سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1728
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » انتقاد امام جمعه از عملکرد بانک ها در پرداخت وام ازدواج به جوانان/ فرماندار: هیچ مسئولی در محلّ کار، له یا علیه کاندیداها سخن نگوید
Print This Post
در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان صورت پذیرفت؛
امام جمعه دلفان از عملکرد بانک‌های دلفان در خصوص وام ازدواج جوانان انتقاد کرد و از آنها خواست با این جوانان همکاری لازم را داشته باشند. سلام دلفان- به گزارش خبرگزاری ...

امام جمعه دلفان از عملکرد بانک‌های دلفان در خصوص وام ازدواج جوانان انتقاد کرد و از آنها خواست با این جوانان همکاری لازم را داشته باشند.

سلام دلفان- به گزارش خبرگزاری فارس از دلفان، حجت‌الاسلام محمدتقی صرفی‌پور در جلسه (سه شنبه 27دی) شورای اداری شهرستان دلفان ضمن تأکید بر تقویت مسائل مذهبی در بین جامعه به ویژه جوانان اظهار داشت: ملتی که فرهنگ ایثار و شهادت و مسائل  مذهبی را تقویت و بزرگ شمرده و عاشورایی باشد، هیچ قدرتی حریف آن نمی‌شود.
وی افزود: در این برهه حساس که دشمنان با تبلیغات مخرب و گمراه‌کننده می‌خواهند تهاجم فرهنگی و مذهبی را افزایش دهند، جوانان ملت ایران با حضوری فعال و بیداری کامل در مسائل مذهبی دشمنان را بار دیگر ناکام گذاشتند. صرفی‌پور در ادامه از عملکرد بانک‌های دلفان در خصوص وام ازدواج جوانان انتقاد کرد و از آنها خواست با این جوانان همکاری لازم را داشته باشند.
فرماندار دلفان نیز در ادامه این جلسه گفت: بیش از 40 پروژه، مذهبی، فرهنگی، خدماتی و عمرانی دهه فجر امسال در دلفان به بهره‌برداری می‌رسد.
حجت‌الله نصیری‌پور افزود: این پروژه‌ها با اعتبار تمام شده بیش از 14میلیارد تومان و اشتغال‌زایی بیش از 150 نفر افتتاح می‌شود.
وی اظهار داشت: با این افتتاحیه‌ها، دانش‌آموزان از فضای آموزشی و ورزشی سالم برخوردار می‌شوند و 500 واحد مسکونی در قالب طرح خود مالکین افتتاح خواهد شد.
وی برق‌رسانی به هفت روستای بدون برق و گازرسانی و افتتاح هشت باب مسجد و خانه عالم را از دیگر افتتاحیه‌های این دهه در شهرستان عنوان کرد و گفت: بیش از 55برنامه دیگر در شهرستان دلفان برگزار می‌شود که می‌طلبد ادارات در این زمینه با برنامه‌ریزی کامل همکاری لازم را داشته باشند.
فرماندار دلفان با توجه به فرا رسیدن انتخابات پیش‌رو از اداراتی که حفاری در خیابان‌ها دارند خواست تا در بحث ترمیم حفاری‌ها اقدامات لازم را به عمل آورند.
نصیری‌پور با بیان اینکه مسئولان نباید در مکان اداری و محل کار هیچ‌گونه سخن بر له و علیه کاندیدی بگویند، افزود: استفاده از امکانات دولتی در این زمینه نیز از نظر شرعی اشکال دارد بنابراین امید است، مسئولان این مسائل را رعایت کنند.
در ادامه این جلسه از جوان ورزشکار دو ومیدانی شهرستان دلفان که به عنوان مربی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران انتخاب شده، تقدیر و قدردانی به عمل آمد و هدایایی به وی اهدا شد.
هم‌چنین علی‌عباس رضایی به عنوان نخستین مسئول و سرپرست دانشگاه ملی در شهرستان تودیع و معارفه شد.

  1. نویسنده دیدگاه: امیر
    دی ۲۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۸:۵۱

    سلام :نوسنده محترم سطور فوق برای مطلب آخر فقط معارفه صحیح است زیرا قبلا شهرستان رئیس دانشگاه ملی نداشته که تودیع شده باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار