سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16595
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نقش یقه سفیدها در فساد3 هزار میلیاردی
Print This Post

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس آخرین جزئیات طرح پرسش نمایندگان از وزیر دادگستری و پاسخ حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی را اعلام کرد.

به گزارش سلام دلفان،”محمدعلی اسفنانی” در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در مورد جزئیات حضور وزیر دادگستری در جلسه امروز کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: در این جلسه دو سوال از سوی دو نماینده مطرح شد که یک سوال مشترک بود.

وی افزود:‌ یکی از نمایندگان سوالی را از وزیر دادگستری در مورد اظهارات اخیر قاضی سراج مطرح کرد که گفته بود اگر تعدادی از یقه سفیدها دستگیر و مجازات شوند، مبارزه با فساد شکل جدی‌تری پیدا می‌کند،در این رابطه سوال کرد این افراد چه کسانی هستند و آیا اقدامی در این رابطه صورت گرفته یا خیر؟

سخنگوی کمیسیون قضایی ادامه داد:‌ وزیر دادگستری در توضیحاتی در این رابطه گفت که در پرونده اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی 800 نفر متهم داشته که برای 250 نفر کیفرخواست صادر شده و برای برخی دیگر هم صادر خواهد شد، در بین این‌ها افراد مطرحی هم هستند که ممکن است از این مصادیق باشند.

اسفنانی تصریح کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی زمان اعلام نهایی نتیجه پرونده فساد سه هزار میلیاردی را طی یک ماه آینده اعلام کرده است.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس در مورد سوال مطرح شده دیگر از سوی نمایندگان خاطرنشان کرد: سوال کریمی قدوسی نماینده مشهد از وزیر دادگستری در مورد علت تاخیر در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی نیز مطرح شد که وزیر اعلام کرد در این پرونده تاخیری وجود نداشته و در مراحل پیگری است که در نهایت نماینده مشهد از پاسخ وزیر قانع شدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار