سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18402
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عقلانیت و تدابیر دولت یازدهم مردم را به آینده امیدوار کرده است
Print This Post

شبکه ایران – نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با مشاهده عقلانیت و تدابیر دولت یازدهم به آینده کشور و حل معضلات و مشکلات امیدو ار شده اند.

حجتالاسلام محمد باقری بنابی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبر نگار امور مجلس شبکه ایران با بیان این مطلب که رییس جمهوری در مصاحبه زنده تلویزیونی خود با صدا و سیما با صداقت با مردم سخن گفت، خاطر نشان کردکه دکتر روحانی انتظار مردم از رییس دولت تدبیر و امید را برآورده کرد.

او با اشاره به اینکه دکتر روحانی با ارایه گزارش و راهکارهای مناسب، راه برون رفت از مشکلات را ترسیم کرد، افزود: بستر سازی مناسب توسط تیم اقتصادی دولت یازدهم برای حل معضلات کشور صورت گرفته است.

عضو مجمع نمایندگان روحانی مجلس با اشاره به سخنان رئیس جمهوری درباره کاهش نرخ تورم گفت: کاهش تورم 40 درصدی به 37 درصد نشان دهنده خبرگی و تجربه بالای تیم اقتصادی دولت است.

نماینده مردم بناب گفت: دولت یازدهم در مسائل سیاست خارجی و دیپلماسی بین المللی اقدامات مهم و موثری در زمان محدود فعالیت خود داشته است.

این نماینده مجلس افزود: دکتر روحانی با ارایه آمارهای دقیق بار دیگر آرامش را به فضای جامعه باز گرداند .

او در ادامه این گفت و گو با اشاره به اینکه نوع سخنان دولتمردان سابق فضای جامعه را دچار تنش می کرد، افزود: این بار سخنان متین رئیس جمهوری آرامشی را که با روی کار آمدن دولت یازدهم احیا شده بود، در جامعه تثبیت کرد.

باقری بنابی با بیان اینکه ” در گزارش رئیس جمهوری اعتدال و تعقل جایگزین افراطی گری و اغراق گویی های گذشته شد”،اظهار داشت: دکتر روحانی جایگاه ا ز دست رفته ریاست جمهوری را به آن باز گرداند و بی اخلاقی های رواج یافته در ادبیات سیاسی کشور را جایگزین اخلاق مداری اسلامی کرد.

او در پایان این گفت و گو با اشاره به تاکیدات دکتر روحانی در راستای تعامل هر چه بیشتر دولت با مجلس ،گفت: رئیس جمهوری با بزرگواری تلاش کرد بسیاری از مسایل  را پشت پرده حل کند تا منجر به حاشیه  سازی  در جانعه  نشود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار