سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18370
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه نورآباد: یکی ازدستاوردهای مذاکرات ژنو غنی سازی در داخل کشوراست
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت : یکی از دستاوردهای مذاکرات ژنو به رسمیت شناختن حق مردم ایران برای استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای و غنی سازی در داخل کشور است.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی  در گفت و گو با ایرنا افزود : با تدبیر مقام معظم رهبری و رعایت خطوط قرمز ملت ایران گروه مذاکره کننده هسته ای توانستند به لطف خداوند و با درایت دولت و هوشیاری مردم نتایج خوبی را بدست آورند .

وی ، اظهار داشت: مذاکرات هسته ای در حقیقت یک مبارزه دیپلماتیک و یک کارزار و یک نوع جنگ است که گروه مذاکره کننده ایرانی توانستند با منطق از حقوق ایران دفاع کنند و قدرت های بزرگ حق مسلم ملت ایران را به رسمیت بشناسند .

امام جمعه نورآباد با بیان اینکه این دستاورد هنوز آغاز راه است خاطر نشان کرد : شیطنت های آمریکا و رژیم فاسد اشغالگر قدس ادامه دارد و آنان با تبلیغات خود کشورمان را متهم به تلاش به دستیابی به سلاح اتمی می کنند .

وی بیان داشت: این روحیه و تفکر استکباری است که در مذاکرات مغلوب حق طلبی ملت ایران شده اما بعد از مذاکرات موضع دیگری می گیرد .

وی افزود: اگر امروز ما در مذاکرات عزتی به دست آوردیم مدیون ایستادگی ملت ایران و هوشیاری آنان است که نتوانستند ملت ایران را تسلیم زیاده روی خواهی خود کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار