سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15803
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اختلاف بین استاندار و شهردار پایتخت؟
Print This Post

محمد مهدي تندگويان اظهارکرد: روابط بين دولت و شهرداري که در گذشته به گونه ديگري بود در حال حاضر شفاف شده است.

آریا: محمد مهدي تندگويان عضو شوراي اسلامي شهر تهران گفت: براي حضور رئيس شورا و شهردار در جلسات هيات دولت من پيگيري محکم و مکتوبي از سوي شورا و شهرداري  نديدم.

وي با اشاره به اينکه ما با اصل کار که حضور شهردار در جلسات هيات دولت است  موافقيم، اظهار داشت: استاندار تهران فقط با اين موضوع مخالف است که مدعي است استاندار  براي حضور در جلسات هيات دولت نسبت به شهردار جامع تر است.

عضو کميسيون معماري شهرسازي شوراي شهر اظهار داشت: با توجه به اينکه تمام نهاد هاي دولتي در تهران هستند صد در صد با حضور رئيس شورا و شهردار در هيات دولت موافق هستم.

تندگويان در خصوص بدهي دولت قبلي به شهرداري گفت: اين يک واقعيت است که دولت فعلي از لحاظ بودجه در گيري هايي دارد و بدهي هاي دولت قبلي بيشتر از برآوردي بود که دولت مي کرد و شهرداري  هم  دنبال تعامل  است و بخش عظيم بدنه شهرداري و شهردار وضعيت بودجه اي دولت را در شرايط فعلي درک مي کنند.

وي ادامه داد: شهرداري معتقد  است که بايد در شرايط فعلي درآمد هاي پابداري ايجاد کند که به دولت  کمک کند  و دولت هم اعلام کرده در شرايطي که شهرداري مشکل دارد مثلا در فاينانس به شهرداري کمک کند و در واقع هدف اين است که هر دو طرف با هم تعامل کنند.

محمد مهدي تندگويان در پايان اظهارکرد: روابط بين دولت و شهرداري که در گذشته به گونه ديگري بود در حال حاضر شفاف شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار