سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1765
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مردم شهرستان دلفان امسال 10 میلیارد ریال بابت زكات خود پرداخت كردند
Print This Post
سلام دلفان: مدیر كمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دلفان گفت: میزان زكات پرداختی مردم این شهرستان در سال جاری 10 میلیارد ریال بوده كه این رقم معادل سه برابر ...

سلام دلفان: مدیر كمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دلفان گفت: میزان زكات پرداختی مردم این شهرستان در سال جاری 10 میلیارد ریال بوده كه این رقم معادل سه برابر زكات جمع آوری شده شهرستان در سال گذشته است.

‘داریوش نعمتی’ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: میزان زكات جمع آوری شده این شهرستان در سال گذشته حدود سه میلیارد 300 میلیون ریال بوده است.

وی با اشاره به اینكه امسال این مبلغ از محل زكات پرداختی اهالی 419 روستای بخش مركزی و كاكاوند شهرستان دلفان جمع‌ آوری شده، گفت: شش میلیارد و 700 میلیون ریال آن در روستاههای بخش مركزی و سه میلیارد و 300 میلیون ریال دیگر نیز در روستاههای بخش كاكاوند دریافت شده است.

وی اظهار داشت: شهرستان دلفان امسال بیشترین میزان زكات دریافتی را در سطح شهرستان های مختلف استان لرستان به خود اختصاص داده است.

نعمتی افزود: مبالغ جمع آوری شده در قالب زكات براساس برنامه مشخص، صرف امور خیریه، كمك به مستمندان، توسعه مراكز فرهنگی و مذهبی و گسترش فعالیت های مذهبی در این شهرستان خواهد شد.

وی، تعداد پروژه های ساخته شده از محل زكات دراین شهرستان از سال 84 تا 89 را 45 طرح شامل مسجد ، حسینیه ، غسالخانه و مراكز عام المنفعه عنوان كرد و افزود: برای جمع آوری زكات سالانه مردم 400 نفر به عنوان عاملین زكات در این شهرستان به صورت افتخاری فعالیت دارند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار