سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 173
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » یادداشت » صف هاي طويل مقابل جايگاه هاي سوخت نورآباد ونارضایتی شدید رانندگان/فرماندار:جایگاه جدید احداث می شود
Print This Post
خبرنگار "سلام دلفان" با حضور در جایگاه سی ان جی زمانی با تعدادی از مراجعه کنندگان گفتگوی کوتاهی انجام داد که در پیش می آید: یکی از شهروندان در این خصوص ...

سرویس اجتماعی- در حالی که این روزها شهرستان دلفان سرمای شدید هوا را تجربه می کند، مردمی که برای دریافت گاز مایع به جایگاه های سی ان جی این شهرستان مراجعه می کنند باید ساعت ها در صف، انتظار بکشند و سرمای کم سابقه را تحمل کنند. این امر، نارضایتی شدید مردم را در پی داشته است.

خبرنگار “سلام دلفان” با حضور در جایگاه سی ان جی زمانی با تعدادی از مراجعه کنندگان گفتگوی کوتاهی انجام داد که در پیش می آید:

یکی از شهروندان در این خصوص گفت : مسئولین باید کاری برای ما بکنند، مردم گناه دارند. من میوه فروش هستم از ساعت 3 تا الان(ساعت 5) داخل صف هستم، صدای ما رو به گوش مسئولین برسانید.

 

یکی دیگر از شهروندان با گلایه از این قضیه گفت : متاسفانه تبلیغ گاز “سی ان جی” و پایه گاز سوز را می کنند؛ اما اگر اینقدر معطلی داشته باشد ارزش نداره.

 

شهروندی دیگر در این خصوص گفت: یک شهر و این یک پمپ گاز.  من یک ساعت و چهل دقیقه است که در این سردی هوا به انتظار ایستاده ام، هر زمانی هم که مراجعه می کنم به همین نحو شلوغ است حتی ساعت یک نیمه شب.

 

راننده ای دیگر که اهل روستای چراغ است نیز دل پردردی داشت. او گفت : چرا آقای کاوه ای پمپ گاز رو درست نمی کند؟ اگر این پمپ گاز “زمانی” نباشد ما سرمان بریده می شود. بدبخت شده ایم؛ بنده از طریق این ماشین نان خانواده ام را در میارم، اگر این ماشین هم نباشد چه کار کنم باید تو خانه بنشینم.

وی افزود: اگر یکی از اهالی روستا مریض شود باید بمیرد؛ چون گاز نیست و هزینه تأمین بنزین هم نداریم. ما از مسئولین میخواهیم فکری به حال “سی ان جی کاوه ای” بکنند.

خبرنگار ما همچنین با یکی از نیروهای خدماتی مشغول در این جایگاه نیز گفتگو کرد.وی اضهار داشت: از 24 ساعتی که اینجا هستیم یک ساعت استراحت نداریم؛ حتی نمی توانیم یک لقمه نان بخوریم. وی با بیان اینکه کلاً راننده گان نیز در این خصوص معترض هستند افزود: وقتی از رانندگانی که نوبتشان می رسد در خصوص زمان معطل شدنشان می پرسیم، می گویند: بین یک و نیم تا دو ساعت باید منتظر بمانیم.

سپس خبرنگار ما با حضور در جایگاه سی ان جی کاوه ای در نبود آقای کاوه ای با یکی از نیروهای خدماتی مستقر در جایگاه به گفتگو پرداخت که ایشان در پاسخ به چرایی علت خرابی جایگاه گفتند که از روز اول این موتور در سرجایی خودش بدرستی نصب نشده است و همه ی این خرابی ها به اون نصب نادرست بر می گردد.وی ادامه داد تا الان دو مرتبه کارشناس از تهران آمده و یکبار گفته اند که ما قطعه برا تعویض نداریم و برای بار دوم که آمدند گفتند که باید با جرثقیل این موتور را کامل بر داریم که تا الان اقدامی نشده است وی همچنین گفت کار تعمیر زمان زیادی می برد و بهتر آنست که کل دستگاه را عوض کنند.

 

 

 فرماندار: قضیه را پیگیری کرده ایم/ احداث جایگاه های جدید

در ادامه، خبرنگار سلام دلفان به سراغ فرماندار دلفان رفت.

“حجت الله نصیری پور” با بیان اینکه در این زمینه دیگر اداره گاز مسئولیتی بر عهده ندارد گفت : مکاتبات زیادی با مسئولین شرکت نفت استان انجام داده ایم امّا متأسفانه شرکت نفت استان “تعمیرکار” در اختیار ندارد تا نسبت به تعمیر خرابی پمپ های گاز اقدام نمایند.

وی در خصوص “جایگاه سی ان جی” کاوه ای گفت : این جایگاه از اوّل یا فرسوده بوده یا قطعات سالمی نداشته.

نصیری پور همچنین در خصوص پیگیری هایی که در زمینه رفع این مشکل صورت گرفته گفت: تاکنون دو درخواست برای وزارتخانه فرستاده ایم که کلاً سیستم را عوض کنند.

فرماندار دلفان در ادامه  قطعی گاز جایگاه “زمانی” را ناشی از افت فشار دانست و اضهار داشت: در این خصوص، حتی در سطح استان و کشور به علّت کاهش شدید دما با این مشکل مواجه بوده ایم.

جایگاه های سی ان جی جدید در راه است

وی همچنین از احداث جایگاه های جدید گاز سی ان جی در جاده کمربندی و نقاط دیگر در آینده خبر داد و گفت: هیچ محدودیتی برای ایجاد جایگاه سی ان جی در شهرستان نداریم. در این خصوص تا کنون چند درخواست به ما شده است که ما نیز آنها را به شرکت نفت استان معرفی نموده ایم.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار