سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18116
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سخنان وزیر کشور درباره فتنه 88
Print This Post
 به گزارشسلام دلفان به نقل از فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در همایش طلایه‌داران ایثار که به منظور تجلیل از زنان و مادران بسیجی برگزار شده بود، با ...

 به گزارشسلام دلفان به نقل از فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در همایش طلایه‌داران ایثار که به منظور تجلیل از زنان و مادران بسیجی برگزار شده بود، با بیان اینکه اساس موفقیت انقلاب اسلامی با تکیه بر رهنمودهای امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و نیروی خروشان ملت ایران است، گفت: دشمنان نظام پس از سی و چند سال همچنان تلاش می‌کنند با شیوه‌های مختلف ما را تحت فشار قرار دهند اما فراز و نشیب‌ها در کشور ما بیانگر ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر زیاده خواهی دشمنان است.

وی با اشاره به فتنه 88 خاطرنشان کرد: دشمنان پس از فتنه 88 طوری وانمود کردند که ایران در مدیریت کشور خود ضعیف عمل کرده است.

وزیر کشور با بیان اینکه ایران به دنبال استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای و بازرسان انرژی اتمی همواره این موضوع را تائید کرده‌اند، تصریح کرد: دشمنان با تحت فشار قرار دادن ایران به زعم خودشان قصد مدیریت برنامه‌های هسته‌ای را دارد.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه ما نباید هوشیاری خود را نسبت به کارشکنی دشمنان از دست بدهیم، متذکر شد: با تکیه بر اقتصاد مقاومتی باید پاشنه آشیل کشور را به سرعت بهبود بخشیم.

وی با اشاره به موفقیت تیم مذاکره کننده ایرانی در ژنو، افزود: با تاکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری توانستیم از مذاکرات سربلند و پیروز بیرون بیاییم. کشور ایران با وجود تمام ابزارها و فشارها به دنبال احقاق حقوق خود است.

وزیر کشور با بیان اینکه ملت شریف ایران با حضور پررنگ خود در 13 آبان توانست خوی استکباری آمریکا را به تمام دنیا ثابت کند، اظهار داشت: امروز ایران در عرصه بین‌المللی یک عنصر تعیین کننده بوده که دشمنان پس از انقلاب همواره تلاش کردند تا از قدرت آن در معادلات خودشان بهره جویند.

رحمانی فضلی در پایان به ناکامی آمریکایی‌ها در خاورمیانه اشاره کرد و افزود: ایران نقش حائز اهمیتی در ناکامی‌های آمریکا در منطقه داشته است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار