سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16337
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » بازوبند پهلوانی جهان به کشتی گیر ایرانی رسید
Print This Post
نخستین دوره جام جهانی کشتی پهلوانی پایان یافت؛

کشتی فینال مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی جهان، میان احمد میرزاپور و اوغلو از ترکیه برگزار شد که میرزاپور حریف ترک خود را ضربه فنی کرد.

سلام دلفان- پهلوان ایرانی مقام نخست و سوم کشتی جهانی پهلوانی را از آن خود کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، کشتی فینال مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی جهان، میان احمد میرزاپور و اوغلو از ترکیه برگزار شد که میرزاپور حریف ترک خود را ضربه فنی کرد.

همچنین پهلوان ایرانی اشکان مردانی در فینال حریف آذربایجانی خود را ضربه فنی کرد و مقام سوم را کسب کرد.

همچنین سید رضا موسوی پهلوان ایرانی حریف گرجستان خود را شکست داد و مقام سوم مسابقات جهانی کشتی پهلوانی را از آن خود کرد.

با این عنوان مقام نخست این مسابقات را احمد میرزاپور از ایران، مقام دوم و اوغلو از ترکیه و مقام سوم مشترک را پهلوانان اشکان مردانی از لرستان و سید رضا موسوی از مازندران و کشور ایران از آن خود کردند.

دومین روز از مسابقات جهانی کشتی پهلوانی با حضور 25 کشور جهان و 36 ورزشکار از پنج قاره دنیا در خرم‌آباد برگزار شد.

این مسابقات در دو وزن سنگین و فوق سنگین با حضور کشتی‌گیران داخلی و خارجی روز گذشته به مدت دو روز در خرم‌آباد آغاز شد.

مسابقات کشتی پهلوانی جهان روز گذشته با شرکت 18 تیم در خرم‌آباد برگزار شد. نخستین روز از مسابقات جهانی کشتی پهلوانی با 36 بازی در شهرستان خرم‌آباد پایان یافت.

با اتمام روز نخست این رقابت‌ها، کشتی‌گیران باقیمانده در مسابقات، امروز در قالب کشتی‌های تک حذفی که براساس قرعه مشخص شده بودند، برای تعیین نفرات اول تا چهارم به مصاف یکدیگر رفتند.

در این مسابقات شش گشتی‌گیر ایرانی در قالب تیم ملی ایران به میدان رفتند. کار قضاوت این دوره از رقابت‌ها را هفت داور بین‌المللی کشورمان شامل مهدی خالدی، عباس نمازیان، مرتضی ربی، جلیل سیف‌الله‌پور، منصور کیانی، محمد مینویی و علی دریکوند برعهده داشته‌اند.

مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات عصر دیروز با حضور محسن مهرعلیزاده رئیس فدراسیون جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و محمدرضا طالقانی سرپرست فدراسیون ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای ایران برگزار شد.

در این مسابقات که در دو وزن سنگین و فوق سنگین برگزار شد، به نفرات اول تا سوم هر وزن به ترتیب 15، 10 و 7 هزار و 500 دلار جایزه اهدا می‌شود.

نخستین مسابقات کشتی پهلوانی جهان با عنوان جام جهان پهلوان تختی از صبح دیروز با حضور 36 کشتی‌گیر از 25 کشور در سالن ورزشی تختی خرم‌آباد برگزار شد.

  1. نویسنده دیدگاه: ..،
    آبان ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۲

    سلام بر مدیر محترم.دوست عزیز میرزاپور خراسانی هستند نه لرستانی،اما چون مسابقات در لرستان برگزار شد بازو بند پهلوانی در لرستان خواهد ماند چون ایران اول شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار