سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 17052
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح آمارگیری مسکن در 319 روستای لرستان اجرا شد
Print This Post

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: طرح آمارگیری مسکن به مدت یکماه از 20 مهر تا امروز در 319 روستای استان اجرا شد.

به گزارش سلام دلفانˈفرهاد خاکی پورˈ روز دوشنبه در گفت و گوی  با  ایرنا افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، سومین دوره طرح آمارگیری مسکن روستایی در قالب پنج هزار و417 واحد مسکونی روستایی به اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه روستاهای نمونه به صورت تصادفی و بر اساس استاندارهای لازم انتخاب شده اند، اظهار داشت: در این طرح مشخصات تخصصی، نوع سازه، امکانات بهداشتی و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی واحدهای مسکن روستایی بررسی و ثبت شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح هر پنج سال یکبار اجرا می شود، تصریح کرد: نتایج این سرشماری به صورت منظم تدوین و برای اجرای طرح های مقاوم سازی بکار گرفته خواهد شد.

خاکی پور با بیان اینکه این آمارگیری در قالب سه پرسشنامه انجام شده ، گفت: پرسشنامه یک در خصوص سکونت دائمی، موسمی، فصلی و پلاک خانه ها ، پرسشنامه دو در خصوص اطلاعات تفضیلی از جمله عمر بنا، مساحت و زیر بنا، نوع سازه مصالح و پرسشنامه سه به اطلاعات مربوط به آبادی، فعالیت های اقتصادی و نوع معیشت مردم و قیمت زمین اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه طرح آمار گیری روستایی پیش از این سال های 82 و 87 در استان لرستان اجرا شده افزود: نتایج جمع آوری شده از آمارگیری سال 92 نیز تدوین و اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار