سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 17818
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۴۳ نظر
خانه » اخبار برتر » با فرماندار جدید دلفان آشنا شوید/ انتصاب نخستین فرماندار بومی شهرستان؛ تدبیری که “امید” را به منطقه هدیه خواهد کرد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛ (36 نظر)

فرماندار محترم چنانچه در همان گام نخست، راه زیاده خواهی های احتمالی افرادی از این دست را ببندند، به رسالت تاریخی خود عمل کرده و موجبات امید بیشتر مردم را فراهم خواهند نمود و نیز…

سرویس سیاسی سلام دلفان- خبرها حاکی از این است که گزینه فرمانداری شهرستان دلفان قطعی شده و به زودی کلید مدیریت اجرایی شهرستان برای نخستین بار پس از انقلاب به یک فرد بومی سپرده می شود.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان پس از اینکه انتصاب فرماندار بومی به خواست عمومی مردم شهرستان دلفان تبدیل شد و مورد توجّه خاص رسانه ها قرار گرفت، مسئولین دولت تدبیر و امید این خواسته مردم را اجابت نموده و سکان فرمانداری دلفان به فردی از اهالی شهرستان سپرده خواهد شد.

امّا فرماندار جدید کیست؟

علی باقری؛ شهردار اسبق نورآباد، فردی میانسال با گرایشات اصلاح طلبانه است که قرار است نامش به عنوان نخستین فرماندار بومی منطقه ثبت شود. در کارنامه وی، نکات برجسته و درخشانی از جمله حضور در جبهه های جنگ و نیز سابقه عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود دارد.

در خصوص باقری گفته می شود که وی در قسمت قضایی سپاه ناحیه دلفان مدّتی را مشغول به خدمت بوده و پس از آن، چندسال تصدی شهرداری نورآباد را در دست داشته. باقری پس از جدا شدن از سپاه پاسداران، در دولت احمدی نژاد به عنوان کارشناس حقوقی استانداری به کار گرفته می شود و اکنون نیز در این سِمت حضور دارد.

در مورد این انتصاب، در مجال کنونی به ذکر 3 نکته بسنده می شود؛

نخست اینکه؛ مردم دلفان سالهاست طالب آنند که زمام امور اجرایی شهر را در دست افرادی ببینند که خود فرزند این دیار هستند و با پوست و گوشت و استخوان خود، مسائل و مشکلات منطقه را لمس می کنند و با ضعف ها و قوت ها به خوبی آشنایی دارند.

 اکنون این خواسته محقق شده و امیدی تازه فراروی مردم  قرار گرفته. بنابراین باید آن را به عنوان یک نقطه مثبت در کارنامه دولت یازدهم به ثبت رساند. از این رو، تشکر از دولت، شخص استاندار و نیز نماینده مردم در مجلس نخستین نکته ای است که پیش از هر گفتنی دیگری باید گفته آید.

دوم اینکه؛ بر کسی پوشیده نیست که در کنار هر فرصت ایجاد شده، چالش هایی نیز بروز و ظهور خواهند کرد یا به عبارتی؛ همواره در کنار امیدها، بیم هایی نیز جود دارد.

ضروری است که فرماندار جدید به خوبی با این چالش ها و این بیم ها آشنا شوند تا بتواند با چاشنی امیدهای فراوانی که سر راه جود دارد، به نبرد با این چالش ها بروند. ذکر چالش های متعدد در حوصله این مقوله نیست، امّا فی الحال می توان گفت که؛

مردم این دیار به مردمی سیاسی شهره هستند و سر و کارشان با سیاست، کم تر از سایر امور و دلمشغولی های روزمره شان نیست، امّا آنچه برای آنها بیش از اصلاح طلب یا اصولگرا بودن یک مدیر اهمیّت دارد، اعتقاد مسئولینشان به نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت مطلقه فقیه و خون شهدا است. به عبارتی؛ این موارد خطوط قرمز مردم شهرستان را برای عزل و نصب ها تشکیل می دهند.

فرماندار محترم باید واقف باشند که در عزل و نصب هایشان در درجه نخست، این خطوط قرمز را به خوبی مدّنظر داشته باشند، و در مرحله بعد به شعار دولت مبنی بر “اعتدال” جامه عمل بپوشانند.

دور از انتظار نیست عدّه ای که هیچ سنخیتی با انقلاب، شهدا و رهبری ندارند و البته دغدغه ای نیز برای خدمت به مردم مستضعف منطقه ندارند، به خیال خود فضا را فراهم ببینند و در لوای گرایشات سیاسی فرماندار محترم بخواهند به نان و نوایی برسند.

فرماندار محترم چنانچه در همان گام نخست، راه زیاده خواهی های احتمالی افرادی از این دست را ببندند،  به رسالت تاریخی خود عمل کرده و موجبات امید بیشتر مردم را فراهم خواهند نمود و نیز تقویت همدلی و همبستگی مردم را رقم خواهند زد.

و نکته سوم اینکه؛ آنچه این انتصاب در پی خواهد داشت، فرصتی استثنایی برای شهرستان خواهد بود. انتصاب نخستین فرماندار بومی در حالی رقم می خورد که چندماهی بیش از انتصاب نخستین امام جمعه بومی این شهرستان نمی گذرد. امام جمعه ای که دغدغه ای جز رفع مشکلات مردم، کمک به مسئولین و  برقراری عدالت ندارد.

وجود فرماندار و امام جمعه بومی در هر منطقه بی شک بهترین فرصت را برای آبادانی و شکوفایی آن منطقه رقم خواهد زد. بنابراین شایسته است که همه دلسوزان جامعه آستین همّت بالا زنند و با حمایت از مجموعه خدمتگزاران شهرستان- نه در شعار؛ بلکه در عمل- دِینی به این آب و خاک ادا کنند.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۰۸

  با سلام بهترين خبري بود كه تا حالا از سايت سلام دلفان ديدم .بنده دانشجوي ايشان در دانشگاه آزاد واحد خرم آباد بودم ،فردي محبوب و دوست داشتني هستند براشون آرزوي توفيق دارم

 2. نویسنده دیدگاه: نیایش
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۱۵

  بفال نیک میگیریم . انشاالله خوش قدم باشد ، امیداست
  با ورود اولین فرمانداربومی شاهداقدامات زیربنایی و موثری در
  جهت پیشرفت و آبادانی دلفان محروم وفراموش شده باشیم.

 3. نویسنده دیدگاه: رضا رهنورد
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۱۱

  سلام خبر خوبي بود.خوب خوب كه نه براي توصيف اين خبر “عاليترين “هم كم است
  خدارا سپاس مي گويم يكي ديگر از صاحبان اصلي انقلاب ،يكي از چهره هاي خوب اصلاحات (كه من جريان نيكو مند اصلاحات را صاحبان جبهه وجنگ مي دانم )سكان اين امر مهم را بدست گرفته است .خداي بزرگ پيروزشان كند ومردم دلفان را ،تا بار ديگر با همت ودرست كاري اين شخص بزرگ در انتخابات مجلس اتي شاهد به كرسي نشستن راي واقعي وواقعي وواقعي مردم باشيم

 4. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۴۵

  باقری فوق العاده است
  دست همه بانیان این امر خداپسندانه را می بوسیم
  وبه استاندار محترم دست مریزاد می گوییم
  وازمدیرسلام دلفان انتظار داریم ویژگی های شخصیتی خلاقیت های جناب باقری را در وب سایت شان بیاورند

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۲۳

  ضمن تشکر از دفاع شما از آقای باقری لکن این مطالب شما بوی تفرقه و بی حرمتی به سایر اصلاح طلبان است چونکه گزینه های قبلی و تمام اصلاح طلبان مطرح شهرستان اهل جبهه و جنگ و سوابقی مشابه آقای باقری دارند

  • نویسنده دیدگاه: بیدار
   آذر ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۵۹

   و البته واقع موضوع اینه که مابقی افراد مورد اشاره در حد و اندازه های فرمانداری نیستن
   اما جناب باقری إنشاءالله با دوری از طیف بندی های سیاسی میتونن موفق بشن

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۳۴

  مثل اینکه استاندار محترم فراموش کردند که یکی از شعار های تبلیغاتی اقای رئیس جمهور محترم بازگشت نظامیان به پادگانها بود

 7. نویسنده دیدگاه: ل-ن
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۰۸

  انتصاب ایشان عالیست به ایشان ومردم دلفان تبریک عرض می کنم.

 8. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۱۵

  با سلام
  خبر خيلي خوبي بود فقط نميدونم چرا من از خوشحالي سلام دلفان مي ترسم از آنجا كه غيرممكنه شما از يك فرد با يك ذره افكار اصلاح طلبي حمايت كنيد اما اينجا اينطور مطلبي گفتيد پس وقتي شما و دوستان شما اينقدر خوشحال مي شوند اكثريت مردم فهيم نورآباد ديگه نميتونن خوشحال باشند.
  اميدوارم نظرم حذف نشه

  • نویسنده دیدگاه: منتقد منصف
   آذر ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۰۵

   انتقاد دور از انصاف ، پشیزی نمی ارزه
   سلام دلفان که معمولا نظرات امثال شما رو منعکس میکنه
   و واقعا نگرانیهای سلام دلفان جهت منافع مردم و کشور بوده
   نمونه اش هم اینکه از آمدن باقری خوشحال شدن
   یعنی آقای باقری با اکثریت اصلاح طلبان متفاوت هستند

 9. نویسنده دیدگاه: شخصیت
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۰۱

  سلام به بچه های زحمتکش سایت سلام دلفان وخیرمقدم به حضورفرماندارمحترم اقای باقری
  انشاالله که اقای دریکوند فرماندارسابق …

 10. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۴

  دست هر کس که به این نظام و مردم خدمت کند را میبوسیم و میفشاریم میانه روی واقعی را امیر مومنان توصیه فرمودند….امیدواریم

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۴۵

  با توجه به اينكه اكثر شهرهاي استان نسبت به انتخابات شورا اعتراض داشتن و نتايج انتخاباتشون هم تغيير كرد. و البته اكثرشون نسبت به فرمانداري ها اعتراض داشتن, و همچنين استان هاي ديگه هم دست كمي از استان ما نداشتن, ادم يه نتيجه ميتونه بگيره.!!!!!!!!!!!!

 12. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۴

  با سلام خدمت مردم عزیزدلفان
  در ضعف عملکرد فرماندار پیشین شکی نیست وانتخاب جدید نتیجه تدبیر دولت محترم است،سعادتی برای حقیر پیش نیامد تا در مراسم استقبال جناب باقری شرکت کنم ، اما خبر آمد افرادی که در شبانه روز همراه خدوم فرماندار سابق بودند ،پیش قراول مستقبلین وبنر نویسان وکادوبران می باشند،براستی :
  -فکر نمی کنند که مردم آگاهند واز درون بر عمل زشتشان قباحت می دارند!
  -مردم دلفان به روی آنها حتی کنایه گوشزد نمیکنند ،وبر سبکسری رفتارآنها، خدارا عادل وناظر می
  دانند!
  -آیا دوسه روز دنیا ،این همه ذلت وکمبود عزت میارزد؟
  -واینکه اینان در خلوت خویش چه مپندارند ؟بسا بدا به حالشان
  وخوشا به حالمان
  در پایان به خاطر حضور امام جمعه وفرماندار بومی،در شهرمان من هم چو شماخوشحال وسپاسگزار خدایم

 13. نویسنده دیدگاه: منوچهر
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۰

  برید و یک نگاه به سایت …..بکنید و بهشون بفرمائید فرماندار جدید اومد و شروع به کار کرد شاید از این خواب بیدار بشن. خبر ندارند جای تاسفه برای این سایت اسمش خبری تحلیلیه..کجا خبر کجا تحلیل. شدید …..و عتیقه مرده شور شما رو ببره

 14. نویسنده دیدگاه: یک گارگر دور میدان
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۵

  …خوبه یا …

 15. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۳:۳۰

  در این انتخاب معنای واقعی و عملی تدبیر و امید و اصلاحات به چشم می خورد.‏‎ ‎

 16. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۶:۰۳

  تبریک به مردم دلفان به خاطر انتخاب فرماندار بومی امیدواریم که انتظارات را براورده کند

 17. نویسنده دیدگاه: محمدجواد قیاسی
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۵۳

  خدا حفظشون کنه.
  همین که همشهری خودمون هستن خودش کلی ارزش داره.
  براشون آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم و امیدوارم برا نورآباد خیلی مفید باشن.

 18. نویسنده دیدگاه: عزيزي مهر
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۴۸

  خوشبختانه شهرستان نورآباد داراي پتانسيل و توانمندي هاي بالايي بويژه در حوزه نيروي انسانيست و طي سالهاي اخير تعداد كثيري از جوانان اين شهرستان از بهترين دانشگاههاي كشور فارغ التحصيل شده اند. هر چند اين جوانان كه بنده خود نيز عضوي از اونها ميباشم علاقه وافري به حضور و خدمتگزاري به مردم ديار خودمان داشته اند اما متاسفانه به واسطه سياستهاي سطله طلبانه مركز و پيراموني همواره در حاشيه بوده و اجازه حضور در سطوح مديريتي شهرستان را پيدا نكرده اند كه خبر انتصاب اولين فرماندار بومي دلفان هر چند مشمئز كننده بود اما گوياي اين واقعيت تلخ است. البته جوانان دلفان به واسطه توانمدي و استعداد و صداقتشون در مناصبي به مراتب بالاتر از يك كارمند يا حتي مدير بومي شهرستان توانسته اند توانمندي خود را باثبات برسانند و بنده كه هم اكنون با مدرك فوق ليسانس در رياست جمهوري مشغول بكار ميباشم. يكسال از عمر خود را سرف يافتن كار تو نورآباد كردم اما كوچكترين جواب مثبتي از مديران غير بومي دريافت نكردم به هرحال اين انتصاب را به فال نيك ميگيرم و ضمن تبريك به آقاي باقري انتظار ميرود توجه بيشتري به نخبگان و دانش آموختگان بومي شهرستان نورآباد داشته باشند.

  • نویسنده دیدگاه: خرمگس
   آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۸

   آقای فوق لیسانس که شماهم با این دک و پز ریاست جمهوریت از فارغ التحصیلان همون بهترین دانشگاهها هستی ، هنوز بهت یاد ندان که صرف را صرف می نویسند نه سرف ؟!!

 19. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۵۴

  تو رو خدا يه چند وقت ديگه نابودش نكنيد.
  اگه ديديد كاري رو انجام نداد, اول ازش بپرسيد چرا انجام نداده بعد قضاوت كنيد
  يه ذره هم پارتي بازي ديديد اتيش به پا نكنيد , اخه امام علي (ع) كه نيستيم.
  اين چيزها طبيعيه.
  قطعا از اصلاح طلبها استفاده بيشتري ميشه!
  لازم نيست عصباني شيد چون چيزي كه عوض داره گله نداره.
  خدا كمكش كنه

  • نویسنده دیدگاه: معتدل
   آذر ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۱۵

   البته آلزایم نگرفته باشیم، باید یادمون باشه که اصول گرا ها در همه رده ها از وزیر و معاون و مدیر کل و استاندار و فرماندار و … اصلاح طلب استفاده کردن
   ولی اصلاح طلب ها حتی آب ادارچی غیر اصلاح طلب رو هم نتونستن تحمل بفرمایند
   عجب شعاری شده:”زنده باد مخالف من”!!!!!!!!!!

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۴۰

  تبریک به همه اصلاح طلبان عزیز به لطف خدا اولین و مهمترین سنگر فتح شد منتظر فتح سنگرهای بعدی هستیم یا علی

  • نویسنده دیدگاه: غضنفر
   آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۵۳

   منگر اندر نقش زشت و خوب خویش / بنگر اندر عشق و در مطلوب خویش
   منگر آنکه تو حقیری یا ضعیف / بنگر اندر همت خود ای شریف !!!

 21. نویسنده دیدگاه: عزیزی
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۱۱

  جناب آقای دکتر باقری انتصاب جنابعالی بعنوان اولین فرماندار خوش قدم شهرستان دلفان تبریک می گوییم انشاالله همیشه موفق وپیروز باشید.از طرف خانواده شهید علی اکبر عزیزی

 22. نویسنده دیدگاه: علی حسن پور
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۶

  از طرف تمامی دست اندرکاران پایگاه قرآنی قاریها ، به
  آقای باقری تبریک میگیم و براشون آرزوی توفیق عبادت و سربلندی رو داریم.
  با تشکر…

  ؛ قــاریــــها ؛
  http://qariha.blogfa.com/

 23. نویسنده دیدگاه: مجتبی
  آذر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۰۰

  انتصاب شایسته برادر بسیجی ، آقای دکتر باقری را بعنوان فرماندار شهرستان دلفان ، تبریک عرض نموده و امیدواریم در این سِمت شایسته موفق و موید باشید .
  از طرف خانواده شهید کریمیان…

 24. نویسنده دیدگاه: هدایت
  آذر ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۵۶

  با سلام
  از سایت شما بازدید نمودم . بسیار عالی و آموزنده بود . لطفا” از وبلاگ من به آدرس ذیل بازدید نمائید . و در صورت تمایل تبادل لینک نمائیم .
  http://rahpoyanhedayat.blogfa.com/

 25. نویسنده دیدگاه: موحد خدادادی
  آذر ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۳

  این بهترین انتخابی بود که میشد برای فرماندار دلفان انجام داد.من به شخصه به جامعه فرهیخته دلفان تبریک میگم.دانشجوی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی تهران

 26. نویسنده دیدگاه: ورزشکاران
  آذر ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۸

  باعرض احترام وخداقوت به مسئولان سایت سلام دلفان
  انشالله که اقای باقری بتواند کلیه کاستیهای فرماتدار قبلی را جبران کند واز جان ودل برای ابادانی این شهرستان تلاش کند

 27. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آذر ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۵۳

  جناب آقاین کریمیان وعزیزی ایشون هنوز دانشجوی دکتراست وحداقل تا 4سال دیگه مدردکترا نمیگیره !!! پس لطف کنید واز همین الن بهش نگید جناب دکتر

 28. نویسنده دیدگاه: بی غرض
  آذر ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۰۲

  خداوکیلی بدون غرضم
  1-یقیناً فرماندار اصلاح طلب تند ودوآتشه است شکی در این نیست.
  2- یقیناً تمام مدیران اصول گرای شهرستان را به مدیران اصلاح طلب تغییر می دهد
  3- طیف م-ک و ک- ج همه کاره خواهند شد
  4- البته کارهایی هم ممکنه انجام بگیره و ممکنه در انتصاب مدیران نیز تبدیل به احسن بشه
  5- از این به بعد کمتر از ولایت فقیه در فرمانداری می شنویم .
  6- وناراحتی ندارد باند چپ حاکمه راستی ها برن غاز بچرونن (مزاح بود)

 29. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آذر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۰۸

  در اول به آقای باقری عزیزانقلابی خیر مقدم عرض می نمایم شما هم لطفا کمتر ازگروه اصلاحات بترسید شکر خدا اکثرا اهل جنگ وجبهه بوده اند و انقلابیند شماآن موقع کجا بودید بذار مدتی کارکنند مردم قضاوت می کنند

 30. نویسنده دیدگاه: لک
  آذر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۳۷

  سایت خوبیه موفق باشید ولی سایت باید مستقل باشد وبا انصاف و به دور از تملق

 31. نویسنده دیدگاه: علی
  آذر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۳۶

  مسول محترم سایت باتشکر ازشما بنده کارشناس ارشد ادبیات فارسی هستم که به علت نداشتن پارتی تابحال نتوانسته ام کاری دست وپا کنم اما فرماندار سابق آقای دریکوند آقای ا- ن که هم رشته تحصیلی ایشان به درد کتابخانه نمی خورد وهم هم سن پدر بنده می باشد رابه نهادکتابخانه ها سفارش نموده واستخدام شده وجالب اینکه مستقیم حکم ایشان رابعنوان ……. زدند درصورتی که شایسنگی این مقام را ندارد امیدوام پیگیری نمایید

 32. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۰۳

  عجب حکایتی شده این اسامی مخفف یعنی الان هیشکی نمیفهمه ا – ن کیه!؟

 33. نویسنده دیدگاه: بی خیال
  آذر ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۰

  فتح به نفع اصلاح طلبان یعنی کشک خدمت به خلق فتح است ای بی خرد چون سرنوشت مهاجرانی ،موسوی ، کروبی حکایت بسیار دارد.این هم اصلاح طولب شما…….

 34. نویسنده دیدگاه: طراحی سایت
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۳۶

  ممنون از مطالب خوبتان

 35. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۳۴

  خیلی خودمانی وساده خد مت هم شهریان عرض کنم ایشان پنیر هم نمی برد مثالی که زیبده ایشان می باشدبنده خدا وکیلی از موافقین ایشان بودم کار ایشان دیدم وتجربه کردم پشیمان شدم اصلاح طلب نیز می باشم

 36. نویسنده دیدگاه: محمدجوادبیرانوند
  مهر ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۹

  باسلام.بنده دانشجوی ایشون بودم انصافا انسانی باوقار،باشخصیت ومحترم هستندوازجنس خودمردم افسوس که قدرندونستن وایشون روعزل کردند.امیدوارم هرجا ودرهرپست ومقامی باشن موفق ومویدباشند….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار