سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16276
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیلبوردهای “صداقت آمریکایی” در مشهد
Print This Post

دبیر ستاد مردمی رمی جمرات از اکران طرح های گرافیکی با مفاهیم ضد استکباری و ضد آمریکایی از جمله طرح واره های هنری “صداقت آمریکایی” در بیش از 70 نقطه از شهر مشهد خبرداد.

به گزارش سلام دلفان، مجتبی مختاری، دبیر ستاد مردمی رمی جمرات در گفتگو با صبح توس با اشاره به تشکیل ستاد مردمی رمی جمرات، اظهار کرد: این ستاد از دو هفته پیش در خراسان رضوی تشکیل شده است.

وی با اشاره به اهداف تشکیل این ستاد، تصریح کرد: هدف روشنگری و افشای ماهیت آمریکا و رژیم صهیونیستی و اعلام مواضع تشکل ها و فعالان فرهنگی استان خراسان رضوی تشکیل شده است.

مختاری خاطرنشان کرد: ستاد مردمی رمی جمرات با عنایت به تحولات منطقه و بیداری اسلامی ملت های مسلمان و نقش تاریخی انقلاب اسلامی ایران به عنوان الگو و نماد ظلم ستیزی و مبارزه با کفر و استبداد در منطقه، اقدام به برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت فرارسیدن روز ملی استکبارستیزی نموده است.

وی با اشاره به اکران طرح های گرافیکی ضد استکباری در مشهد، افزود: بمناسبت 13 آبان، این ستاد به صورت مردمی اقدام به اکران طرح های گرافیکی با مفاهیم ضد استکباری و ضد آمریکایی از جمله طرح واره های هنری “صداقت آمریکایی” که چندی قبل در تهران به نمایش گذاشته بود، در پیش از 70 نقطه از شهر مشهد در قالب بیلبوردها و سازه های شهری نموده است.

دبیر ستاد مردمی رمی جمرات یادآور شد: این کار مردمی بوده و با هدف روشنگری و افشای ماهیت آمریکا و رژیم صهیونیستی و اعلام مواضع تشکل ها و فعالان فرهنگی استان خراسان، طراحی و اقدام شده است و سایر کارها هم متعاقبا اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار