سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1800
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیام اوباما به رهبر انقلاب ناشی از ناتوانی آمریکا در برابر ایران است
Print This Post
سلام دلفان به نقل از خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها اعلام فرمودند که ملت ایران از صلح حمایت می‌کنند اما تن ...

سلام دلفان به نقل از خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها اعلام فرمودند که ملت ایران از صلح حمایت می‌کنند اما تن به ذلت نمی‌دهند، گفت: پیام اوباما به رهبر انقلاب نشان از ناتوانی آمریکا برای مقابله با ایران دارد.

محمد کریم عابدی نماینده مردم طبس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به پیام رئیس‌جمهور آمریکا به رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: آمریکایی بعد از عملیاتی کردن تمام برنامه‌های خود علیه ملت ایران، محکوم به عجز و ناتوانی در برابر ملت ایران شده‌اند.

وی با بیان اینکه اوباما در پیام خود به رهبر معظم انقلاب اسلامی به هیچ عنوان از زبان تهدید استفاده نکرده است، افزود: تمام سؤالات و ابهامات آمریکا پیش از این، از سوی مقام معظم رهبری پاسخ داده شده بود

عابدی گفت: مقام معظم رهبری بارها اعلام فرمودند که ملت ایران از صلح حمایت می‌کنند اما تن به ذلت نمی‌دهند. برهمین اساس اگر اوباما باید بدانند که ایران هیچ خطری برای کسانی که به حق خودشان قانع هستند، ندارد اما اگر کشوری بخواهد به حریم ایران اسلامی تجاوز کند، ایران اسلامی با تمام قدرت به متجاوزان و تمامی منافع آنها در سراسر جهان پاسخ خواهد داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره بستن تنگه هرمز نیر گفت: ایران برنامه‌ای برای بستن تنگه هرمز ندارد اما اگر تحریم‌های نفتی اعمال شود این حق ایران است که تحریم‌کنندگان پاسخ نفتی بدهد.

وی افزود: اگر ایران قصد بستن تنگه هرمز را داشته باشند، آمریکا برای مقابله با از اقدام ایران، کاملا عاجز خواهد شد و اگر به بهانه بستن تنگه هرمز کوچکتریم درگیری نظامی در خلیج به وجود بیاورند، ایران پاسخی فراموش نشدنی به آمریکا خواهد داد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار