سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 17776
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کفاشیان:محرومیت6ماهه دایی کذب است
Print This Post

رئیس فدراسیون فوتبال خبر صدور حکم 6 ماه محرومیت برای علی دایی را تکذیب کرد.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان در این باره گفت: در یکی دو روز گذشته خبرهایی مبنی بر صدور حکم 6 ماه محرومیت برای سرمربی تیم پرسپولیس منتشر شده و حتی اعلام شده این حکم در اتاق کار رئیس فدراسیون قرار دارد، اما باید بگویم اصلا چنین حکمی صادر نشده است. این‌گونه خبرسازی‌ها به نفع فوتبال کشور نیست و در روزهایی که فوتبال ایران با صعود تیم ملی به جام جهانی و جام ملت‌های آسیا، درخشش تیم ساحلی در جام بین قاره ای، کسب بهترین امتیازها برای فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا و بدست آوردن 4 سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان روزهای خوشی را پیگیری می‌کند متشنج کردن فضا با چنین خبرسازی‌های مطمئنا مفید نخواهد بود.
وی درباره خبر دعوت شدنش به کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در خبر دیگری آمده بود کمیسیون اصل 90 از بنده دعوت کرده‌اند تا به مجلس بروم و درباره برخی از مسائل فوتبال بحث و بررسی‌های انجام دهیم. باید بگویم تاکنون در این باره با من تماسی گرفته نشده اما اگر هم تماس گرفته شود با کمال میل حاضرم به مجلس شورای اسلامی بروم و با نمایندگان محترم مجلس درباره هر مسئله مرتبط با فوتبال و به سوالات نمایندگان محترم مجلس پاسخ دهم.
کفاشیان عنوان کرد: خوشبختانه بازی مقابل لبنان با تدبیر کنفدراسیون فوتبال آسیا، ناظر بازی و نیروهای امنیتی و ارتش لبنان به خوبی انجام شد و بدون هیچ مشکلی برای کاروان تیم ملی این بازی به پایان رسید. در هر حال با توجه به انفجار مقابل سفارت ایران و به شهادت رسیدن رایزن فرهنگی ایران و مردم بیگناه لبنان می خواستیم تا این بازی به احترام عزای این عزیزان برگزار نشود. کاروان ایران در راه بازگشت به کشور است و بامداد فردا وارد تهران می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار