سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 17049
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
خانه » اخبار برتر » زبانی که به انتقاد از ما باز شود بریده باد
Print This Post
واکنش نسیم دلفان به شکایت های پی در پی از سلام دلفان؛ (6 نظر)

از نظر ایشان انتقاد سازنده یعنی تعریف و تمجید از مسئولین و انتقاد غیر سازنده یعنی افشای برخی مشکلات شهر و درد شهروندان و پیگیری آن …

سلام دلفان- سایت نسیم دلفان نوشت: پس از شکواییه های دو اداره مطرح در شهرستان از نسیم دلفان در روزهایی که به هفته خبرنگار معروف بود اکنون در مناسبتی دیگر به رسانه ای دیگر تاختند.

 

• ماه محرم ماه تاختن بر گفتمان حق/رسانه ای که از حق مردم می گفت پای میز محاکمه

در ماه محرم  تاریخ گواه است بر حمله ای نابرابر به صدای لبیک حق ، تا شاید بتوانند این صدای لبیک که گفتمانی غیر از عدالت نداشت را خفه کنند اما به اراده پروردگار عدالت گستر ، صداهایی که در کربلا خفه شدند از گلوی کسی چون زینب کبری(س) پیغام رسان بزرگ کربلا و نیز امام عصر حضرت سجاد (ع) در مکانی دیگر به گوش جهانیان رسید.

البته شاید قیاس ما با موضوع کربلا و سرور و سالار شهیدان قیاس مع‌الفارق به نظر برسد اما استدلالی تمثیلی است و میگوییم راه آن امام همام راه حق و لبیکش لبیک حق و گفتمانش عدالت بود و ما نیز برای گفتمان خود چیزی غیر از آنچه گفته شد در پیش نگرفته و نخواهیم گرفت.

آری ، در این ماه که تمامأ ندای عدالت و عدالت گستری است ، پایگاه خبری سلام دلفان که خواستی جز خواست مردم ندارد و دردی جز درد مردم دیار محرمان… پای میز محاکمه قرار گرفته است.

ابتدا اداره آموزش و پرورش نورآباد “بنیانگذار شکواییه بر علیه مطبوعات در دلفان” با تسلیم یک دادخواست خواستار محاکمه این رسانه شد و سپس فرمانداری دلفان نیز با طرح یک شکواییه خود را به این قافله رساند تا سهمی در این رزمایش شیرین داشته باشد.

این دو اداره محترم با تسلیم شکواییه و درخواست بازجویی از نگارندگان این پایگاه خبری تلاشی گسترده را برای خفه کردن این رسانه ارزشمند و پرتلاش بکار گرفته اند.

• انتقاد سازنده یعنی تعریف و تمجید از مسئولین و انتقاد غیر سازنده یعنی …

این است منطق برخی ها که وقتی از آنان درباره انتقاد سؤال می شود می گویند ما همیشه از انتقادهای سازنده استقبال کرده ایم و آنها را به گوش جان می شنویم.

از نظر ایشان انتقاد سازنده یعنی تعریف و تمجید از مسئولین و انتقاد غیر سازنده یعنی افشای برخی مشکلات شهر و درد شهروندان و پیگیری آن 

البته جای شکی نیست که دادگستری محترم شهرستان دلفان برابر قانون مطبوعات و به عدالت با این پرونده برخورد خواهد کرد و لذا در این رابطه جای نگرانی نیست اما حرف ما چیز دیگری است…

حرف ما شناساندن سعه صدر در برخی از مسئولین و انتقاد پذیری آنان است که پس از ماه ها درخواست پاسخ گویی به مشکلاتی که بارها مطرح شده اکنون با شکواییه و در مقابل پیشخوان دادگاه آن را پیگیری میکنند.

آری شاید محاکمه سلام دلفان حقش باشد…

شاید همین سلام دلفان مقصر عقب ماندگی های دلفان است ! شاید همین سلام دلفان مقصر عدم پیگیری دریافت بودجه های مصوب برای شهرستان است بودجه هایی که هر سال حتی ۵۰ درصد آن تخصیص داده نمیشود! شاید همین سلام دلفان است که انتخابات شورای شهر را به حاشیه کشاند و باعث و بانی آن همه تخلف در انتخابات و نهایتأ بی اعتمادی مردم شد! شاید همین سلام دلفان مقصر این همه انتصاب غیر بومی و معضل بیکاری جوانان تحصیل کرده ماست شاید همین سلام دلفان …

در کل شاید این محاکمه حق اوست

پس اگر اینگونه است محاکمه اش کنید تا این شهر آباد شود.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۵۴

  ما همه سلام دلفانیم
  ما را هم محاکمه کنید

 2. نویسنده دیدگاه: بامداد
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۲۳

  محاکمه کردن بچه های سایت سلام دلفان یعنی نشانه ضعف مدیریت ونشانه کمبود فرهنگ رسانه هاست زیرا رسانه ها فکر وزبان گویای مردم است

 3. نویسنده دیدگاه: n-j
  آبان ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۳۴

  جای بسی تأسف است که مسئولین از بیان حقایق این اندازه وحشت وترس دارند فردا جواب خدا را چه می دهند؟!!!!!!!!البته به فرموده علی (ع):حق را بگویید اگر چه به زیان شما باشد.درود بر سایت سلام دلفان که به بیان حقایق به تاراج رفته در شهر محروممان می پردازد.!!!!!!!!!!!کور شود هر آن کس که نتوان دید.

 4. نویسنده دیدگاه: محمد
  آبان ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۲۸

  این یه سایتم ببندید تا اقایان ج از این بیشتر جولان دهند

 5. نویسنده دیدگاه: مدافع
  آبان ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۹

  منطق که نباشد پای زور وشکایت به میان می آید مسولین فوق الذکر اگه راست میگن با استدلال جواب بدهند اینها می خواهند با استفاده از نفوذ خود در محاکم نا حق خود را حق جلوه دهند غافل از آنکه عموم مردم همه چیز را می فهمند و بهترین محکمه اند انشا الله سلام دلفان با ارایه دلایل منطقی پیروز است

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۸

  همین که شاکیان شما آموزش وپرورش وفرمانداری است خود بهترین دفاع برای شماست.بیشک بهترین وکیل مدافع شما هم همین آقای بظاهر رییس ع ج میباشد.البته اگر در دادگاه حاضا شود چرا که ایشان از حق وداد گریزانند ودادگاه محل اجرای داد است. در بیدادگاهی درست کرده اند که همان آموزش وپرورش سابق است .من مدرک بیعدالتی را در جیبم دارم وآثارش دردناکش را در دلم. در ماه حسین نه دروغ میگویم نه بهتان میبندم .

 7. نویسنده دیدگاه: جمشید
  آبان ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۱۴

  بر فرض که اعتراضی هم باشه و شگایت بکنند اما ایا جوابگو بایستی باشند یا نه..جواب بدید اگه حق با شماست جواب دادن که چیز خوبیه حالا چرا جواب نمیدید برای ما خیلی جای سواله…..فردای قیامت چکار میکنیم؟

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۱۴

  حق با جمشیده مسولین باید جواب بدهند پس جواب دهید چرا جواب ندادید بعد از چندماه

 9. نویسنده دیدگاه: حسين ناصري
  آبان ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۱۸

  با سلام و عرض خدا قوت
  لا تخف و لا تحزن إن الله معنا فأنزل الله سكينته عليه و أيده بجنود لم تروها
  زمام‌داران هيچ‌وقت نتوانسته و نمي‌توانند دهان مردم را ببندند.

 10. نویسنده دیدگاه: سازندگان
  آذر ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۲

  خسته نباشید برادران سایت
  حرف حق همیشه تلخ است وحق گرفتنی است
  مطمئن باشید هر اداره یا شخصی بخاد از شما شاکی باشه اون شخص یا ادراه میخاد نقاط ضعف خودشورا پنهان کند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار