سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1785
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مردم دلفان از شبکه قرآن و معارف سیما محروم هستند؛ مسئولین پیگیری کنند
Print This Post
وقتی شبکه افلاک جایی برای شبکه قرآن نمی گذارد!
چند وقتیست که شبکه قرآن و معارف سیما در ساعات معدودی بر روی گیرنده های تلویزیونی مردم دلفان پخش می شود. اخیراً برخی از مردم در ارتباط با سلام دلفان ...

چند وقتیست که شبکه قرآن و معارف سیما در ساعات معدودی بر روی گیرنده های تلویزیونی مردم دلفان پخش می شود. اخیراً برخی از مردم در ارتباط با سلام دلفان از این مسئله گلایه نموده و خواستار پیگیری آن بوده اند. محدود شدن پخش برنامه های شبکه قرآن بدین صورت است که با آغاز روزانه برنامه های شبکه استانی لرستان( افلاک) برنامه های شبکه معارف قابل دریافت نخواهد بود و به عبارتی جای خود را به شبکه افلاک خواهند داد و پس از پایان برنامه های شبکه افلاک (که تقریباً حدود12 شب می باشد) آنتن در اختیار شبکه قرآن قرار می گیرد.

 وجود شبکه استانی افلاک به عنوان تنها رسانه محلّی مردم لرستان یک امر ضروری است؛ امّا چرا باید مردم دلفان (و یا شاید هم کل استان) از وجود تنها شبکه ای که به شکل مجزا به برنامه های دینی می پردازد و نیازهای دینی و معرفتی آنان را برآورده می سازد محروم باشند؟

در هر صورت سلام دلفان پیگیر این مسئله خواهد بود و از فرماندار محترم، مخصوصاً مدیرکل صداوسیمای استان لرستان می خواهیم که در این زمینه پاسخ مردم را بدهند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار