سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1707
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اول بهمن، اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها
Print This Post
رییس هیات نظارت بر انتخابات لرستان گفت: این هیات نتایج بررسی صلاحیت كاندیداهای مجلس نهم را اول بهمن ماه به فرمانداری های استان اعلام می كند. به گزارش سلام دلفان ...

رییس هیات نظارت بر انتخابات لرستان گفت: این هیات نتایج بررسی صلاحیت كاندیداهای مجلس نهم را اول بهمن ماه به فرمانداری های استان اعلام می كند.

به گزارش سلام دلفان ‘تیمور سپهوند’ روز یكشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: هیات های نظارت فعالیت خود را برای بررسی صلاحیت كاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را از اول هفته جاری آغاز كرده و تا پایان این هفته ادامه دارد.

وی اظهار داشت: هیات های نظارت بر انتخابات در لرستان قرار است ظرف مدت هفت روز طبق قانون به شكایات نامزدهای انتخاباتی رسیدگی كند.

وی تصریح كرد: همچنین این هیات ها علاوه بر رسیدگی به شكایات كاندیداها، وضعیت نامزدهای مجلس نهم رد یا تایید صلاحیت شده را مورد بررسی قرار می دهد و پس از آن نتایج را به فرمانداری های استان اعلام خواهد كرد.

سپهوند افزود: از اول دی ماه سال جاری ثبت نام كاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز و پس از آن فعالیت هیات اجرایی برای بررسی صلاحیت كاندیداهای مجلس نهم آغاز شد.

وی تصریح كرد: پس از 10 روز فرصت هیات های اجرایی برای انجام این مهم، داوطلبان مجلس نهم به مدت چهار روز حق ارایه شكایات یا اعتراض خود نسبت به رد صلاحیت خود را داشتند و پس از آن نیز هیات های نظارت فعالیت رسمی خود را برای بررسی صلاحیت ها به مدت یك هفته آغاز كرده اند.

انتخابات مجلس نهم 12 اسفندماه سال جاری همزمان با سراسر كشور در استان لرستان برگزار می شود تا كاندیداهای ثبت نامی 9 كرسی خانه ملت را به عنوان 9 نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی را تصاحب كنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار