سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 17486
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » همکاری عربستان با اسرائیل برای حمله به ایران
Print This Post

ریاض موافقت کرده که اسرائیل در حمله نظامی به ایران از حریم هوایی این کشور استفاده کند. ریاض همچنین برای همکاری و کمک توسط هلیکوپترهای عملیات نجات، هواپیماهای سوخت گیری و هواپیماهای بدون سرنشین با اسرائیل توافق کرده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از جام نیوز، «ریاض موافقت کرده که اسرائیل در حمله نظامی به ایران از حریم هوایی این کشور استفاده کند…»با نزدیک شدن به دور سوم مذاکرات ژنو و ابراز امیدواری مقامات 1+5 و ایران نسبت به رسیدن به توافقی سازنده، حاشیه سازی های رژیم اشغالگر قدس علیه تهران هر روز بیشتر می شود.

تایمز اسرائیل (timesofisrael) نوشت: اسرائیل می گوید با عربستان سعودی بر روی طرح حمله به ایران کار می کند.

این رسانه صهیونیستی به نقل از روزنامه ساندی تایمز انگلیس (Sundaytimes) افزود: ریاض موافقت کرده که اسرائیل در حمله نظامی به ایران از حریم هوایی این کشور استفاده کند. ریاض همچنین برای همکاری و کمک توسط هلیکوپترهای عملیات نجات، هواپیماهای سوخت گیری و هواپیماهای بدون سرنشین با اسرائیل توافق کرده است.

یک منبع دیپلماتیک ناشناس به این روزنامه گفته است: عربستان سعودی خشمگین و عصبانی بوده و مایل به ارائه کمک های مورد نیاز به اسرائیل است.

تایمز اسرائیل افزود: این گزارش زمانی منتشر شده که بنیامین نتانیاهو در حال لابی شدید علیه توافق با ایران است. وی درپی دستیابی به اتحادی بین المللی است تا علیه موافقت نامه ای که اجازه ادامه غنی سازی به ایران را خواهد داد، اقدام کنند. روز یکشنبه، اسرائیل از فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه استقبال می کند. وی هفته گذشته، مانع توافق شش قدرت جهانی با ایران شد؛ توافقی که در ازای گام اولیه ایران مبنی بر کاهش غنی سازی اورانیوم، از شدت تحریم های این کشور می کاست.

 1. نویسنده دیدگاه: جواد بهمنش
  آبان ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۱۰

  پادشاه عربستان و بحرین از مصادیق بارز یزید در عصر کنونی هستند…
  از حادثه عاشورا باید عبرت گرفت… تاریخ تکرار پذیر است یعنی تاریخ امروز، بیان کنندۀ تاریخ گذشتگان است اگر دقت کنیم میتوانیم یزید و یزیدیان زمان و خلق کنندگان عاشورا را در جهان اسلام باید بیابیم.
  مطلبی در این زمینه، در یاور نیوز درج شده بود که بنده از خوندنش خیلی لذت بردم توصیه میکنم حتما از دست ندهید
  نشانی: http://yavar40.blogfa.com/post/353

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار