سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1671
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سالن ورزش امام خمینی(ره) هم پاسخگوی مشتاقان نمازجمعه نیست/ مردم، همچنان چشم انتظار مصلی
Print This Post
حضور گسترده و پرشور مردم در نمازجمعه امروز و باز هم مشکل کمبود فضا؛
 خبرنگار حوزه دین و اندیشه سلام دلفان- چندی است که به دلیل کمبود فضای نمازجمعه دلفان، برگزاری این آیین عبادی- سیاسی که مدت ها بود در مسجد امام حسین(ع) برگزار ...

 خبرنگار حوزه دین و اندیشه سلام دلفان– چندی است که به دلیل کمبود فضای نمازجمعه دلفان، برگزاری این آیین عبادی- سیاسی که مدت ها بود در مسجد امام حسین(ع) برگزار می شد، به سالن ورزشی امام خمینی(ره) موکول شد و تصور این بود که این فضا به راحتی کفاف شرکت کنندگان در نمازجمعه را خواهد داد؛ اما امروز همه آنانی که در آغاز خطبه ها، خود را به نمازجمعه رساندند،مشاهده کردند که جایی برای نشستن پیدا نمی شود و حتی جلوی درب وردی سالن نیز فضایی برای نشستن وجود ندارد. حضور خیل عظیمی از مردم مشتاق (مخصوصاً جوانان) در نمازجمعه امروز موجب شد تا حتی عده ای توفیق حضور در نماز پرفضیلت روز جمعه را از دست بدهند.

این در حالی است که آماده شدن مصلای المهدی(عج) نورآباد می تواند پایانی باشد بر همه دغدغه هایی که در این خصوص وجود دارد و سالهاست گریبانگیر نمازگزاران و برگزارکنندگان این آیین است. امّا آیا این امر به زودی محقق می شود؟ این سؤالی است که مسئولان،باید پاسخش را بدهند.

در هر صورت مسئولین محترم باید فکری برای برگزاری نمازجمعه در هفته های آتی بکنند و پاسخ مناسبی به حضور چشمگیر مردم نورآباد بدهند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار