سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18246
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۴۳ نظر
خانه » اخبار برتر » شورای شهر و جمعی از فرهنگیان! برای فرماندار پرحاشیه بَنِر نصب کردند/ تکمیلی: اعضای بی اطلاع شورا از نصب بنر به 1+2+4 رسید/ ابراز بی اطلاعی شهردار و یک نکته/ همه نگاه ها متوجه 2 عضو شورا
Print This Post
اقدامی متملقانه توسط شورای منتخب مردم؛ +عکس (37 نظر)

تقدیر و تشکر از فرماندار سابق به خاطر تلاش صادقانه جهت ایجاد رشد و شکوفایی در شهرستان دلفان!

سلام دلفان- در حالی که  فرماندار سابق دلفان از کم ترین رضایت مردمی برخوردار بود و عملکرد نامطلوب وی از جمله در ماجرای معروف انتخابات شورای شهر بر هیچ کس پوشیده نیست، شورای شهری که نماینده مردم است به همراه شهرداری و البته جمعی از فرهنگیان(!) اقدام به نصب بَنِرهای تقدیر و تشکر از وی کردند!

این بنرها در روزی که مراسم تودیع و معارفه فرماندار برگزار شد و استاندار لرستان در شهر حضور داشت، نصب گردید.

در متن جالب این بنرها آمده است: جناب آقای مهندس دریکوند فرماندار محترم شهرستان دلفان؛ تلاش های پیگیر و زحمات صادقانه و شبانه روزی جنابعالی جهت رفع کاستی ها و رشد و شکوفایی شهرستان دلفان در مدّت خدمتتان بر همگان آشکار و پیداست. ضمن تشکر و دست مریزاد توفیق روزافزون شما در تمامی عرصه های زندگی را از درگاه خداوند منان خواهانیم.

خبرنگار سلام دلفان درتماس با چهارتن از اعضای شورا(نوربخش، جلالوند، ستاری و موسوی) مطلع شد که هیچکدام از آنها در جریان نصب این بنرها قرار نداشته اند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که این اقدام صرفاً از سوی یکی دو تن از اعضای شورا که ارتباط عمیق آنها با فرماندار اسبق بر کسی پوشیده نبود صورت پذیرفته است. معلوم نیست این افراد چطور به خود اجازه داده اند برای فرمانداری بنر نصب کنند که مردم برای عزل وی روزشماری می کردند و با این اقدام خود باعث تنزل جایگاه مردمی شورای شهر شوند.

جدای از این، متن این بنرها آنقدر متملقانه و خلاف واقع است که متأسفانه مردم را نسبت به منتخبان خود در شورا بدبین می کند. به راستی، مردمی که این بنرها و متن متملقانه آن را مشاهده نمایند نسبت به اعضای شورای شهر چه قضاوتی خواهند کرد؟

در حالی از تلاش های شبانه روزی آقای دریکوند با آب و تاب تقدیر می شود که وی در تمام  طول هفته  در شهرستان حضور نداشت و حتّی این اواخر، جلسات مربوط به دستگاه های دولتی از جمله شورای اداری، شورای بهداشت  و… را برگزار نمی نمود.

ضمن احترام برای اعضای شورای شهر باید گفت که یا این بزرگواران معنای “رشد و شکوفایی” و “کار شبانه روزی” را به خوبی نمی دانند یا واقعاً رشد و شکوفایی صورت پذیرفته امّا همه مردم از آن بی اطلاع اند و فقط یکی دوتن از اعضای شورا از آن با خبرند!

نکته جالب دیگر و البته کاملاً طبیعی! این است که متن بنرهایی که از طرف شورای شهر و جمعی از فرهنگیان نوشته شده است یکسان است!

 جا دارد سایر اعضای محترم شورای شهر مراقب اینگونه حرکات باشند و اجازه ندهند که توسط یکی دوتن از اعضاء اینگونه با آبروی کلّ شورای شهر بازی شود.

pic003

DSC00559

تکمیلی (1):

در رابطه با خبر فوق ، خبرنگار نسیم دلفان با دو تن دیگر از اعضاء شورا گفتگو کرد که هر دو نفر اعلام کردند که با نصب این بنر مخالف بوده اند و دخالتی در آن نداشته اند.

محمد کرم فتحی در گفتگو با خبرنگار نسیم دلفان گفت : من و چند تن دیگر از اعضاء شورا به هیچ عنوان در جریان این موضوع نبوده ایم و مخالفت خود را در جلسه امروز شورا با عاملان نصب این بنر مطرح خواهیم کرد.

علی کریمی یکی دیگر از اعضاء شورا در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ما اذعان داشت: چگونه می شود از کسی که بالاترین نارضایتی مردمی را به دنبال داشته تقدیر کرد .

وی در ادامه اظهار داشت : یکی از اعضاء شورا به من اطلاع داد که قرار است برای فرماندار سابق هدیه ای خریداری شود و بنری در تقدیر از او نصب گردد که بنده به شدت مخالفت کردم زیرا نه تنها موافق نقدیر از این شخص نیستم بلکه همیشه از وی انتقاد داشته ام.

کریمی تصریح کرد ، عملکرد رضا دریکوند چیزی نبود که شایسته تقدیر باشد این فرماندار ۱۵۰ میلیون تومان از بودجه عمرانی شهرداری نوراباد را نیز کاهش داد.

حاجعلی شیخی سرپرست شهرداری نورآباد نیز با اعلام اینکه بنر مورد نظر سریعأ توسط شهرداری برچیده شده گفت : با وجود اینکه این بنر به نام شهرداری نصب شده اما باید بگویم شهرداری به هیچ وجه در جریان این موضوع نبوده است و شهرداری هیچ هزینه ای برای تقدیر از فرماندار پرداخت نکرده و نخواهد کرد.

وی صحبت های علی کریمی عضو شورای شهر مبنی بر کاهش مبلغ ۱۵۰ میلون تومانی بودجه عمرانی شهرداری توسط فرماندار سابق را مورد تایید قرار داد.

با انتشار گزارش فوق و واکنش های مردمی به این موضوع عضو دیگری از شورای شهر نورآباد درتماس تلفنی با خبرنگار نسیم دلفان اذعان نمود ، در جریان نصب بنر نبوده ام.

عبدالحسین مرادی در ادامه اظهارداشت : من به شدت مخالف عملکرد فرماندار سابق بوده ام و در بنر تقدیر از ایشان دخالتی نداشته ام.

پیگیری های خبرنگار ما برای اطلاع و انعکاس نظر دو تن دیگر از اعضاء شورا به نتیجه نرسید سایت های سلام دلفان و نسیم دلفان آمادگی دارند توضیحات آنان را منعکس کنند.

تکمیلی (2):

بنابر اخبار موثق خبرنگار سلام دلفان علی رغم ابراز بی اطلاعی شیخی؛ شهردار نورآباد، وی در جریان نصب بنرها قرار داشته و در این خصوص با وی هماهنگی شده است.

با توجّه به اینکه 7 تن از اعضای شورا بی اطلاعی خود را از نصب بنرها اعلام کرده اند، همه نگاه ها متوجّه 2 عضو دیگر شورا یعنی قباد قبادی و هوشمند احمدیان شده است. سکوت آنان و عدم پاسخگویی در این زمینه، قضاوت را برای افکار عمومی آسان تر کرده است.

 1. نویسنده دیدگاه: ...
  آذر ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۱۳

  کدام فرهنگیان ؟؟؟
  میشه نام چند تا از فرهنگیانی که موافق این تشکر … گونه بودند رو معرفی کنند!!!

 2. نویسنده دیدگاه: علی حسن پور
  آذر ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۱

  ننگ بر شمایی که بنِر نوشتین!

 3. نویسنده دیدگاه: شورا
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۲۵

  به مسئولین سایت سلام دلفان خسته نباشید میگیم واقعا” بایستی از ایشان تقدیر وتشکر شود چون کلیه کاستیها ونقاط ضعف شهر را پوشش میدهند

  اعضای شورای شهر واقعا” درست میگن فرماندار قبلی شب وروز زحمت کشید واسه اینکه شهر را خراب کند ونقشه ها کشید واسه اینکه زمینه …انتخابات شوراها را فراهم کند
  خداوندا تورا به خون ریخته امام حسین ع ویارانش قسمت میدهیم که کسانی ویا مسئولانی که به نظام ومردم خیانت میکنند وزمینه تقلب را واسه هر کاری فراهم میکنند نابود کند وهم دراین دنیا وجهان اخرت روسیاهشان بگردان زیرا باهمین کارهاشون سبب میشه که مردم نسبت به نظام بدبین شوند

 4. نویسنده دیدگاه: دلفان
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۱۰

  واقعا تعدادی از فرهنگیان شهرمان مایه ننگ ما هستند.من شرم دارم از مصاحبت با ایشان

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۲۴

  با اون پنج نفر هم تماس بگيريد.
  الان از پنج نفر نپرسيديد و دو نفر رو متهم كرديد!!!!
  عجب نتيجه گيري خوبي!

 6. نویسنده دیدگاه: سرکشتی
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۱

  سلام، سلام دلفان
  بیامورزه امواتتان این اقایان شورا البته تعدادی تمام سودشان از جناب فرماندار بود ولازم دیدند برایش بنر بزنند.
  اینها همه انکار میکنند . پس این بنر هایی که زده شده توسط روح هموسو بوده یا خورزوخان. نکنه شهرمان به شهر ارواح تبدیل شده. من دیگه میترسم شب برم بیرون جن زده میشم. این اقایان باصطلاح فرهنگی هم برا خودشون عالمی دارند . یارو بابا با دیپلم و سیکل معلم نهضت شده به صورت کنترات بچه تحویل میگیره و کارنامه تحویل میده هم خودش یه فرهنگیه.
  اونم میشه (جمعی از فرهنگیان)
  اخر اقایان فرهنگی شما را به سیاست چه . حضرت عباسی برو درس و مشقت را درست بجا بیاور. هر کجا معضلی هست دست جمعی از فرهنگیان در ان است. این همه جرز جگر واسه سیاست میزنید برید بچه های مردم را که به شما سپردن را درست تربیت کنید تا بجای اسما متبرکه با صلیب وارونه که نشان شیطان پرستی است وارد خیابان نشوند . برید فرهنگ غنی اسلام را برای مردم توجیه کنید تا فرهنگ مسکن مسیحیت در شهرمان خود نمایی نکند.و هزاران و دیگر که زبانم میگیرد و بغض گلویم را میفشارد.
  هنوز صدای شهید هاشم مرادی که با برپایی کلاسهای اصول عقاید و ایدئولوژی را برای بچه های نسل اول تئوریزه میکرد در گوشمان است . شما دارید فرهنگ زرتشت را به جامعه هدیه میدهید. جمعی از فرهنگیان ما را به کجا میبرند. وا اسفا.واویلتا…. واحسرتا…واحسین…

 7. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۰۶

  بر … نویسندگان این بنر ……

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۵۳

  سلام
  ديديد فقط ابروي مردم رو ميبريد
  هيچ كدوم از اعضاي شورا اين بنر رو ننوشته بودن!
  شهرداري هم بنر رو جمع كرد!
  حالا اگه يه ذره شرف داريد كه بعيد ميدونم داشته باشيد, از اعضا معذرت خواهي كنيد.
  نميكنيد چون هميشه حق با شماست!!!!!!!!!
  ميدونم الان واسه خودتون توجيه ميكنيد كه اگه ما اين مطلب رو نمينوشتيم بنر رو جمع نميكردن.
  اما ايا تهمت شما هم توجيه داره??????

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۰۷

  باسلام خدمت سایت سلام دلفان وهمشریان گرامی
  چندی پیش اعتراضی از جناب ع.جمشدی ،باعنوان (آقایان ریس واژه ی جمعی از فرهنگیان را در بنرهایتان مستند کنید)درسایت کاسی ونسیم منتشر شدودیدگاه آقای م.احمدی در ستون یاداشت سایت کاسی نیز ،مرتبط موضوع موجود است.که مطالعه آن به عزیزان پیشنهاد میشود.آیا به نظر شما خانواده های شهداوایثارگران نیز از بنر تودیع فرماندار اسبق مطلع اند؟فرهنگیان نیز چون این عزیزان.
  به نظرحقیر اکثر فرهنگیان با حضور جناب باقری نه تنها رضایت دارند بلکه مسرورند که آن اکثر فرهنگیان را کمتر در بنر ایشان می بینیم واین نشان از فرهنگ والای آنان دارد .

 10. نویسنده دیدگاه: علی
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۵

  نصب بنر شورا توسط ه بوده و نصب بنر فرهنگیان توسط ق بوده است

 11. نویسنده دیدگاه: قاضی
  آذر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۰۵

  شر خودش کم شد ولی شر اطرافیانش ……….

 12. نویسنده دیدگاه: نیروی ولایت میگه.....
  آذر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۵۵

  واقعاجای تاسف است فرمانداری بااینهمه …. وخرابکاری که بسیاری ازمسئولین دلسوز شهررا با پ خراب کردند جای بنر وتقدیر وتشکردارد اقایان دستمال یزدی/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 13. نویسنده دیدگاه: ن-ل
  آذر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۴۸

  وقتی پای منافع به میان بیاد انسان های نادان وسست عنصر خودرا می بازند وپرده از اعمال ننگین خود برمی دارند!!!!!!!!!!!!

 14. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
  آذر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۰۱

  هر شخصی که در درخواست ، مشورت و صدور ابلاغ فرماندار سابق دخیل بوده و یا از ایشان حمایت و یا تقدیر و تشکر کرده قطعا” در ظلمهای که به این شهر شده است شریک بوده و در پیشگاه خدا باید جوابگو باشند ، البته توجه بیش از حد و اقدامات … ایشان و تیم هدایت کننده اش در انتخابات شورای شهر نظرات و دخالتها و دخل و تصرف در انتخابات ریاست جمهوری را بسیار کم کرد و این امر رای و نظر واقعی مردم شهرمان نسبت به دو گفتمان رایج در کشور را عیان کرد گرچه دوستان جریان رقیب هیچگاه این موضوع را قبول ندارند ولی بهتر است بپذیرند

  • نویسنده دیدگاه: مهرداد
   آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۴۰

   ايشون بهترين و سالم ترين انتخابات رياست جمهوري رو در دلفان انجام داد
   با وجود اصولكرا بودن به راي مردم احترام كذاشت و انتخابات درستي رو بركزار كرد
   به انتخابات دو خرداد بر كرديد برا ناطق تمام صندوقها رو بر كردن
   انصاف هم خوبه

 15. نویسنده دیدگاه: حسن
  آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۳۴

  شما حالتون خوش نيست
  كار كرده وازش تشكر كردن
  شما نه به روز قيامت ايمان داريد ونه مردانكي داريد
  جرا سلام دلفان فكر ميكنه نماينده افكار عمومي دلفانه
  من فرهنكي ومدرس دانشكاه هستم و از نظر من وبسياري از دوستانم عملكرد اقاي دريكوند بهتر از بسياري از مديراني بوده كه در نوراباد مديريت كرده اند
  به روز حساب ايمان داشته باشيد

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۱۷

   سلام اقا حسن
   از نظر سلام دلفان هر كي با اونه بد باشه حتما ادم بديه.
   هر كي به جليلي راي نداده مشركه.
   امام زمان هم كه بياد , بايد اينها تاييدش كنن.

 16. نویسنده دیدگاه: ع-ع
  آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۴۱

  اینم بهش اضافه کنید لطفا
  متاسفم برای جمعی از فرهنگیان کم …..و کم …..که اینطور بنر نسب کردند….
  فرماندار که رفته و خدا نگهدارش اما آیا به نظر شما حداقل تا چند روز دیگه که بنر ها نسب هستن برمیگرده ؟.منظورم اینه جمعی از فرهنگیان عزیز بنرهایی را در جهت خلاف حرکت فرماندار به سمت خرم آباد روبروی سپاه پاسداران نسب کردن که فقط اگه از خرم آباد به نورآباد حرکت کنی میتونی ببینیش و همچنین ابتدای خیابان معلم.دوستان بنر نسب کن فرهنگی برای بدرقه لطفا بنر ها را جلو دید فرمانداری بزنید که به سمت خرم آباد میره نه کرمانشاه.:”؟؟؟؟؟؟
  نمیدونم چه خدماتی به اعضاء محترم شورا نموده که شهردار را مجاب به نسب بنرهای متعدد نموده به گواه افرادی که اگه لازم باشه اسم ببرم فرماندار و سرپرست شهرداری یعنی حاجیعلی شیخی کارد و پنیر بودن اما الان اشک تمساح پشت سرش میریزه .ضمناٌ شیخی یا اطلاعات اجراعیش ضعیفه یا خودشو به …….میزنه که میگه من نمیدونم کی بنر ها رو زده و از طرف کی بوده چرا که نسب هر بنری حتی بنر سوگواری امامان عزیز نیز باید با مجوز از شهردار و زیرمجموعه اش مسئول خدمات شهری باشه پس حاجیعلی شیخی فکر نکن مردم آگاه نیستن حالا که کل دلفان از تملقهای شورا و شهرداری گله مندهستن از زیرش در بری ما خوب شما رو میشناسیم.بسه دیگه

  • نویسنده دیدگاه: بی غرض
   آذر ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۵۲

   برای شما متأسفم که نصب را با س سگی نوشته ای .اجرایی نه اجراعی لابد شما هم مثل سلام دلفان نماینده افکار عموی هستید .آقاین سلام دلفان برید تمام سایت های عالم را نگاه کنید هر مطلبی نوشته می شود باید نویسنده ای داشته باشد حتی اگر سر دبیر یا مدیر سایت نوشته باید ذکر شود این نوعی اهانت به شعور مردم است لااقل نام مستعاری برنوشته جات خود بگذارید تا قشر روشن فکر کمتر ناراحت شوند.از این سایت ممکن است اساتید بزرگی بازدید کنند که به هیچ وجه این قبیل چیزها را قبول ندارند

 17. نویسنده دیدگاه: مهندس علی حسین عباسپور
  آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۵۱

  با سلام و تبریک سالگرد سلام دلفان یک رنگ و یک رو
  بنده به شورای شهر مراجعه و به ایشان پیشنهاد دادم برای نسب بنر مصوبه ای تصویب و به شهرداری بدهید که هرکسی برای خودش بنر نسب نکنه اگر جمعی از فرهنگیان هستند با امضا همه افراد در ذیل برگه درخواست نسب بنر و پرداخت هزینه ای ولو کم ،؛فرهنگ غلط بنریسم را از بین ببرید چراکه این کارها حال مردم رو واقعا خراب میکنه و ثابت میشه جمعی از فرهنگیان همون فردیست که عکسش روی بنرهاست و نیز جلوی اصراف رو میگیریم.آقای احمدیان و بقیه اعضاء قول دادن به پیشنهاد من فکر کنن.اگه دقت کرده باشید بنده برای انتخابات شورای شهر هم از نصب بنر و پوستر خودداری و به نوبه خود در تمیزی شهر تلاش نمودم.بازم سالگردتونو تبریک میگم هرچند منو دوست ندارین من قبولتون دارم چون هدف والایی دارین

  • نویسنده دیدگاه: یکی از فرهنگیان
   آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۰۵

   آقای عباسپور القاب و پیشوند اسم را باید دیگران برای اشخاص بکار ببرند نه اینکه شخص خودش را دکتر و مهندس لقب بزند الحمدالله الان چیزی که زیاده مهندس که تمام فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای که دانشگاه هم نرفتند مهندس هستند لطفا” من بعد بنویسید علی حسین عباسپور تا دیگران هم در جواب شما بنویسند آقای مهندس

   • نویسنده دیدگاه: سجاد
    آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۰۶

    تا کور شود آنکه ….
    فرهنگی عزیز توکه عرضه شهامت نداری حتی اسمتو بنویسی رو چی به این حرفا؟به جرم مهندس بودنش بدین اعدامش کنن اگه سختته بشنوی مهندس عباسپور بودن رو.
    افتخار ما نورآبادی ها همین امثال مهندس عباسپورها هستن.شاید اگه بنویسه دکتر یا استاد سکته هه رو بزنی.
    علی حسین جان از این به بعد بنویس بیسواد علی حسین عباسپور تا همرنگ فرهنگیان شوی

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     آذر ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۱۲

     سلام داش سجاد.
     اگه از دست يه نفر ناراحت شي, نبايد به كل جامعه فحش بدي.
     فرهنگيان با اون يه فرهنگي فرق ميكنه.
     خوشگل

     • نویسنده دیدگاه: یکی از فرهنگیان
      آذر ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۸

      شما ها چقدر بدبختید واقعا” لایق ترحم هستید با بکار بردن این الفاظ شاید هم خود خودت باشی آقا ، در ضمن من فقط آداب محاوره و گفتگو را براتون گوشزد کردم که چطوری با مردم حرف بزنید هیچ ایرادی بر مطالب و کارهای ایشان وارد نکردیم بلکه چون در استقلال بوده دوستش داریم لطفا” جنبه و انعطاف داشته باشید در ضمن حالا که بهتون برخورده ازتون عذر خواهی می کنم لطفا” از این به بعد بنویسد سلطان ، سرلشکر ، دکتر ، دریادار، شاهنشاه ، مهندس عباسپور

      • نویسنده دیدگاه: نام شما...
       آذر ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۱۸

       خوشگل استقلالي
       من فرهنگي نيستم ولي معلم هايي داشتم كه عاشقشونم.
       خوشگل
       در ضمن من از عباسپور بدم نمياد و سگ ايشان شرف دارد به بعضي ها

       • نویسنده دیدگاه: سجاد
        آذر ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۱۵

        به خدا برادران و خواهران آقای مهندس عباسپور عاشق نورآباد و نورآبادیه منصف باشیم هرکی میشناستش که هیچ هرکی نمیشناستش از افرادی که با ایشان آشنا هستن سوال کنند بعد اینجا پیام بزارن.وجداناٌ این مرد دیوانه وار همه شما رو دوست داره حتی پرسپولیسیا.پس بیاید دشمنش نباشیم و سیبلش نکنیم .آخه چه ظلمی کرده که انقدر ازش نفرت دارید .ایشان از سراسر کشور از بزرگان سیاست و ورزش و…دوستان قابلی داره که میتونه راهگشای سر افرازی نورآباد باشن من باهاش صحبت کردم و گفتم ننویس مهندس گفت چشم هر چی مردم بگن.اما مگه چه اشکالی داره …بخدا فقط میخواست شهردار بشه که شخصیت از دست رفته شهردار دوباره زنده بشه میگفت پست شهردار به من شخصیت نمیده بلکه من میخواستم به پست شهردار شخصیت بدم که نشد

        • نویسنده دیدگاه: نام شما...
         آذر ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۲۹

         اي خدا
         ايشون ميخواست فقط شهردار بشه?!!!!!!
         فقط همين!!!! چه قدر كم توقع

         ولي شوخي در رفته, كارش درسته!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۲۲

   سلام اقای عباسپور
   شما که ادعا دارید انسان چاپلوس و دروغگویی نیستید , لطف کنید اسم دو نفر از اعضای شورا رو که قبول دارید بنویسید.
   اگه جواب ندید پس معلومه شما حاضر نیستید با مردم رو راست باشید!!!!!

 18. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۲

  این سلام دلفانی های بدبخت جرأت نداشتن مستقیم بگن هوشمند بوده واسه همین کلی نقشه کشیدن. خب فرض کنید بنرهارو هوشمند گذاشته به شما چه ربطی داره!!! ادب و احترام حکم میکنه هرکی حتی “کوچکترین” کاری واسه شهر انجام داد ازش تشکر کرد. شما از ادب و احترام هیچی حالیتون نیست!
  ضمنأ شاید دریکوند با هوشمند رفیق باشه اما من خبر دارم …………………………………………………………… و دلیلی نداره فرماندار سابق رو الکی تشکر کنه، فقط به رسم ادب و احترام واسش بنر زدن.
  ضمنا همین 7 نفر شورای شهری که الان تکذیب کردن چندتاشون خودشون خواستن که بنر نصب بشه اما الان تکذیب کردن، بازم مرام هوشمند که جرأت داره و مرد و مردونه میگه من بودم و مثل بقیه الکی تکذیب نمیکنه.
  ضمنا این سلام دلفان هم با تخریب هوشمند خوب مسیری رو گرفته و خوب داره پیش میره، چون واقعا همین تخریب های ناجوانمردانه داره هوشمند رو اونطوری که هست به مردم می شناسونه و مردم میفهمن که مشکل از هوشمند نیست و مشکل از شماست و چون هوشمند شمارو از جلسه انتخاب شهردار بیرون کرده بود الان دارید با تخریبش تلافی میکنید. واقعا جای تأسف داره.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۳۷

   مرحبا
   به نظر من اگه …… راي مياورد فرماندار خوبي بود
   ولي حالا كه الحمدالله راي نياورد, دريكوند واسه سلام دلفاني ها دزده

   • نویسنده دیدگاه: غریبه
    آذر ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۲۰

    آره اگه آقای “ش ش” رأی میاورد دریکوند بهترین فرماندار بود، اما چون “ش ش” رأی نیاورده هزارجور تهمت و توهین به دریکوند و برخی از اعضای شورای شهر زدند، به راستی شما چه راحت تهمت می زنید و چه راحت توهین میکنید!! یعنی شما از خدا نمی ترسید که براحتی و بخاطر دستور گرفتن از آقای “ش ش” دارید آخرت خودتون رو خراب میکنید!؟آیا روز قیامت آقای “ش ش” میاد بخاطر توهین ها و تهمت های شما جوابگو باشه!!!؟

    • نویسنده دیدگاه: دلفانی
     آذر ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۲۳

     چرا برخی حرفارو سانسور میکنید!؟چه حرفایی که به نفع هوشمند هست رو نقطه چین میذارید!!؟عجب عدالتی دارید شماها! شما اون حرفارو بذارید، اون حرفاییی که نقطه چین گذاشتید نه به کسی توهین شده نه به کسی تهمت زده شده، شما اون حرفارو بذارید مردم خودشون قضاوت میکنند.

 19. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۲۸

  از قباد بدم ميومد ولي به خاطر رفتار زشت سلام دلفان هر جا برم ميگم زنده باد قباد

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۳۶

  راستي شما كه عاشق نصير پور هستيد و بوديد,
  چرا يه گزارش از گندهاي ايشون نميديد كه به خاطر رفتارهاش تو انتخابات مجلس, چند روز قبل از انتخابات اخراجش كردن?!!!!
  اگه دريكوند جاي اون بود كه پدرش رو در مياورديد!!!

 21. نویسنده دیدگاه: 000
  آذر ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۲۵

  بر ……… لعنت که کامنت هارو گلچین میکنید، بی شرفای …… چرا هر کامنتی که دوست دارید میذارید و هرکامنتی که به ضررتونه رو حذف میکنید!!

 22. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۹

  راستي واسه شما جالب نيست كه هر مطلبي به هوشمند مربوط بشه, بازديد كنندش از همه بيشتره?!!!
  من هم به جاي سلام دلفان باشم, هميشه در مورد هوشمند مطلب مينويسم تا بازديدمبيشتر شه!
  در ضمن از اينكه كانديداهاي شما (!)راي نياوردن بسيار خوشحاليم!!!!!!!!!!!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: دوست
   آذر ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۳۸

   من تازه دارم شک میکنم که دسته سلام دلفان و هوشمند تو یه کاسه، به نظرم اسمشو تغییر بدید به سلام هوشمند.
   ولی حال میکنم که انتخاب هوشمند و رئیس شورا شدنش داره سلام دلفانی هارو سکته میده هه هه

 23. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۱۴

  سیاوش: آقای کریمی شما خودتان دوشغله اید و…………………………………………………………………………………….. بر کسی پوشیده نیست اگه راست میگید وپست طلب نیستید استعفاءدهید-دشمنی شما با فرماندار رو همه میدانند مدیر موفق !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 24. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۱۶

  امیر: درود بر قباد مردم دار وباشرف

 25. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۲

  شهردار راست میگوید ؟ او بیگناه است زیرا . …………………… نیست و برای اینکه ………………… بشود هرکدام از شورا هرحرف بی ربطی هم بزند بایستی اطاعت کند . بیچاره شهردار قابل ترحم است.
  خاک برسر ما برای انخابهی نا آگاهانه هایمان

 26. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۴۰

  چرا حرفهای زده شده را سانسور میکنید پس به شما بجای سلام دلفان بایستی گفت سلام مدافع سانسور

 27. نویسنده دیدگاه: آموزگار
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۵۶

  بنده به عنوان یک فرهنگی اعلام می دارم که بنرمنتسب به فرهنگیان،به تعدادانگشت شماری ازنوع نان به نرخ روزخورهابرمی گردد،نه اکثریت فرهنگیان.

 28. نویسنده دیدگاه: طراحی سایت
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۲۳

  با تشکر از مطالب خوبتان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار