سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15805
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جزئیات حمله افراد مسلح به پاسگاه سراوان
Print This Post
نماینده مردم سراوان در مجلس در تشریح ابعاد حادثه روز گذشته این شهرستان گفت: در جریان این حداثه، ۱۷ مامور هنگ مرزی شهید و ۷ تن دیگر مجروح شدند. تسنیم: نماینده ...

نماینده مردم سراوان در مجلس در تشریح ابعاد حادثه روز گذشته این شهرستان گفت: در جریان این حداثه، ۱۷ مامور هنگ مرزی شهید و ۷ تن دیگر مجروح شدند.

تسنیم: نماینده مردم سراوان در مجلس در تشریح ابعاد حادثه روز گذشته این شهرستان گفت: در جریان این حداثه، ۱۷ مامور هنگ مرزی شهید و ۷ تن دیگر مجروح شدند.

هدایت‌الله میرمرادزهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمله افراد مسلح به منطقه‌ای در سراوان اظهار داشت: غروب روز گذشته اشرار و ضدانقلاب به نیروهای مرزبانی و هنگ مرزی در حوالی پاسگاه 167 گزبستان حمله می‌کنند و تعداد 17نفر از ماموران را به شهادت رسانده و 7 نفر را مجروح کرده و از منطقه متواری می‌شوند.

وی در این باره افزود: پس از وقوع این حادثه، مجروحان به بیمارستان سراوان منتقل شدند.

نماینده مردم سراوان در مجلس با بیان اینکه هنوز مشخص نیست که این اشرار از چه گروهکی بوده‌اند، گفت: اطلاعات دقیقی هنوز از این حادثه در دست نیست و هنوز هیچ گروهکی مسئولیت این حادثه را برعهده نگرفته است.

میرمرادزهی با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر اینکه تعدادی از ماموران هنگ مرزبانی توسط این افراد مسلح گروگان گرفته‌ شده‌اند، نیز تأکید کرد: با توجه به اینکه منطقه‌ای که در آن عملیات انجام شده، صعب‌العبور است، هنوز اطلاعات دقیقی و قطعی درباره گروگان گرفته‌شدن یا نشدن ماموران هنگ مرزی، در دست نیست.

هدایت‌الله میرمرادزهی نماینده مردم سراوان ساعتی بعد با بیان اینکه 3 مامور مرزبانی که مفقود شده و از آنها به عنوان گروگان افراد مسلح نام برده می‌شد، صبح امروز سالم پیدا شدند، گفت: پیش از این، 3 تن از ماموران پاسگاه 167 گزبستان مفقود شده بودند، لذا ما آنها را جزو شهدا محسوب می‌کردیم اما چون این 3 نفر پیدا شدند، تعداد شهدای این حادثه تروریستی به 14 تن تقلیل یافت.

وی در خصوص وضعیت مجروحان این حادثه تصریح کرد: جراحت 6 تن از مجروحان این حادثه نیز سطحی است و فقط یک نفر از این مجروحان در اتاق عمل بوده و تحت مداوا قرار دارد.

نماینده مردم سراوان خاطرنشان کرد: فرماندار سراوان اعلام کرده که گروهک تروریستی جیش العدل مسئول این حادثه تروریستی بوده اما تا این لحظه، این خبر تایید نشده‌ است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار