سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16409
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » دکتر مرادزاده: نگاه دنیا بیش از هر زمان دیگر به 13 آبان است
Print This Post
به گزارش پایگاه خبری دلفان امروز جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسداران کشور در گفتو با خبرنگار دلفان امروز با اشاره به اینکه 13 آبان در تقویم رسمی کشور به عنوان ...

به گزارش پایگاه خبری دلفان امروز جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسداران کشور در گفتو با خبرنگار دلفان امروز با اشاره به اینکه 13 آبان در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار شناخته شده؛ به عنوان قانون یک تکلیف محسوب می شود.

دکتر مرادزاده با تاکید بر مذاکرات بین ایران و 1+5، شرایط کنونی را شرایطی دانست که بیش از هر موقعیتی نیاز به حرکت پرشور و هماهنگ مردم و نظام وجود دارد.

وی همچنین با مثبت توصیف کردن شرایط منطقه و بیداری اسلامی، از شکست آمریکا و متحدانش در منطقه خبر داد و افزود:اکنون سران استکبار و ملت های آزاده بیش از هر زمانی به راهپیمایی 13 آبان چشم دوخته اند که آیا مردم ایران به شعارهای اصیل انقلاب پایبند خواهند ماند یا خیر؟

دکتر مرادزاده در خصوص پالس های که از طرف برخی دیپلمات های داخلی به کشورهای اروپایی ارسال می شود گفت: این افراد سال هاست در موضع انفعال قرار دارند و تلاش می کنند عموم مردم را نیز با خود همراه سازند که همواره در تحقق این نیت ناکام مانده اند.

وی به ظلم های که آمریکا و سردمدارانشان در حق ملت ایران روا داشته اند اشاره کرد و گفت: قبل از انقلاب با ترور و کودتا و بعد از انقلاب در دوران جنگ تحمیلی و تحریم های سیاسی و جنگ رسانه ای و ناتوی فرهنگی آنها همواره در تلاش بوده اند که به ملت ما ضربه بزنند و اکنون نیز کنگره، سنا و دولت آمریکا این وضعیت را ادامه می دهد.

دکتر مرادزاده تقابل جمهوری اسلامی با آمریکا را یک تقابل هویتی دانسته و تاکید کرد: تقابل نظام لیبرالیستی غرب با نظام جمهوری اسلامی در پیچ تاریخی خود قرار دارد و باید با توجیه افکار عمومی انگیزه را برای حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 13 آبان ایجاد کرد

  1. نویسنده دیدگاه: حکیم
    آبان ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۲۵

    با سلام سخنان آقای مرادزاده ادامه همان ادبیاتی است که نهایتا به نفع رژیم صهیونیستی وبه ضرر ملت ایران است ما کشوری مستقل و ازاد هستیم که بر اساس منا فع ملی دوست یا دشمن همیشگی نداریم اگر بحث مسائل ایدولوژیک باشد ما با برادران کمونیست که تضاد ایدولوژیک خیلی عمیق تر واساسی تر داریم .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار