سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18175
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اسماعیل دوستی: اگر مقاومت ۱۰ ساله هسته‌ای نبود، توافق ژنو حاصل نمی‌شد
Print This Post

عضو اصلاح‌طلب شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه توافق ژنو نتیجه مقاومت ۱۰ ساله هسته‌ای ملت ایران بود، گفت: این توافقنامه اثر مثبتی در ثبات و بهبود وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت.

اسماعیل دوستی عضو اصلاح طلب شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، با اشاره به توافقنامه امضا شده در ژنو بین ایران و گروه 1+5 گفت: بدون شک تیم قدرتمند، با کفایت و مسلط بر دیپلماسی سیاسی، بسیار خوب درخشیدند و توانستند ملت، مقام معظم رهبری و همه جریانات سیاسی را شاد کنند.

وی با بیان اینکه این اتفاق یک باب میمون و مبارک برای گام‌های بعدی است، تصریح کرد: من معتقدم این توافقنامه اثر مثبتی در روابط ما با دنیا و ثبات اقتصادی کشور و بهبود وضعیت اقتصادی فعلی خواهد گذاشت.

این عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران در ادامه افزود: همین که قدرت‌های جهان به حقانیت ایران پی بردند و حق غنی‌سازی ما را پذیرفتند گام بزرگی است که از سوی دولت در این مدت کم برداشته شده است.

دوستی با اشاره به آزاد شدن دارایی‌های بلوکه شده ایران طی این توافقنامه متذکر شد، این امر نشان می‌دهد که امریکایی‌ها باید بگویند ما اشتباه کردیم و نباید از روز اول ملت ایران را تحت فشار قرار داده و دارایی آنها را بلوکه می‌کردیم. مهم این است که آنها به اشتباه خود پی بردند و انشاالله دارایی‌های ما نیز آزاد خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه این موفقیت ناشی از مقاومت 34 ساله ملت ایران و 10 ساله در بحث هسته‌ای، خون شهدا، تدبیر مقام معظم رهبری و عملکرد مثبت دولت و وزارت امور خارجه است، خاطر نشان کرد: ما از دولت‌های گذشته نیز سپاسگزاریم چرا که آنها هم در این رابطه دغدغه داشتند و زحمت کشیدند اما ادبیات ظریف و هئیت مذاکره کننده ایران در مذاکرات اخیر ادبیات بسیار غنی و حرفه‌ای بود که به حمدالله نتیجه داد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار