سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16906
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خلاقیت پرسود گدای آمریکایی +عکس
Print This Post

هر انسانی برای آنکه بتواند زندگی خود را ادامه دهد نیاز به آن دارد تا درآمد داشته باشد و پولی برای ادامه زندگی خود کسب کند. راه های بسیاری از درس خواندن تا انجام کارهای ساده برای کسب درآمد وجود دارد که هر انسانی به آنها مشغول است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران، در حالی که بسیاری از انسان ها به کاری مشغول هستند و زندگی خود را از این راه ادامه می دهند عده ای نیز هستند که به شغل های کاذب یا حتی عجیب مشغول هستند. کارهایی که شاید انجام آن ها به ذهن هیچکس خطور نکند.

مردی آمریکایی که خود را تنها «گری» صدا می کند راهی بسیار جالب برای کسب درآمد پیدا کرده است که شاید قانونی باشد اما بسیار عجیب و باورنکردنی است. این مرد کاری کرده است که پول های رفته از دستش را باره دیگر به دست آورد.

این مرد 60ساله که از اهالی ایالت فونیکس است، برای به دست آوردن دوباره سرمایه خود روی پول هایش مطلبی نوشته و در آن یادآورد می شود که فردی بدبخت است از این رو آدرس خود را می گذارد تا این اسکناس بار دیگر به خودش برگردد.

این مرد به طور باورنکردنی روزانه دو دلار از پول های خرج کرده اش را باز پس می گیرد که می توان آن را ماهانه 60 دلار برآورد کرد. این در حالی است که عده ای مبلغی را نیز اضافه می کنند و سپس برای او ارسال می کنند از این رو برخی ماه‌ها تا 100 دلار به همین روش کسب می کند.

این کار «گری» شاید بسیار عجیب باشد اما مغایر قانون نیست؛ زیرا او به پول ها آسیب جدی وارد نمی کند و تنها با خودکار قرمز روی همه آنها مطلبی می نویسد. او گاهی شوکه هم می شود زیرا برخی مواقع پول های او سر از کشورهای اروپایی در می آورند و مردمی از اروپا پول او را پس می فرستند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار