سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18222
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نماینده تهران: نوبخت می‌گوید آزاد شدن ۸ میلیارد دلار از اموال ایران دروغ است
Print This Post

نماینده تهران در مجلس با اشاره به اخبار رسانه‌ها مبنی بر آزاد شدن ۸ میلیارد دلار از اموال ایران، گفت: از آقای نوبخت در این زمینه سؤال کردم که او گفت این دروغ است و نمی‌دانم عدد 8 را از کجا آورده‌اند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه صبح امروز (سه‌شنبه پارلمان)، در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: صبح امروز برخی روزنامه‌ها تیتر یک زدند که آمریکا 8 میلیارد دلار اموال ایران را آزاد کرده و سخنگوی دولت این موضوع را تأیید کرده است.

وی افزود: بنده امروز از آقای نوبخت در این زمینه سؤال کردم که او گفت این دروغ است و من اصلا چنین چیزی نگفتم و اصلا چنین موضوعی صحت ندارد و من نمی‌دانم عدد  8 را از کجا آورده‌اند.

رسایی بر همین اساس خاطر نشان کرد: برخی از این رسانه‌ها پایگاه دشمن هستند و آقای نوبخت گفت این خبرها برای مردم توقع ایجاد می‌کند.

نماینده تهران در پایان یادآور شد: یک جام زهری به مردم داده شده ولی با ابزار رسانه‌ای می‌خواهند آن را تبدیل به شربت شیرین کنند.

در ادامه این جلسه کمال‌الدین پیرمؤذن نماینده مردم اردبیل در مجلس نیز در تذکری آئین‌نامه خطاب به رسایی گفت: رهبر معظم انقلاب سیاست و تئوری نرمش قهرمانانه را برای رئیس جمهور و دولت ترسیم کرد.

وی افزود: دولت با استفاده از انسجام داخلی و انتخاب بزرگ ملت، کارنامه درخشان خود را از مقاومت مردم و همت آنان گرفت، بنازم به ناز شصتشان.

پیرمؤذن در پایان متذکر شد: این موضوع از اختیارات حضرت آقاست که البته تأیید فرمودند و بهتر است برخی مقدس‌ ماب‌تر از مسیح نشوند.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار