سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18280
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » سوری: شعار دولت اعتدال است؛ از آقای باقری می خواهیم که باقریِ اعتدال باشند/ موفقیت و شکست ایشان، موفقیت و شکست دلفان است
Print This Post
ضمن اعلام حمایت از فرماندار جدید؛ (4 نظر)

اینجا اعلام می کنم که آقای باقری؛ هیچ محدودیتی برای خدمت رسانی شما نیست و ان شاء الله شما عذری نداشته باشید.

سلام دلفان- نماینده دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خواسته های مردم در زمان انتخابات از وی مبنی بر حضور مسئولین بومی در دلفان گفت: آقای باقری باید بدانند که موفقیت ایشان موفقیت دلفان و شکست ایشان شکست دلفان است. وی با اعلام حمایت از فرماندار جدید خطاب به وی گفت: هیچ عذری برای عدم رفع مشکلات از سوی شما وجود ندارد. pic038

به گزارش خبرنگار سلام دلفان حجّت الله خدایی سوری در مراسم تودیع و معارفه فرماندار دلفان که با حضور استاندار لرستان و مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد بیاناتی را ایراد نمود که قسمت هایی از آن از این قرار است:

* خواسته مردم در خصوص بومی گرایی محقق شد/ آقای باقری چیزی کم ندارند

– آنچه (مردم) در انتخابات از من می خواستند بحث بومی گرایی بود. که من آن را  هم ضعف می دانستم هم قوت، امّا وقتی دنبال جمع کردن رأی هستی، دنبال منافعِ خودی هم هستی و ما نمی توانستیم بگوییم آقا این بومی گرایی ضعف هم دارد و اجازه بدهید که ما از همه امکانات استفاده بکنیم و از همه ظرفیت های فکری کشور استفاده بکنیم.

امّا مردم درست هم می گفتند؛ دوست داشتند مسئولین از فرزندان خودشان باشند.

امروز ما شاهدیم که مدیر ارشد شهرستان یکی از فرزندان عزیز و خوب شهرستان هستند که هم از سابقه کاری 28 ساله شان، هم عضو هیئت علمی بودنشان و هم اینکه مسائل شهرستان را به خوبی درک کرده اند و می دانند ،الحمدلله چیزی کم ندارند. امیدوارم هم مردم به رضایت رسیده باشند، هم ایشان بتوانند…

* فرماندار بومی مسئولیست بسیار سنگینی دارد

 – طبق بررسی های بنده، بعد از انقلاب ایشان نخستین فرماندار بومی این شهرستان است. فرماندار بومی مسئولیست بسیار سنگینی دارد. آقای باقری باید بدانند که موفقیت ایشان موفقیت دلفان است، شکست ایشان شکست دلفان. باید همه دست به دست هم بدهند و با هر تفکری که دارند و در هر گروهی که هستند به ایشان کمک کنند.

* مسائل سیاسی و حاشیه ای سدّ راه آقای باقری نشود

– آنچه ما در این مدّت از آقای باقری شناخت داریم این است که الحمدالله پیگیر  حلّ مسائل و مشکلات هستند.  ما هم از ایشان خواهش کردیم که مسائل قومیتی، سیاسی و حاشیه ای سد راه ایشان نشوند. و بنده هم به عنوان نماینده و خادم مردم در خدمتشان هستم و آقای استاندار هم در این خصوص پیگیر هستند. آقای امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان همچنین.

pic041

* هیچ عذری برای آقای باقری وجود ندارد

– اینجا اعلام می کنم که آقای باقری؛ هیچ محدودیتی برای خدمت رسانی شما نیست و ان شاء الله شما عذری نداشته باشید.

همه ی ما می گوییم دلفان محروم است. بنا به هر دلیلی، این محرومیت تا امروز هست و همه لمس می کنند. ولی نباید این محرومیت ها با این شعارها و تلاش ها ادامه داشته باشد.

ما از آقای استاندار هم خواهش کردیم که بیشتر به اینجا برسند و ایشان هم عرض کردند که من نسبت به دلفان و سلسله با توجه به شناخت و ارتباطات قبلی، حساسیت بیشتری دارم و می دانم که اینجا محروم است و پیگیر هستم و اولین جلسه را هم اینجا تشریف آوردند.

* از آقای باقری می خواهیم که باقریِ اعتدال باشند

– آقایانی هم که مسائل سیاسی را رصد می کنند بدانند؛ من در این جلسه رسمیِ دولتی عرض می کنم که دولت آقای دکتر روحانی دولت اعتدال و امید است و بعد تدبیر.  و چون با این شعار پیش آمده خیلی از کسانی که هم فکر ایشان نبوده اند همراه وی شده اند.

در این چندماهه هم می بینید که مجلس، سایر قوا، رهبری، کلیه نیروهای مسلح و تمام قوا بسیج شده اند که به ایشان کمک کنند. بنابراین باید این مسائل و این شعارها را در نظر داشته باشید؛ ما می خواهیم که آقای باقری در شهرمان آقای باقری اعتدال باشند و پیگیر رفع مشکلات و محرومیت ها باشند.

ان شاء الله همه به آقای باقری کمک کنند تا در آینده، بهترین وضعیت مربوط به مسائل اشتغال و سایر امور را در شهرستان داشته باشیم. ما هم برای برای رفع مشکلات و محرومیت شهرستان دلفان در خدمت ایشان هستیم.

 1. نویسنده دیدگاه: کسمراد
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۰۲

  باتبریک به اولین فرماندار بومی امیدواریم که انتخاب ایشان دریجه ای برای رشد و پیشرفت دلفان باشد

 2. نویسنده دیدگاه: نه تسلیم نه سازش
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۰۸

  جناب اقای سوری عزیز
  با سلام
  روزی فردی بچه خود را نزد رسول الله (ص) برد تا او را نصیحت کند که رطب کم خورد. لذا فرمودند برو فردا بیا . رفت و فردا امد و ارشادی فرمودند . مرد گفت چرا دیروز نگفتی فرمود دیروز خودم در حال رطب خوردن بودم.(رطب خورده کی تواند منع رطب)
  اولا تغیر منش و خط و خطوط رفتاری و اجتماعی و سیاسی اصولا قواعدی دارد که کار هر کسی نیست . جناب اقای باقری فردی اصلاح طلب میباشند با رویکرد اخلاقمدارانه و عشیره گی.بعضا به جهت تنویر افکار غالب جامعه از در ی وارد میشوند که خود نیز باوری قلبی بر ان ندارند . مثل جناب نماینده محترم که با شعار اصولگرایی تشریف اوردند و چیز دیگری از اب در امدند. در ثانی اقای نماینده شما از همین الان با فرماندار محتر م ایجاد فاصله و شکافی را نموده ای که فقط مردم را باصطلاح توصیه به همراهی نموده اید در صورتی که اکثر مردم دلفان محروم هستند و از باب سیاست دستشان به جایی نمیرسد و این شمایید که باید اور ا همراهی کنید و با تخصیص اعتبارات لازم فرماندار را در پیشبرد اهداف و سیاستهای کلی دولت یاری نمایی. شکا از همین الان اتمام حجت نمده اید که اگر فرماندار غیر بومی بود بهتر میتوانست کمک کند. ثالثا کاش دو واحد ادبیات هم میگکذراندی تا در بیان اقوال مقام بالاتر حرمت را نگه میداشتی.(استاندار عرض کرد)

 3. نویسنده دیدگاه: محمدجواد
  آذر ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۵

  خود به رضای خدا میگن آقای سوری خودشون خیلی با اعتدال هستن خخخخخخخخ

 4. نویسنده دیدگاه: یارو
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۴۸

  آقای سوری تو خودت خیلی با اعتدالی؟
  اصلا کلمه اعتدال رو میتونی معنی کنی؟
  اصلا شما شما جمله بندی بلدی؟ آقای باقری در اینجا فاعل هستش پس صحیح اینه که بگی عادل باشه نه اعتدال.
  شانس مارو میبینی تورو خدا، وقتی فردی غیر بومی از شهر ما 6 هزار رای بیاره تکلیف ما همینه دیگه.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۵۹

   نه اینکه نماینده 4 دور ه ای خودتون استاد دستور زبان فارسی بودن خخخخخخخخخخخخخ

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۱۱

  ایمان :خدایش جناب سوری آیا ننگ نیست که شما برا عزل ونسب مدیران استانی دنباله رو نماینده …….باشید

 6. نویسنده دیدگاه: م م م
  آذر ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۱۶

  نماینده محترم ماخیلی قالیبافی بودند نه اعتدالی الان هم نیازی نیست دکتر باقری را راهنمایی نمایند ایشان بفرمایند …………………… را برای … قطعی نمایند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار