سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16743
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » انتقاد بذرپاش از ظریف/ شش کشور جامعه جهانی نیستند
Print This Post

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای ظریف بارها در مذاکرات از تعبیر جامعه جهانی استفاده کرده‌اند که باید به ایشان متذکر شویم که ما تنها با شش کشور مذاکره می‌کنیم در حالی که جامعه جهانی بیش از 200 کشور است.

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم ختم مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی که صبح امروز در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسیخبرگزاری فارس، با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5 گفت: آقای ظریف بارها در این مذاکرات از تعبیر جامعه جهانی استفاده کرده‌اند که باید به ایشان متذکر شویم که ما تنها با یک 6 کشور مذاکره می‌کنیم در حالی که جامعه جهانی  بیش از 200 کشور است.

وی با بیان اینکه یا باید این تعبیر را اصلاح و یا در استفاده از آن دقت لازم صورت پذیرد، خاطرنشان کرد: اینکه خودمان تعمیم بدهیم و بگوییم که 1+5 جامعه جهانی است، امر بر آنها مشتبه می‌شود و فکر می‌کنند به راستی نماینده همه دنیا هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به روحیه آمریکایی‌ها تصریح کرد: در سال‌های 82 و 83 نیز شاهد بودیم که تعطیلی و تعلیق فعالیت‌های هسته‌ای نه تنها نتیجه‌ای در بر نداشت بلکه آنها پرونده ما را به شورای امنیت نیز فرستادند پس لازم است تا  با حداکثر تدبیر مذاکرات پیش رو را پیگیری نماییم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار