سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16900
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » صهیونیستها هم نتانیاهو را به سگ تشبیه کردند
Print This Post

شبكه 10 رژیم صهیونیستی، نتانياهو را به خاطر شكست در مسأله ايران “ابوالغضب” خوانده وبه سگي كه در مقابل خانه صاحبش پارس مي كند تشبيه كرده است.

به گزارش سلام دلفان، باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه العهد نوشت:  لبنان به نقل يك نويسنده عبري زبان نوشت: نخست وزير رژیم اسرائيل هرگونه توافق بين ايران و 5+1 را در مورد برنامه هسته اي ايران رد مي‌كند.
این نویسنده اشاره كرد كه نتانیاهو به جان كري وزيرخارجه آمريكا در ديدار اخيرش يادآوري كرده كه شايسته است كه به هيچ معامله اي با ايران اعتماد نكند و به نقل از شبكه 10 رژیم صهیونیستی گفته : نتانياهو در مقابل كري گفته است: معامله كنوني معامله اي بسيار بد بوده و به ايران هرآنچه را كه خواستار آن است در اين مرحله خواهد داد، بدون اينكه چيز  واقعي از ايران بخواهد .
وي نقل كرده كه نتانياهو از كري خواسته كه در امضاي اين معامله شتاب‌زده عمل نكنند و آن‌را دوباره به دقت مورد بررسي قرار دهند.
اين نویسنده عبري زبان ادامه داده است دولت آمريكا مي‌داند كه “تل آويو” هيچ اختياري درصورتي كه آمريكا به توافقي با ايران در ژنو برسد ندارد و اينكه اسرائيل هيچ كاري نمي تواند انجام دهد. اما نتانياهو و مواضع او  كه مي گويد : همه گزينه ها روي ميز است يك موضع پيچيده اي به حساب مي آيد، چرا كه همه به خوبي مي دانند كه  اسرائيل نمی‌تواند هیچ کاری برای جلوگیری از دستیابی به این توافق انجام دهد، در نتيجه گزينه نظامي از بين خواهد رفت .
اين شبكه نتانياهو را بخاطر شكست در مواجهه با ايران و مسأله هسته‌اي‌اش مورد تمسخر قرار داده و گفته است: نقش نتانياهو در مسأله هسته‌اي ايران مانند سگي است كه در مقابل درب خانه صابخانه‌اش پارس مي كند و مانند  ابوالغضبي مي ماند كه نقشش را به خوبي انجام مي دهد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار