سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16544
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » محاکمه 3 مالزیایی به علت حمل تربت کربلا
Print This Post

این سه شهروند شیعه به اتهام داشتن تربت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام، و برخی از کتب مربوط به مذهب تشیع بازداشت و محاکمه می شوند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از شیعه آنلاین، روزنامه “سینار هاریان” چاپ کوالالامپور پایتخت مالزی با انتشار گزارشی از آغاز محاکمه سه تن از پیروان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در مالزی خبر داد.این روزنامه در گزارش خود به روند محاکمه آنان پرداخت و نوشت: سه شهروند شیعه مالزی، در تازه ترین جلسه دادگاه خود  قانونی بودن اتهاماتی که به آنها زده شده بود را رد کردند.

گفتنی است این سه شهروند شیعه به اتهام داشتن تربت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام، و برخی از کتب مربوط به مذهب تشیع بازداشت و محاکمه می شوند.

قابل ذکر است این دادگاه، سه نفر مذکور را به پرداخت غرامت مالی ملزم ساخت و جلسه بعدی دادگاه را به تاریخ 18 دسامبر موکول کرد.

ناگفته نماند مالزی از جمله کشورهایی است که همواره به تعدد ادیان مختلف شهرت داشته اما در سال های اخیر با رشد و افزایش نفوذ سلفی گری در برخی از ایالت های این کشور و قرار گرفتن آنها در رأس امور، حملات بر علیه مکتب حقه تشیع افزایش یافته است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار