانداران نشان می‌دهد که اینگونه نیست و به نظر نمایندگان، ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه توجهی نشده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار