سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1752
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » تکمیل 5 مسجد در روستاهای دلفان در دهه فجر
Print This Post
سلام دلفان: مسئول حج و اوقاف و امور مساجد در دلفان گفت: در دهه فجر امسال حدود پنج مسجد در روستاهای الفسانه، مله خان، خاتونبان، ده سفید کاوه، پاچه بلوط سفلا ...

سلام دلفان: مسئول حج و اوقاف و امور مساجد در دلفان گفت: در دهه فجر امسال حدود پنج مسجد در روستاهای الفسانه، مله خان، خاتونبان، ده سفید کاوه، پاچه بلوط سفلا کاکاوند تکمیل و افتتاح می‌شوند.

مسلم مرادزاده دوشنبه(26دی) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دلفان با تأکید بر افزایش مساجد پیرامون اهمیت مساجد در زندگی مردم و پیروزی بر دشمنان گفت: دشمنان از وحدت و حضور مردم در مساجد هراس دارند.
مرادزاده با بیان اینکه مساجد وحدت در جامعه را افزایش می‌دهند، افزود: وظیفه‌ همگانی است، با بصیرت جوانان را به حضور در مساجد فرا خوانند، تا جنگ نرم دشمنان در به انحراف کشیدن و تهاجم فرهنگی در جامعه بی‌تأثیر بماند.
وی به وضعیت مساجد در شهرستان دلفان پرداخت و گفت: قبل از انقلاب شهرستان دلفان دارای چهار مسجد بوده که از این تعداد سه تا در روستا و یکی در شهرستان بوده است.
مسئول حج و اوقاف و امور مساجد در دلفان ضمن اظهار امیدواری از علاقه مردم خیر شهرستان به پیشرفت مساجد و امور دینی و کمک‌هایی در این زمینه افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی 83 مسجد در سطح شهرستان دلفان تکمیل شده و 31 مسجد دیگر نیمه‌تمام وجود دارد، که از این آمار 76 تکمیل و 30 نیمه‌تکمیل در روستاها و هفت تکمیل و یک نیمه تکمیل در خود شهرستان وجود دارد.
مرادزاده اظهار داشت: در دهه فجر امسال حدود پنج مسجد در روستاهای الفسانه، مله خان، خاتونبان، ده سفید کاوه، پاچه بلوط سفلا کاکاوند تکمیل و افتتاح می‌شوند.

  1. نویسنده دیدگاه: مصطفی پیری
    فروردین ۲۰, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۱:۴۶

    ممنون از زحمات بیش از حد شما که اولآاین سایت رو برپا کردید ثانیآ از اینکه موضوع افتتاح مسجد روستای خاتونبان رو مورد بررسی قرار دادیدو ثالثآ اینکه چند قطعه از عکس شهدا رو به تصویر کشیدید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار