- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

رئیس اداره آموزش و پرورش از سلام دلفان شکایت کرد/ شکایت؛ جای پاسخگویی را گرفت!

سلام دلفان- در حالی که مُطالبات فرهنگیان از مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان هر روز بیشتر می شود و افکار عمومی در انتظار پاسخگویی رئیس اداره هستند، وی به جای پاسخگویی به رسانه ها و اقناع افکار عمومی، از سلام دلفان به خاطر انعکاس مُطالبات و نظرات فرهنگیان و مخاطبان، به مراجع قضایی شکایت کرد.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان، این اقدام در حالی صورت می گیرد که وی چند روز پیش و در حاشیه نمازجمعه، با ادبیاتی عجیب و پرخاشگرانه خبرنگار سلام دلفان را تهدید می کند و با بیان جملاتی تحقیرآمیز سعی در ارعاب وی می نماید.

وی به خبرنگار ما می گوید: “اگر جرأت دارید، یک کلمه دیگر درباره اداره آموزش و پرورش بنویسید تا ببینید چه برخوردی با شما انجام می دهم”!

 وی در سخنانی عجیب می افزاید: “سری قبل که به اداره آمدید(حضور خبرنگار ما در کنفرانس خبری رئیس اداره)، بچّه ها قصد داشتند شما را اذیت کنند!، امّا من اجازه این کار را ندادم… امّا از این پس اگر جرأت دارید، فقط یک کلمه در خصوص اداره بنویسید”

البته خبرنگار ما در پاسخ این افاضات آقای جهانیان، به وی وعده می دهد؛ مادامی که این روند ادامه داشته باشد، نه تنها یک کلمه، بلکه سلام دلفان صدها کلمه در نقد اداره آموزش و پرورش منتشر خواهد نمود و دست از رسالت خود نخواهد کشید.

وی همچنین با ادبیاتی تحقیر آمیز خطاب به خبرنگار ما می گوید: “شما قصد دارید کمبود شخصیت خودتان را با انتقاد از بنده جبران کنید”!

اقدام آقای رئیس در شکایت از سلام دلفان، چیزی جز فرار به جلو نیست، زیرا وی به جای اینکه منتظر برخورد مراجع قانونی با خود به دلیل تهدید و توهین  های بی سابقه به خبرنگار یک رسانه باشد، دست به شکایت علیه آن زده است!

گفتنی است پیشتر، رئیس اداره از یکی دیگر از رسانه های شهر( سایت نسیم دلفان) شکایت کرده بود. گویا رئیس محترم اداره می خواهد یک تنه، جور همه سیاسی کاری ها، قانون گریزی ها و سستی برخی مسئولین را بکشد!

در خصوص این شکایت و مسائل پیرامون آن گفتنی هایی وجود دارد که به اطلاع مخاطبان گرامی خواهد رسید.