سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1686
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » 200 میلیون تومان از پول اختلاس بزرگ را به گیرنده های دیجیتال نورآباد اختصاص دهید/ تا پایان امسال به مسئولین فرصت می دهم تا این امکان را برای مردم فراهم کنند
Print This Post
امام جمعه دلفان خطاب به مسئولان:
امام جمعه دلفان خطاب به مسئولان گفت: تا پایان امسال فرصت دارید تا امکان استفاده از مبدل های دیجیتال تلویزیونی را برای مردم نورآباد فراهم کنید. به گزارش سلام دلفان «حجت ...

امام جمعه دلفان خطاب به مسئولان گفت: تا پایان امسال فرصت دارید تا امکان استفاده از مبدل های دیجیتال تلویزیونی را برای مردم نورآباد فراهم کنید.

به گزارش سلام دلفان «حجت الاسلام محمدتقی صرفی پور» در بخشی ازخطبه ی دوم نمازجمعه امروز نورآباد با اشاره به تبلیغات مکرر تلویزیون در خصوص استفاده از مبدل های دیجیتال تلویزیونی،خطاب به مسئولان گفت: شما ابتدا امکان استفاده از این مبدل های دیجیتال را فراهم کنید بعد آن را تبلیغ کنید.

 وی با بیان اینکه برای فراهم شدن این امکان در نورآباد، 200میلیون تومان بودجه نیاز است خطاب به مسئولان افزود: 200میلیون تومان از سه هزارمیلیاردتومانی که از اختلاس گرها گرفتید را به مردم نورآباد اختصاص دهید تا از این نعمت بهره مند شوند.

خطیب جمعه دلفان در همین زمینه مجدداً مسئولان را مورد خطاب قرار داد و گفت: تا پایان امسال فرصت دارید تا امکان استفاده از مبدل های دیجیتال تلویزیونی را برای مردم نورآباد فراهم کنید.

گفتنی است یکی از مشکلاتی که مردم نورآباد همواره با آن دست و پنجه نرم می کنند، اختلال در تصاویر گیرنده های تلویزیونی است.

اخبار مربوط به قسمت های دیگر خطبه های نمازجمعه امروز متعاقباً ارسال می گردد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار