سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18132
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تشرف جوان سني به تشيع در ورامین
Print This Post

کتاب های زیادی در این زمینه مطالعه کردم و با تحقیق و پژوهش فراوان این مذهب را انتخاب کردم و به این انتخاب خود ایمان کامل دارم.

به گزارش سلام دلفان به نقل از واحد مرکزی خبر – جوان 28 ساله اهل تسنن با حضور در دفتر امام جمعه و رامین به مذهب تشیع گروید. این جوان که چهار فرزند دارد اهل سیستان و بلوچستان است و چند سالی است که در ورامین زندگی می کند. مهدی پدری سنی مذهب و مادری شیعه دارد، همسر او نیز اهل تسنن است .

او گفت : امید دارم مادر فرزندانم پس از تحقیق و مطالعه و با چشمانی باز مسیر زندگی خود را انتخاب کند. مهدی درباره تغییر مسیر زندگی اش و انتخاب شیعه گفت: نورانیت خاصی در مذهب تشیع احساس کردم که در سایر مذاهب به هیچ عنوان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه انتخاب مذهب تشیع بزرگترین اتفاق زندگی اش است افزود: با برخی از شیعیان ارتباط داشتم و بسیاری از دوستانم هم شیعه هستند، وقتی رفتارهای منطقی آنان را مشاهده کردم بیش از پیش به تشیع علاقه مند شدم.

او گفت: کتاب های زیادی در این زمینه مطالعه کردم و با تحقیق و پژوهش فراوان این مذهب را انتخاب کردم و به این انتخاب خود ایمان کامل دارم.

حجت الاسلام سید محسن محمودی نیز در سخنانی با تبریک به این جوان گفت: باید توجه داشت که گرایش به شیعه باید از روی آگاهی و تحقیق باشد زیرا در این صورت است که پایه های اعتقادی انسان مستحکم خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار