سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18065
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سخنان رهبری در جمع بسیجیان معادلات ژنو 3 را تغییر داد
Print This Post

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری کار را به جایی رساندند که غرب چاره‌ای جز امضای توافقنامه نداشت،‌ گفت: سخنان مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان بسیج معادلات مذاکرات ژنو را تغییر داد.

به گزارش جهان به نقل از تسنیم، علیرضا زاکانی در همایش فرهنگیان بسیجی قزوین با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان بسیج معادلات مذاکرات ژنو را تغییر داد، اظهار کرد: پذیرش حق غنی سازی دستاورد بزرگی برای ملت ایران است و این یک پیروزی سیاسی بزرگ برای جمهوری اسلامی بوده که سخنان مقام معظم رهبری در این زمینه بسیار تاثیر گذار بود.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در سخنان مقتدرانه خود در جمع بسیجیان نحوه مقابله با استکبار را تبیین و روشن کردند و به دشمنان این پیام را دادند که ایران به هیچ عنوان از حق مسلم خود کوتاه نمی‌آید.

۲ سناریو استکبار برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی

زاکانی تصریح کرد: دشمن دو سناریو را همیشه دنبال کرده که یکی منقرض کردن نظام اسلامی است و سناریوی دیگر این که اگر به این مسئله دست پیدا نکرد بتواند ما را وارد بازیی بکند که نتیجه آن محدود و از درون متلاشی شدن این نظام باشد و نگذارد پیام انقلاب به دنیا صادر شود.

وی تاکید کرد: در مقابل رهبر معظم انقلاب نیز از یک سو شرایطی را دنبال می‌کند که اقتدار ایران به اوج خود برسد و جریان انقلاب و بیداری اسلامی در سایر کشورها تجلی پیدا کند، از سوی دیگر به دنبال مصونیت و انسجام در داخل کشور است.

مقام معظم رهبری کار را به جایی رساندند که غرب چاره‌ای جز امضای توافقنامه نداشت

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر انقلاب با حمایت قوی خود از تیم مذاکره کننده این موضوع را روشن کرودند که این‌ها سربازان این وطن هستند و نگاه ما به ایشان باید نگاه ” اشداء علی الکفار رحماء بینهم ” باشد و کار را به جایی بردند که غرب چاره‌ای جز مصالحه و امضا کردن این توافقنامه نداشتند.

وی افزود: مقام معظم رهبری با مشخص کردن خطوط قرمز در زمینه حقوق ملت ایران و واگذار کردن جزئیات به تیم مذاکره کننده این هدف را دنبال کردند که بیشترین سود نصیب جمهوری اسلامی شود.

لزوم تشدید نقش بسیج در ایجاد الگوی جامعه نمونه اسلامی 

علیرضا زاکانی در حاشیه همایش فرهنگیان بسیجی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بسیج به تعبیر امام مدرسه عشق است و بسیجی هم عاشق لقاء الهی و در واقع خادم این ملت و مردم بوده و همه وجودش را وقف اسلام کرده و تلاش می‌کند که در سایه هدایت‌های مقام معظم رهبری برای میهن اسلامی سربلندی و افتخار به بار بیاورد.

وی با اشاره به لزوم تلاش بسیج برای رسیدن به الگوی جامعه نمونه اسلامی عنوان کرد: استکبار جهانی امروز پیکانش را به سمت جمهوری اسلامی ایران نشانه رفته است، استکبار ستیزی از آرمان‌های بزرگ شاگردان ولایت فقیه است، ازین رو نقش بسیج باید پررنگ‌تر شده و در راستای رسیدن به یک الگوی نمونه اسلامی تلاش کند.

زاکانی بیان کرد: برای رسیدن به این آرمان هر فرد باید از خود شروع کرده و خودش را بسازد و به اقتضاء نیاز امروز جامعه اسلامی در عرصه‌های مختلف زندگی ظهور و بروز پیدا کرده و تلاش کند که با تفاهم و دستگیری از یکدیگر و ایجاد یک انسجام ملی در جهت حرکت و رسیدن به الگوی جامعه نمونه اسلامی گام بردارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: من معتقدم صحنه‌های انقلاب تغییر می کند ولی جوهره انقلاب و انقلابی گری یک امر مشخص و در حال پیشرفت و یک رود پرخروش است.

وی افزود: وقتی عرصه‌ها تغییر می‌کند وظایف هم برای بسیجی شکل می‌گیرد و امروز که دوره جهاد اکبر است و عرصه های مختلف زندگی و پیچیدگی‌های آن تشدید شده و استکبار و نظام سلطه هم در ابعاد مختلف و با تجربه ۳۵ ساله خودش با انقلاب مبارزه می کند، این عنصر بسیجی است که می تواند با معرفت و بصیرت و حضور در صحنه و با علم و دانشی که دارد، تلاش کرده و با جوهره وجودی خود بتواند پیشرو مبارزه در جامعه خودش قرار بگیرد و با اقتدا به رهبر، خودش مقتدای دیگران در جامعه قرار بگیرد و با ایثار خودش را وقف پیروزی این نظام کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار