سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 17434
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ببخشید اشتباهی سر بریدیم!/عکس
Print This Post

شخصی که این سر را همراه با یک چاقو در دست داشت ، مدعی شده بود که این سر متعلق به فردی از نیروهای وفادار به بشار اسد رییس جمهور سوریه بوده است .

خبرآنلاین: نیروهای شورشی وابسته به القاعده اخیرا فیلمی را در وب سایت خود به نمایش گذاشتند که طی آن برای نمایش قدرت سر بریده ای در تجمع مردم در شهر آلپو سوریه برای عبرت بالا گرفته شد.

به گزارش دیلی تلگراف شخصی که این سر را همراه با یک چاقو در دست داشت ، مدعی شده بود که این سر متعلق به فردی از نیروهای وفادار به بشار اسد رییس جمهور سوریه بوده است .

اما در بررسی های جدید مشخص شد این سر بریده در واقع به یکی از نیروهای شورشی سنی از گروه احرار الشام تعلق دارد که همراه با نیروهای القاعده در نبردها حضور دارند.

با مشخص شدن صحت این موضوع در رسانه ها ، سرانجام سخنگوی نیروهای شورشی ضمن تایید هویت سر بریده شده اشاره کرد یکی از نیروهای گروه احرار به نام محمد فارِس (Fres) که چند روز قبل ناپدید شده بود ، به اشتباه سر بریده شده است.

در یکی از سایتهای خبری مقایسه ای بین فیلم سخنرانی فارس در ماه گذشته و ویدئو سر بریده شده صورت گرفته که جای هیچ شکی را باقی نمی گذارد.از این رو نیروهای القاعده به شکل رسمی از گروه شورشی احرار الشام بابت بریدن سر یکی از نیروهای شاخص آنها عذرخواهی کرده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار