سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16805
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ظریف چگونه عملیات روانی صهیونیست‌ها را خنثی کرد؟
Print This Post

در شرایطی که رسانه های رژیم اسرائیل سعی داشته اند همسو با نخست وزیر خود، اقدام به فضاسازی منفی علیه مذاکرات هسته ای کرده و به جو گفت و گوها آسیب برسانند، وزیر خارجه ایران توانسته در یک اقدام دیپلماتیک مهم، نسبت به خنثی کردن اقدامات صهیونیست ها اقدام کند. اقدامی که تأثیری مهم بر روند مذاکرات خواهد داشت.

سلام دلفان- در شرایطی که رسانه های رژیم اسرائیل سعی داشته اند همسو با نخست وزیر خود، اقدام به فضاسازی منفی علیه مذاکرات هسته ای کرده و به جو گفت و گوها آسیب برسانند، وزیر خارجه ایران توانسته در یک اقدام دیپلماتیک مهم، نسبت به خنثی کردن اقدامات صهیونیست ها اقدام کند. اقدامی که تأثیری مهم بر روند مذاکرات خواهد داشت.

به گزارش «تابناک» از ژنو، دكتر ظريف كه به اهميت كار با رسانه ها و تعامل با افكار عمومي داخلي و خارجي در كنار اصلي خود واقف است بر خلاف نوبت اول مذاكرات ژنو كه به دليل كمردرد شديد چندين مصاحبه اختصاصي خود با رسانه هاي مهم دنيا را لغو كرده بود در اين نوبت و طي بعداز ظهر روز پنجشنبه و ظهر روز جمعه از ٧صبح نزديك به بيست مصاحبه با رسانه هاي مهم داخلي و خارجي انجام داد.

مهمترين رسانه هاي خارجي كه از ساعت ١٤.٣٠ روز پنجشنبه تا ساعت ١٠ صبح روز جمعه موفق به انجام مصاحبه با ظريف شده اند شامل سي ان ان، اي بي سي ، بلومبرگ، خبرگزاري كيودو ژاپن، تلويزيون ان اج كي، روزنامه يوميوري، روزنامه گاردين ، پژوهشگر مركز ويلسون، پژوهشگر مركز نياك، روزنامه كريستين ساينس مونيتور، تلويزيون سوييس، راديو سراسري ايرلند و … بودند.

با اين تحرك گسترده اي رسانه اي ظريف به جرات مي توان گفت فضاي رسانه اي در رسانه هاي مطرح جهان در ٢٤ ساعت گذشته در دست كشورمان بوده است.

اين در حالي است كه بسياري از ناظران و فعالان و تحليلگران سياسي معتقدند رژيم صهيونيستي و برخي از اقليت هاي سياسي در برخي كشورها از چند روز قبل به دنبال فضاسازي منفي در خصوص گفتگوها و ١+٥ بوده اند و تا كنون به دست گرفتن فضاي رسانه اي از سوي ايران موفق نبوده اند.

به گفته منابع آگاه، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» قصد داشته با انتشار مصاحبه های جعلی، اطلاعات ناقص و غلط در اختیار مخاطبان خود و افکار عمومی بین المللی قرار دهد؛ اما وزیر خارجه ایران توانسته با انجام مصاحبه های متعدد، این گونه تلاش ها را خنثی نماید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار