سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18454
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پروین: سیدحسن را دیدم یاد دیدار با امام افتادم
Print This Post

سیدحسن خمینی گفت: در مملکت ما همیشه باید بدانیم پیشکسوتان چشم و چراغ مردم ایران هستند.

به گزارش مشرق و به نقل از فارس، سیدحسن خمینی با حضور در اردوی پرسپولیسیی‌ها در هتل اوین در جمع پیشکسوتان و پروین گفت: با دعوتی که از من شد وظیفه خود دانستم که کنار شما پیشکسوتان بزرگ باشم. پیشکسوتان چشم و چراغ ورزش ما و مملکت‌مان هستند و هر کدام از شما عزیزان را می‌بینم خاطرات دوران فوتبالی‌تان برایم زنده می‌شود.

وی افزود: من همیشه عملکرد شما را پیگیری می‌کردم و همین الان هم قول می‌دهم هروقت این فضای صمیمی ترتیب داده شد در کنار شما باشم. من برای تمام شما پیشکسوتان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و شما همه محبوب مردم هستید و مردم به خاطر تلاش‌های خوب‌تان در عرصه ورزش و باشگاه پرسپولیس شما را دوست دارند. امیدوارم این فضای زیبا که پیشکسوتان دور هم هستند، همیشه پابرجا بماند.

همچنین علی پروین خطاب به نوه امام خمینی (ره) گفت: آقای سیدحسن وقتی شما به محل اردوی ما آمدید، همه جا روشن شد شما نوه بزرگ‌مردی هستید که در تاریخ اسمش ثبت شده است، من افتخار می‌کنم به شما و باور کنید وقتی شما را دیدم یاد دیدار با امام بزرگ افتادم که چهارزانو جلویش نشسته بودم و او می‌گفت من ورزشکاران را دوست دارم.

وی افزود: شب بسیار خوبی بود و با حضور سیدحسن خمینی برای همه بهتر شد. من وقتی که آقا سیدحسن را دعوت کردم، گفتم شاید بنده خدا کار داشته باشد اما دیدم مرام و مردانگی سیدحسن خمینی برای احترام به پیشکوستان در تن و خون وی شعله‌ور است، آفرین به سیدحسن خمینی و ان‌شاءالله همیشه روح پدربزرگش شاد باشد. البته به نظر من امام خمینی همیشه زنده است و در قلب مردم همیشه می‌ماند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار