سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16972
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مقام نظامی آمریکا: ایران هیچ امتیازی به ما نمی دهد
Print This Post

یک مقام نظامی آمریکا گفت که ایرانی ها در مذاکرات هسته ای هیچ امتیازی ندادند، آن ها همان پارسی هایی هستند که شطرنج را اختراع کردند و می دانند چه می کنند؛ ولی دیپلمات های ما دور خود می چرخند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، سرهنگ دوم رالف پترز، از مقام های اطلاعاتی پیشین در پنتاگون در گفتگو با شبکه فاکس نیوز افزود: بر اساس بحث های انجام شده در ژنو، عملا ایرانی ها هیچ امتیازی به ما نمی دهند.

این نظامی پیشین به تلویزیون فاکس نیوز آمریکا که مواضع جمهوریخواهان افراطی را بازتاب می دهد، گفت: سخنان نتانیاهو درباره اشتباه بودن توافق با ایران کاملا درست است. بر اساس اطلاعاتی که من دارم، ایرانی ها نه سانتریفوژی را نابود می کنند و نه هیچ فرایندی را به عقب باز خواهند گرداند.

وی افزود: آن ها تنها یک وقفه کوتاه مدت در فعالیت های خود خواهند داشت و در مقابل ما تحریم های خود را به دست خودمان خراب خواهیم کرد.

وی مدعی کارآمدی تحریم های ضد ایرانی شد و گفت: تحریم ها در حال تاثیرگذاری هستند و اما اکنون با دست خود آنها را خراب می کنیم.

رالف پترز با حمله به اوباما و سیاست خارجی او افزود: متاسفانه مذاکره کنندگان ایرانی بهتر و حرفه ای تر از مذاکره کنندگان ما ظاهر شدند. ایرانی ها پارسی هستند و پارسیان بودند که شطرنج را اختراع کردند. آن ها می دانند چه می کنند.

وی گفت: اکنون جان کری و دیگر وزیران خارجه به مانند فابیوس به ژنو رفته اند. حالا ایرانی ها به دنبال بهره بردای از آن هستند؛ چراکه نمی خواهند دست خالی و شرمسار از ژنو بازگردند.

وی گفت: ایرانی ها از این توافق بهره برداری کرده و اقتصاد خود را بازسازی خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار