سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18015
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تلاش وهابیت برای نفوذ در هیئت‌ها
Print This Post

این افراد با دادن پول ، توزیع کتب و نشریات و سی دی های مختلف و همچنین ایجاد شبهات در اصول عقاید شیعه سعی در از بین بردن اسلام حقیقی و مذهب شیعه و در عین حال گسترش فرهنگ وهابیت و جذب افراد به این فرقه ضاله دارند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از رجانیوز-اخیرا در برخی از نقاط کشور،گروه های وهابی و سلفی نمایندگان و مبلغانی را در هیئت ها و محافل عمومی با هدف اشاعه فرهنگ شیعه کشی و شیعه ستیزی می فرستند.

همزمان با ایام محرم  و عزاداری سالار شهیدان اخیرا در برخی از نقاط کشور، گروه های وهابی و سلفی نمایندگان و مبلغانی را در هیئت ها و محافل عمومی با هدف اشاعه فرهنگ شیعه کشی و شیعه ستیزی می فرستند.

این افراد با دادن پول ، توزیع کتب و نشریات و سی دی های مختلف  و همچنین ایجاد شبهات در اصول عقاید شیعه سعی در از بین بردن اسلام حقیقی و مذهب شیعه و  در عین حال گسترش فرهنگ وهابیت و جذب افراد به این فرقه ضاله دارند.

البته با توجه به اقدامات فرهنگی  صورت گرفته در هیات مذهبی کشور تا کنون این افراد نتوانستند کاری از پیش ببرند.

وهابیت افکار و عقاید انحرافی ابن تیمیه (احمد بن عبد الحلیم) است که توسط محمد بن عبد الوهاب نجدی در قرن دوازدهم هجری به عنوان یک مذهب و فرقه در برابر مسلمانان مطرح گردید و حکومتی را با پشتوانه سیاست و قدرت نظامی محمد بن سعود (جد آل سعود) در عربستان به وجود آورد.

وهابیون به جنگ با دیگر فرقه‌ها و مذاهب اسلامی معتقد هستند و مدعی اند باید به آیین وهابیت در آیند، یا جزیه دهند، از این رو همیشه مسلمانان دیگر را به کفر متهم نموده، اموال و نوامیس بقیه را حلال می دانند. آنان می گویند که هر کس مرتکب گناه کبیره شود، کافر است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار