سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 17038
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اظهارات بروجردی درباره نقش‌فرانسه در ژنو
Print This Post

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تقدیر از عملکرد تیم هسته‌ای کشورمان در مذاکرات هسته‌ای، گفت که فرانسه در راستای سیاست‌های رژیم صهیونیستی نقش تخریبی در مذاکرات ژنو ایفا کرد.

به گزارش سلام دلفان، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به مذاکرات اخیر ایران با 1+5 اظهار داشت: تیم هسته‌ای ایران کار فشرده و ارزشمندی را در ژنو انجام داد که باید از این زحمات قدردانی شود.

وی افزود: تیم هسته‌ای ایران مراحل بسیار قابل توجهی را جهت دفاع از حقوق هسته‌ای ملت ایران جلو برد که البته تلاش صهیونیست‌ها، فشار آنان و فشارپذیری برخی از کشورها از جمله فرانسه موجب شد که کار به نتیجه نهایی نرسد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: مذاکرات هسته‌ای در ژنو آنقدر موفقیت‌آمیز بود که وزرای شش کشور مذاکره کننده را به ژنو کشاند تا از نزدیک در جریان تحولات قرار بگیرد که این نشان دیگری از موفقیت تیم هسته‌ای جمهوری اسلامی بود.

علاءالدین بروجردی اضافه کرد: معتقدم امروز آمریکایی‌ها متوجه این واقعیت شده‌اند که سیاست تقابل کاربرد چندانی ندارد و تنها موفقیت در رسمیت شناختن حقوق هسته‌ای جمهوری اسلامی است.

وی تأکید کرد: متأسفانه واقعیت تلخی که در غرب وجود دارد این است که نفوذ صهیونیست‌ها در غرب آنچنان قوی است که حتی ابرقدرتی همچون آمریکا نیز برای اتخاذ تصمیمات خود باید با رژیم صهیونیستی هماهنگ باشد و از آنان اجازه بگیرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس در مورد نقش فرانسه در مذاکرات هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی، گفت: فرانسه نقش تخریبی بدی را در راستای سیاست‌های رژیم‌صهیونیستی ایفا کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار