سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18141
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ابو عبدالرحمن المصری را جدا خواهیم کرد
Print This Post

“ابو عبدالرحمن المصری” فرمانده نظامی و حاکم فعلی شهر “الباب” واقع در حلب در فتوایی اعلام کرد: سر تمام تایید کنندگان بشار اسد و حامیان ائتلاف ملی از بدن جدا خواهد شد.این فتوا در روز جمعه از یکی از منابر شهر “الباب” که در حال حاضر تحت سیطره تروریست های داعش می باشد اعلام شد.

به گزارشسلام دلفان به نقل از «شیعه نیوز»،  “ابو عبدالرحمن المصری” فرمانده نظامی و حاکم فعلی شهر “الباب” واقع در حلب در فتوایی اعلام کرد: سر تمام تایید کنندگان بشار اسد و اگر چه با یک کلمه، و حامیان ائتلاف ملی از بدن جدا خواهد شد.

این فتوا در روز جمعه از یکی از منابر شهر “الباب” که در حال حاضر تحت سیطره تروریست های داعش می باشد اعلام شد. المصری در قسمتی از اظهارات خود هیئت شرعی را در مورد یک مسئله به تمسخر میگیرد، موضوع از این قرار بوده که جوانی از این منطقه پس از شنیدن خبر پیشروی ارتش سوریه شادی می کند و هیئت شرعی به دلیل این حرکتش حکم 20 ضربه شلاق و سه روز زندان را برای وی صادر می کند، حال ابوعبدالرحمن ضمن تمسخر این حکم اعلام می کند مجازات وی فقط ذبح است و بس.

المصری تاکید می کند این فتوی از جمعه آینده اجرا خواهد شد. در همین راستا یک منبع میدانی عنوان داشت: داعش به شکل کامل بر شهر تسلط دارد اما به نظر می رسد نتواند نظراتش را برهیئت شرعی تحمیل کند زیرا آنها از چند ماه قبل بر این سیطره پیدا کرده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار