سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1771
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » معاون سیاسی استاندار: جابجایی فرمانداران شایعه است
Print This Post
سلام دلفان: معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با تكذیب شایعات مطرح شده در خصوص تغییر برخی فرمانداران استان گفت: مهم ترین هدف دشمنان ایران اسلامی، دسیسه چینی برای ممانعت از ...

سلام دلفان: معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با تكذیب شایعات مطرح شده در خصوص تغییر برخی فرمانداران استان گفت: مهم ترین هدف دشمنان ایران اسلامی، دسیسه چینی برای ممانعت از حضور گسترده و میلیونی مردم در انتخابات است.

حسن شریعت نژاد روز روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هیچ بحث و نظری در خصوص انجام تغییرات و جابجایی در سطح فرمانداری های استان لرستان مطرح نیست و طرح این قبیل شایعات در راستای ایجاد اختلاف و تلاش برای كاهش مشاركت مردم در انتخابات است.

وی اظهار داشت: در سایه مدیریت و تدابیر اتخاذ شده از سوی مدیریت ارشد استان لرستان، شرایط برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشكوه در سطح استان لرستان فراهم شده و فضای حاكم بر استان آماده برگزاری انتخاباتی شكوهمند با مشاركت گسترده و آگاهانه مردم است.

رییس ستاد انتخابات استان لرستان افزود: طبیعی است در چنین شرایطی بدخواهان انقلاب و كشور تلاش می كنند با طرح شایعات و انتشار مطالب غیرواقع و كذب، مردم را نسبت به نظام بدبین كرده و مانع مشاركت حداكثری مردم در انتخابات شوند.

شریعت نژاد گفت: مشاركت گسترده و میلیونی مردم بزرگ ایران اسلامی در انتخابات مختلف برگزار شده در كشور موجب شكست تمامی ترفندها و توطئه های دشمنان و خشم و غضب آنان شده و به همین دلیل سعی می كنند به شكل های مختلف مشاركت حداكثری مردم در انتخابات را كمرنگ جلوه دهند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار